Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Usuwanie oleju- zalany hop up


Recommended Posts

Witam, wie ktos jak usunac olej z repliki ? Chodzi o berette 92f STTI i olej maszynowy, wystrzelalem ponad 300kulek a hup up dalej nie dziala, stad moje pytanie czy mozna usunac olej jakims plynem np. do naczyn ? Kapiel repliki w goracej wodzie jest dobrym pomyslem ?

Przepraszam za glupie pytanie ale naprawde nie mam juz pomyslow :(

Link to post
Share on other sites

U mnie wycior zawsze pomagał. Tak więc mam inną teorię- smar jest w cylindrze i przy każdym strzale wpada pewna jego ilośc do komory HU, w AEGa tak jest i wtey po bardzo długim czasie kulki nadal latają jak chcą. Tak więc albo rozbiórka i czyszczenie cylindra oraz głowicy tłoka, albo tylko przeczyścić od wewnątrz dyszę.

Link to post
Share on other sites

aftershock, jakbyś nie zauważył to Zyga wystrzelał już ok 300 kulek więc to trochę więcej, następnym razem przeczytaj wszystkie posty zanim zaczniesz dawać rady.

 

A co do tematu Zyga to raczej nie unikniesz rozebrania repliki.

Najlepiej poszukaj kogoś kto to już robił i ci pokaże jak to zrobić abyś wiedział na przyszłość jak to się robi.

Link to post
Share on other sites

jak mowie ze ma hop up to ma, ale cos teraz nie dziala

rozkrecilem replike wyczyscilem dokladnie gumke HU ( najpierw przekrecilem lufe tak aby gumka znalazla sie na sowim miejscu bo nie byla :? ) ale dalej nie dziala, 0,12 sa troche podbijane ale 0,2 w ogole

Prawdemowiac nie wyciagalem lufy i gumki hop up calkiem na zewnatrz, musze rozkrecic jeszcze raz... ale co potem skoro na gumce nie ma oleju juz to dlaczego HU nie dziala :(

Pozatym gumka hop up nie jest idealnie poziomo w lufie, czy naprawa tego wymaga dorabiania nowej lufy ? Kupic w castoramie odpowiednia rurke a potem wyciac w niej miejsce na hop upa ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

w moim S&W 1911 kulki podrywa w góre jakby wogóle hop up niedzialal. W sumie mam go dopierdo 2 tygodnie i zabardzo nieszalalem z kulkami... co zrobic

sprobowac wystrzelac go jeszcze?

Potraktowac go wyciorem ?

czy go rozkrecic i i przetrzaec? (tego nieradzcie mi lepiej bo cos zrąbe)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Raczej nie wymaga, zwyczajnie rozbierz replike i poskładaj jak trzeba, mi na początku kariery asg zdarzało sie kupić replike np. z tajguna która miała zupełnie odwrotnie założony HU.

 

Niema wyjścia panowie, kiedyś trzeba sie nauczyć rozbierać gnaty, i to najlepiej uczyć sie na tych tańszych, bo co będzie jeśli będziecie mieli kiedyś aegi?

Link to post
Share on other sites
Niema wyjścia panowie, kiedyś trzeba sie nauczyć rozbierać gnaty,

i szybciej tym lepiej :P

 

może to i głupi pomysł...ale: rozebrać replike by można było się dostać do HU, ziąść patyczek do uszu (czysty) i "osyszyć" HU.

 

Polecam też: wycior

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...