Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inny gaz?


Recommended Posts

Mam małe pytanko, a mianowicie: czy można używać w gaziakach innego gazu niż ten jaki jest dostępny i rekomendowany w sklepach?Jeśli tak to jakie są skutki uboczne używania tego gazu?

 

Za odpowiedzi dziękuje

 

Mads - PUMA Team( :D :twisted: )

Link to post
Share on other sites
czy można używać w gaziakach innego gazu niż ten jaki jest dostępny i rekomendowany w sklepach?

 

Słyszałem, że amerykany :) używają coś o nazwie :?: duster :?: Zawiera to w sobie olej silikonowy i jest tańszy od Green Gasu ale nie wiem gdzie to można dostać.

 

Pozdrawiam Lukzari.

Link to post
Share on other sites

tak jak wyzej - PD Duster to sprezone powietrze do wydmuchiwania, przedmuchiwania itd kurzy i innych syfow... nie ma zadnych dodatkow (silikon itp) bo jest uzywany przy kompach, w elektronice etc... gdybys sobie przedmuchal klawiature gazem z silikonem to fajna bys mial klawiature :P

 

a co do CO2 to o ile wiem nie ma klamek firmowo przystosowanych do tego al mozna taki adaptor kupic - przy pasie montuje sie pojemnik z nabojem "syfonowym" i kabelkiem (mamba) laczy sie do dna magazynka w miejsce zaworu... z tym ze takie naboje z CO2 nie maja siliconu i trzeba czesciej i dokladniej konserwowac klamke

Link to post
Share on other sites

Cześć

 

KWC produkuje takie adaptery na CO2,tyle że one pasują tylko do ich własnych wyrobów.Tu jest to opisane http://military.pl/cgi-bin/milshop/KA20.ht...tml?id=CV3Xc96E Ciekawe jak to się spisuję w akcji?Ale jak to ma naprawdę takiego kopa jak tam piszą to w takim razie można by spokojnie stosować do gunów KWC Red Gas.W co mi osobiście się nie bardzo chcę wierzyć,no chyba że Red Gas ma jeszcze większego kopa?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja proponuje stosować dwupierdzian grochu. Daje niezłe rozprężenie, jest ekonomiczny (wystarczy najeść się grochówy przed strzelaniem), nie powstaje chmura gazu przed lufą przy niskich temperaturach i jest 100% ekologiczny. Tylko ładowanie do magazynke może być kłopotliwe. Trzeba jakąś przejściówkę wymyślić, albo coś. :lol:

Link to post
Share on other sites
a gdzie zamierzasz kupić ten Red Gas?

Nawet jeśli ci się giwera nie posuje w 5 minut, to i tak wydatnie skrócisz jej żywot. A zepsuty pistolet gazowy to smutny widok...

 

Hmm,ja wcale nie zamieżam używać Red Gasu,ponieważ nie narzekam na osiąganą moc korzystając z Green Gasu.To było tylko stwierdzenie możliwości użytkowych modeli KWC po przeczytaniu opisu tego CO2 Adaptera.A to że standardowy gun by się w końcu rozleciał po użyciu Red Gasu to raczej pewna sprawa ( i wątpię że KWC tu robi wyjątek).Dla zainteresowanych,Red Gasy itp. Są do kupienia tu http://www.airsoftclub.com/cart/cart.cgi?i...d=2002&action=a

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja używam w skrajnych wypadkach także gazu do zapalniczek. Możlwie, że skraca on żywotność broni, ale i tak kupiłem ją używaną od kogoś kto używał często tego gazu. Troszke dużo się zużywa i trzeba często doładowywać, ale on i tak jest tani i można go kupic w kiosku.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...