Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na litośc boska wyszukiwarka na forum gryzie?

 

materiał wybarwiony w Suez był straszny - brak oddychalności i sztywność czyniła go prawie bezużytecznym. [...]

Przy okazji wyjaśniam - rozróżnienie na "zimowe" i "letnie" pochodzi z BOR i jest absolutnie zgodnie z logiką - zimowe są z grubej Frontiery 50/50 a letnie z lekkiego US21. Te dla 23 maja, były tylko z Frontiery. Po wybarwieniu okazały się zbyt grube i sztywne i kiepsko oddychały - BOR zamawiający w drugiej kolejności, wybrał już sobie dwa warianty materiału. A to że różnią się odcieniem to kwestia materiały bazowego i tego jak on się udał Fastom.

 

Ze swoich obserwacji i prywatnych rozmow z C22 dodam jeszcze ze ta sama charakterystyka co grubej frontiery dotyczy mundurów proppera, sa tak samo sztywne i nie oddychajace przez to ze sa pokryte teflonem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaeger, a wybierając miedzy suezem z miwo ( http://www.miwo-military.net/-produkty/pid...uza-UP-MULTIKAM ) a Propperem ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2777 ) który był by lepszym wyborem? Głównie zależy mi na tym żeby kolory nie straciły szybko swojej barwy. Chyba że jest jeszcze coś innego do polecenia ( do 400zł ). Czy może z miwo L ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2777 ). Proszę o odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam

Odświeżę trochę temat, planuje zakupić jakiś mundur w Multicamie zastanawiam się między Propperem a Tru- spec, który z tych dwóch producentów będzie lepszym wyborem ? Mundur będę najprawdopodobniej zamawiał na Ebay.com więc ceny będą porównywalne.

Wątek przeczytałem i teraz mam mętlik w głowie więc proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam proppera ale polecę Ci tru speca. Materiał nie jest taki twardy no i nie będziesz się gotował w nim w lato. Poza tym moje spodnie strasznie wyblakły.

Właśnie zapomniałem dodać jestem osobą dość "puszystą" więc mundur musi posiadać dobrą cyrkulację powietrza.

 

 

Lepiej Miwo lub SpecOps ktore maja mundury z matieralu Crye Precision,

 

Ale pomiedzy propper vs tru-spec lepszy tru spec ale w wersji NYCO

 

Zastanawiałem się nad Multikamem od Praszki tylko nie wiem gdzie dostanę pasującego Bonnie Hata.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Właśnie odebrałem combaty w mc od Currahee. Wykonanie, jak na pierwszy rzut oka, baaaaaaardzo dobre. W weekend będę miał okazję porównać z propperem i tru-speckiem.

 

Jeśli ktoś chce kupić spodnie w ripstopie 50/50, to za tą cenę lepiej brać od chłopaków z Currahee niż tru-spec'a 50/50.

 

Na to czekałem!! Mam nadzieję, że się spiszą. Rozmiarówka zgadza się z tym co pisze na stronie?

Link to post
Share on other sites

Właśnie odebrałem combaty w mc od Currahee. Wykonanie, jak na pierwszy rzut oka, baaaaaaardzo dobre. W weekend będę miał okazję porównać z propperem i tru-speckiem.

 

Jeśli ktoś chce kupić spodnie w ripstopie 50/50, to za tą cenę lepiej brać od chłopaków z Currahee niż tru-spec'a 50/50.

 

Może podać link do strony gdzie zamawiałeś bo na stronie Currahe widzę tylko Oliv.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...