Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam pytanko czy są jakieś zestawy konwersji m4a1 na bushmastera ??

klik

chodzi mi głównie o tą górną szynę ris na całej długości na tym samym poziomie, szukam szukam i nic nie mogę znaleźć .... tylko przedłużenia chłodnicy ris z lufą zew. za horendalne pieniądze .... pomóżcie .... moze jest jakiś spodób aby to samamu zrobić z pomocą przykręcanych szyn ris ??

klik2

znalazłem tylko fotkę body do bushmastera ale u nas chyba takiego nie ma :?

klik3

 

chodzi mi dokładnie o upodobnienie SRC m4a1 do HK416 lub właśnie do burshmastera... do czego łatwiej to do tego

mini_1148127310.jpg

klik :wink:

 

ach piękności

gws416b.jpg

 

idzie do mnie bądź co bądź plastikowa chłodnica z risami (x4) i czy myślicie że podwyższenie górnej szyny do wysokości tej na której jest rączka transportowa załatwiło by sprawę ?? wiem że czeka mnie oprucz tego mnustwo zabawy z żywicą i szpochlą aby wyglądały podobnie chociaż ale nie należy się poddawać :lol: narazie muszę jeszcze dokupić taką przykręcaną szynę aby wypełnić czymś lukę między szyną rączki transportowej a tą na chłodnicy (chwycie)

Link to post
Share on other sites

jest niby e-M-ka TM S-system ale oddzielnie to tej części jeszcze nie widziałem. Moze dogadasz się z kimś kto taką e-M-ke rozwalił albo cuś bo nic innnego chyba nie trafisz (nie licząc wyjątków za horrrrrrendalne pieniądze)

Link to post
Share on other sites

Tylko, że w 416 nie ma SIRa a po prostu szyna na całej długości korpusu i lufy. Jak dokupisz SIRa, to repliką HK 416 raczej tego nie nazwiesz. Na WGC raczej takich szyn nie znajdziesz. Rozwiązaniem może być odkręcenie flat topa i górnej szyny z modułu oraz zastąpienie jej jakąś customową, bo w większości przypadków moduł RIS jest nieco niżej niż flat top (mówimy o replikach oczywiście).

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...