Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Cymy czy M47 DE


Recommended Posts

W zasadzie to należy się zastanowić, co się chce osiagnąć. AK47 to karabin, jeżeli chcesz biegać po lesie, będziesz wyglądać z nim lepiej niż ze strzelbą. Możliwość celowania jest przydatna w lesie.

 

Z kolei do CQB lepszy będzie shotgun.

 

Nie porównujcie wykonania. Shotgun DE jest pod tym względem beznadziejny z racji magazynka. Mimo starań, nie udało mi się w moim zamontować żadnego niewystającego zamiennika, acz prace trwają.

 

Gdybym brał dziś, wybrał bym AK. Wygląda znacznie lepiej, kosztuje niewiele więcej, a żywotność oba będą miały podobną.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

podlacze sie do tematu zeby nie robic drugiego.

mysle nad tym shotem de ale mam dylemat. mianowicie: kupilbym sobie wersje z kolba, jednak jest ona szpetna jak cholera (chodzi mi o te, jak by to ujac, plastikowe "blaszki" [o.O] z okraglymi otworami po bokach body), znacznie bardziej podoba mi sie wersja z "drewniana" rekojesiua, jednak jest ona bez kolby. i teraz pytanie - czy te elementy po bokach wersji z kolba da sie odkrecic? w dziale zbrojownia w opisie bylo ze da sie tam cos odkrecic, ale moglo chodzic tylko o te szyny na gorze broni. uscislajac chcialbym zeby wygladal on jak wersja z drewnem, tylko ze z kolba :P czy to jest do zrobienia?

 

linki:

z kolba: http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=211

bez kolby: http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=221

 

Przeczytaj post moderatora powyżej.

Stosuj polskie znaki.

Link to post
Share on other sites

Nie czaję cię ... Chodzi ci o zawieszenie do pasa ?? Jeśli tak to to przednie da się ściągnąć w 2 minuty a do tego tylnego musisz rozbebeszyć całą kolbę co zajmuje "trochę" więcej czasu. (Jak nie o to chodzi to nie wiem)

 

 

 

EDZIO

 

P.S. Czasem miło jest użyć Shifta i Alta. Pomyśl o tym na przyszłość.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...