Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No wlasnie mam proble czy te shotguny z taiwanganu sa dobre czy oplaca sie je brac na dobry poczate czy tylko zepsuja mi humor co o nich sadzicie chcialbym aby wypowiedzialy sie osoby ktore je maja ale nie tylko jesli macie jakies inne propozycje na poczatek to bardzo bym prosil pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o Long czy Short bo moim zdaniem nie opłaca się ten Short bo dodają do niego same badziewie.

Sam też zastanawiam się też nad zakupem tego guna tzn. Shotgun Short [DE] (0620) + do tego 2 magi i z 2000 kulek.

Co myślicie wystarczy na początek ??

No i może ktoś będzie wiedział czy te ich "Okulary ochronne bezbarwne [sTTI]" nadają się do czegoś czy może lepiej kupić w budowlanym jakieś ochronne.

Link to post
Share on other sites

Heh no nie ma się co zastanawiać tylko kupować, jedyny problem to long czy short, long to lepsze celowanie, a short lepszy wygląd :| i na co tu się zdecydować ??

No i jeszcze czy te ich "Okulary ochronne bezbarwne [sTTI]" nadają się do czegoś ?? Bo jakoś nie znalazłem żadnych opini na forum :(

Link to post
Share on other sites

Miałem w garści shorta i longa...

Wahałem się do momentu, kiedy chwyciłem shorta.

Jak ujął to koleś, który mi sprzedawał: "Shorta kupują małolaty, żeby być bardziej gangsta".

Mnie nie przypasował. Dziwnie się z niego mierzy i strzela...

Długi shotgun- moje pierwsze cacuszko:) Na początek wystarczy:)

Link to post
Share on other sites

Zacznę od tego, że tak jak mówiłem wcześniej w sekcji dla zielonych – nie wyobrażam sobie lepszej repliki na początek dla kogoś z niewielkim budżetem, kto nie jest do końca pewny czy będzie się miał z kim strzelać lub czy nie znudzi się mu AirSoft po tygodniu.

50PLN to grosze biorąc pod uwagę to co za nie otrzymamy kupując M47. Replika wygląda solidnie, osiągi ma niesamowite jak na tę cenę a do tego jak cos się w niej sypnie to nie będzie szkoda wydać kolejnych 50-uPLN na nowy model ( ;

Czuję się trochę jakbym miał dejavu pisząc po raz wtóry recenzję M47. Wiele już o niej pisano i zapewne wiele będzie jeszcze się pisać. Coś w tym musi być, że w większości są to słowa aprobaty, a ci którzy narzekają zapewne nabawili się jakiegoś kompleksu w starci z przeciwnikiem uzbrojonym w Mosberga ( ;

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kolega jest troche dziwny otóż:

kumplowi zacinał sie shotgun (wadliwy albo i zepsół go on sam) ja próbując naprawić wyeliminowałem mechanizm spustowy :twisted: i nie tnie sie.

A kolega naprawe porównuje z tuningiem litości :cry:

Ztuningować możesz np. prec. lufe wstawić, mocniejszą sprężyne zamontować, następnie zmienić barwy (z czarnej) na bardziej leśną o ile będziesz walczył na zewnątrz bo w pomieszczeniu to nie ma sensu.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich!! dzis dostalem ta replike, i jestem zadowolony z zasiegu ale niestety nie jestem zadowolony z hop upa... jak mam ustawiony na max (suwak przesumiety w strone wonca lufy) to nie podbija mi w gore nawet kulek 0,12g :( (jedna na caly magazynek poszla w gore po ok 15-20m) a 0.20g to juz wogule nie ida w gore, a czytalem o tej broni ze nawet kulki 0,25 leca w niebo przy zle wyregulowanym gopku, i nie wiem co mam z nim zrobic :| jak mozecie to pomurzcie nowicjuszowi ktory jest zielony jak tlo tego forum :mrgreen: z gory dziekuje i pozdro dla wszystkich czytajacych

Link to post
Share on other sites

Trzebaby ją rozkręcić i zobaczyć czy ten zewnętrzny suwak od regulacji HU czasem się nie oderwał od hop up'a w środku. Uważaj tyko przy rozkręcaniu, żeby ci sprężyna w oko nie wystrzeliła ( ; Też staraj się nie pogubić części od mechanizmu spustowego, gdyż jest tam mnóstwo bloczków, dźwigni i sprężynek, które ciężko powkładać spowrotem na swoje miejsce. Poszukam zaraz zdjęć z bebehami to może ułatwić sprawę.

 

EDIT:

 

oto i zdjęcie:

 

http://img288.imageshack.us/my.php?image=12rep7zk.jpg

 

A to jeden z tematów dotyczących rozkręcania tej repliki... Mi się udało to zrobić i działa ( ;

 

http://www.wmasg.pl/forum/viewtopic.php?t=22537

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...