Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Cymy czy M47 DE


Recommended Posts

Pompka jest stworzona do szybkiego ognia pojedynczego - jesteś w stanie przeładować ją szybciej niż jakiegokolwiek innego springa (MP5, kałach, M16, Famas...) co już daje ci pewną przewagę "w polu".

 

Oczywiscie teoratycznie, bardzo często jednak musze przycelowac kogoś bardzo precyzyjnie a ten shotgun strzela na kulkach 0.25 róznie :roll: Po prostu wydaje mi się, ze ten AK bedzie mocniejszy i celniejszy.

Link to post
Share on other sites

Jak masz shotguna DE to zorganizuj sobie skadś AK cymy(np kupując) i porównaj. Twoje poświęcenie marnych 70zł docenią potomni.

 

Bubel AK to nie pompka. Pompka czyli inaczej pump-action to nazwa na shotguny przeładowywane ruchem czułenka pod lufą.

 

Westie, shotguny strzelają szybciej od wszystkich innych springów z wyjątkiem tych posiadających przeładowanie a'la shotgun(np.UZI, M16 z TM, M15 CA, MP5 HFC) ;) No chyba, żę te tez uznać za shotguny ;) :F

Link to post
Share on other sites

weź kalacha

m47 bedziesz miał 2 3 miesiace... uriwe ci sie zazcep od tłoka. Mi w 3 poszedł

w 2 dało sie naprawic poprzez stopienie plastiku i uformowanie go na cylindzre i skręcenie z pozostałym kawałkiem tzrymającym sie o wlasnych siłach wkrętem, tak bylo w 2, w 3 urwał sie kawałek cylindra...

AK bierz osiagi takie same w shotach bax lubi być krzywy.

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Bierz AK, dużo na ten temat czytałem, w końcu wziąłem! I wiesz co? Jestem całkowicie zadowolony... Miałem AK z TM w rękach i Cyma jest Minimalnie gorsza... Wizualnie lepsza (chodzi mi głownie o to "drewno z plastiku" ofkz, od TM 2 razy lepsze) mówię gorsza pod względem zasięgu, ale, uwaga, uwaga, TM JEST 2 RAZY DROŻSZE! Omg! Ale się rozpędziłem... Porównywując AK i M47 moja sybiektywna ocena jest stanowczo ZA AK

 

Pozdro, mam nadzieję, że pomgłem :)

Link to post
Share on other sites
Ludzie co wy durni jesteście? To jest tablica SPRĘŻYNOWYCH więc nie chrzańcie o AEGu Cymy.

 

O to właśnie nam chodziło,że kolega się pomylił i pisał o AEGu TM, a nie Cymy.

 

[ Dodano: Sat 23 Sep, 2006 ]

Ale dość już offtopu.

 

[ Dodano: Sun 24 Sep, 2006 ]

A tak od siebie to mogę polecić M47.

Link to post
Share on other sites

mialem do czynienia z dwoma tymi zabawkami...m47-niezla moc, szybkostrzelna, dobry zasieg, gorzej z wygladem(dla mnie troche zabawkowo)...Ak47-niezla moc, bdb zasieg, gorzej z szybkostrzelnoscia (przeladowanie z prawej strony), wyglad i waga bdb. Wedlug mnie obie sa dobre, ale bardziej mi do gustu przypada Ak47...

Link to post
Share on other sites

Kredek piszesz, że tu jest coś dobre, tu bardzo dobre, ale podaj jakies konkrety.Napisz z której repliki lepiej się celuje, z której kulka leci dalej.

To z pewnościż ułatwi niektórym wybór, a napisanie to jest dobre i to też ale mi sie bardziej tamto podoba nic nie wnosi.

Link to post
Share on other sites

AK tylko widziałem i wygląda przyzwoicie. M47 za to posiadam i mogę pokrótce opisać ten model. Posiadam wersję z długą kolbą czyli tą co ma 260 fps. Największą zalętą tej broni jest moc i regulowany HU. Przy precyzyjnej regulacji i dobrej jakości BBsom (najlepiej 0,2 g) zasięg skuteczny wynosi nawet do 30 m. Szybkostrzelność i wygoda przeładowania to kolejna zaleta (wiadomo jak to w shotgunach). Wykonanie jest przyzwoite choć gorsze od AK, w moim egzemplarzu były nadlewki plastiku i żle spasowana stopka kolby. Jakość tworzywa korpusu jest niezła, wytrzymałość też całkiem wysoka. Duża możliwość dociążenia i trochę metalowych części. Celność moim zdaniem raczej kiepska, brak przyżadów celowniczych daje się we znaki, ale można łatwo je dorobić. Kolejnym plusem M47 jest cena, moja wersja kosztowała 55 zł. Dwa magazynki kosztują 15 zł. Magazynki mieszczą 19 kulek z czego dwie ostatnie trzeba przeładowywać z bronią do góry nogami bo sprężyna jest już całkowicie rozprężona a BB są poza magiem. Jest jeszcze werscja M47 z "drewnianymi: okładzinami posiadająca 310 fps. Ogólnie polecam tą strzelbę, kosztuje malutko, jest mocna a jak się zepsuje to aż tak bardzo strata nie będzie bolała, moja trzyma się świetnie a już koło 1k kulek z niego wywaliłem (choć wiem, że to jeszcze mało). AK niestety opisać szerzej nie mogę bo z niego nigdy nie strzelałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...