Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Interceptor (IBA)


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od razu mówię, że z tego co zauważyłem inne jest szycie w SDSie a inne w PointBlanku. W PB lewy przedni płat jest zaszywany na szerokości jakichś 2 cm i na tym pasie ma też rzepy, czego w SDSie nie zaobserwowałem. Nie wiem jak to się ma do umieszczania w nich wkładów kevlarowych.

 

Tyle

 

Percent

Link to post
Share on other sites

Jest wiele wygodniejszych i dużo bardziej funkcjonalnych kamizelek, więc Interceptora chcę się w zasadzie po to, by "rekonstruować"/upodobnić się do żołnierza US...zrobienie jej samemu raczej temu nie pomoże...:)

Lepiej upolować jakąś dobrą replikę...

Link to post
Share on other sites

Replik IBA jest stosunkowo dużo dobrych. Zarówno Guarder jak wspomniany wcześniej Unicor czy SWAT. Zalezy tez w jakim camo/kolorze chcemy ją mieć, bo każda firma może nam zaproponować coś lepszego w zależności od wersji kolorystycznej. Oczywiście najgorzej wypada chyba SDS, któremu teoretycznie do oryginału powinno być najbliżej, bo ma NSN, wię mozna mówić, że w jakis sposób nie jest kopią a spełnia standardy.

Link to post
Share on other sites
Procent, Unicor to kontraktor dla IBA 2 jest (obok PB) ;) Mam NSN na niej :)

Unicor robi też normalne IBA.

Aha, nie dajcie sie oszukać, szaszłyk szpredaje IBA z unicora któe sa podróbami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Szaszłyk, niektóre rzeczy z Wietnamu też mają MSNa. nie chodi o produkcje, a o spełnienie wymogów kontraktu i kontroli jakości :)

No to mam podrobe od kafara z bazy Marines z kontraktem zaczynajacym sie od SPO. Oj ja biedny nieszczesliwy :lol:

 

Przyklad kontraktowosci Unicora:

UNICOR Federal Prison Industries in Washington, DC won a maximum $6 million firm fixed price contract as an add on to an existing long-term contract (SP0406-05-D-4061) for Weapons Systems Cable Assemblies and Wiring Harnesses to be provided to U.S. Army, Navy, Air Force, Marine Corps, and Federal Civilian Agencies.
Link to post
Share on other sites

A czy mzoe ktos z was posiada jakies linki do sklepu z kopia IBA w kolorze woodland. Jesli tak prosil bym o niego. Bo chyba lepiej by bylo kupic kopie niz uszyc, mniej wiecej tyle samo by mnie wynioslo uszycie co kupno. Wiec sie nie oplaca szyc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest Miles_ACE

Odświeżam. Czy ktoś mógłby podać wymiary groin protection? A może jest do kupienia w Polsce? Z tego co wiem to narazie tylko na ebayu...

 

edit: Chodzi mi o woodland.

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Wielkie dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Który kołnierz będzie lepszy do mojego IBA, small czy large (dostępne na allegro)?

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie: Ma ktoś może linki do fotek / fotki, jak wygląda MARPAT (digital woodland) z Interceptorem w woodlandzie? Pytam bo mam okazję kupić, i nie wiem czy będzie pasował do mojego marpata. Ma to w ogóle sens, czy będzie wyglądać raczej komicznie?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie: Ma ktoś może linki do fotek / fotki, jak wygląda MARPAT (digital woodland) z Interceptorem w woodlandzie? Pytam bo mam okazję kupić, i nie wiem czy będzie pasował do mojego marpata. Ma to w ogóle sens, czy będzie wyglądać raczej komicznie?

 

Pozdrawiam!

 

Militaryphotos

IBA w woodlandzie wygląda spoko na MARPATcie :). Obciachu nie ma.

Edited by piotrekSGUS
Link to post
Share on other sites

Nie ma digital woodland, jest MARine PATtern jeśli mówimy o oryginalnym umundurowaniu. IBA w woodlandzie z MARPATem woodland pasuje bdb. Poza tym długio takiej konfiguracji używali zarówno do leśnych jak i pustynnych sortów.

 

Tyle

 

Procent

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...