Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] porównanie firm - uhc, stti, hfc


Recommended Posts

mysle ze wiekszosc waszych watpliwosci powinno rozwiac przeczytanie testow na wmasg. co do desert eagle to do tego pistoletu trzeba sie urodzic lub go kochac :wink: . jest duzy i ciezki (momentami nieporeczny) jednak jesli masz wystarczajaco duze dlonie to jest to sama radosc. jak na sprezyniaka to dalbym mu ze 4 (ocena czysto subiektywna - proponuje przeczytac test).

beretta o symbolu UA-958H to na pewno UHC.

na temat innych modeli sie nie wypowiadam poniewaz nie posiadam (z niektorych tylko strzelalem).

Link to post
Share on other sites

Jeśli rozważasz również modele STTI i akceptujesz ich cenę to nawet sie nie zastanawiaj nad UHC czy HFC. STTI produkuje modele lepsze ale przez to i drozsze. Z UHC ja jedynie polecam MP5 reszta jest średniej jakości (podobnie HFC). Modele STTI są też lepiej wykonane jeśli chodzi o jakość materiału oraz detale.

Link to post
Share on other sites

A co do Beretty na CO2 to nie oczekuj az tak ladnej broni... co metal to metal... co kompozyt to kompozyt...

Jak narazie to widzialem jedynie w AK47 Marui kompozyt udajacy w 100% metal... naprawde trzeba dopiero podrapac i popukac, zeby sie zorientowac, ze to kompozyt :) Podobnie tam tez jest z drewnem ale to juz wystarczy wziasc bron do reki aby sie rozwiac swoje zludzenia ;)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej wykonaną z najlepszego tworzywa imitującego metal podobnie jak w AK, najprecyzyjniejszą, swobodnie obsługującą kulki kompozytowe 0,33 g, strzelając z nich celnie i daleko spręzynową repliką, jaką trzymałem czynnie kiedykolwiek w ręku jest Colt National Match produkcji KWC - opis w dziale zbrojownia na WMASG. Jeżeli ktoś chce używać sprężynowego pistoletu mogącego zasięgiem i skutecznością konkurować z dobrymi gaziakami, to z czystym sumieniem polecam ten właśnie pistolet. Do tego jego waga jest w pełni zadowalająca (700g).

Pozdrawiam

Wit

 

P.S.

Jako ciekawostkę dodam, iz dopiero po czterech latach posiadania AK zorientowałem się, i to tylko dzięki dyskusjom na WMASG, że AK nie jest w całości metalowy..:)

Co do Beretty na CO2 to moim zdaniem dobre modele Beretty ASG są wierniejsze oryginałowi. Beretta na CO2 Umarex'u, którą też mam, wcale nie jest wierną kopią. Poza tym metal jest zbyt "lakierowany". Ale to moje zdanie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...