Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Hej! Przymierzam się do zakupu MC i mam dylemat :-P

Na zimę wybrać:

1) ECWCS MULTICAM Camo Gen 2 H2O Waterproof Parka ok 120-150 USD

2) Multicam Soft Shell Tactical Jacket za hmmm.... 359 USD

 

Zapewne sam już sobie odpowiedziałem, że 1) ale chciałem się od Was dowiedzieć czym się 1 od 2 znacząco rożni (cenowo jak widać na pewno... :lol: )

 

Spodnie;

1)

http://cgi.ebay.com/OPS-ULTIMATE-Direct-Ac...=item3a5390c428

 

2)

http://cgi.ebay.com/OPS-Direct-Action-pant...=item3a53fb2dd1

 

3)

http://cgi.ebay.com/Multicam-ACU-Pants-Gen...=item3a4c3e88c8

 

Róznica pomiędzy 1 a 2, jaka jest?

Wybiorę zapewne 3 - ale czy warto? W sumie chciałbym ich używać przez cały rok (zimą bielizna termo i mam z głowy zakup ecwcs, czy softshelli na zimę) Aha u mnie (nie pytajcie gdzie) w zimie jest 4' C, więc nie ma źle.

Do spodni z 3) taka kurteczka:

http://cgi.ebay.com/Multicam-ACU-Jacket-Ge...=item3a4c3e88cc

i mam nadzieję, że rozpocznę przygodę z airsoftem :killer:

 

edit: literówka

Edited by wrsys
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

OK Przeczytałem wszytko na 24 stronach. Ale proszę o uczciwą porade o MUliticam lub pochodne.

 

1. Niema za dużo kasy ale chce coś w miarę na budżet zamawiane z PL lub zagranicy

 

2. Mam trochę więcej w portfelu czyli szukam czegoś średniej klasy również zamawiane z PL lub zagranicy

 

no i opcja 3 raczej oczywista

 

3. Kasa nie jest przeszkodą niema limitów szukam full wypasu.

 

A szukam czegoś co będzie wytrzymałe można długo nosić oraz nie straci swojego kolo po kilku praniach. Z góry dziękuje za każdą porade, linki mile widziane

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Po lekturze całego tematu dalej mam jednak kilka wątpliwości co do wyboru producenta munduru.

Zależy mi na efektywności w polskich warunkach airsoftu.

TRU-Spec czy CamoGrom w wersji Combat ? Czy lepiej poczekać na mundury z Miwo szyte ponoć z oryginalnej tkaniny multicam? Czy mundur spec opsa ( chodzi mi o kamuflaż, nie o krój ), jest godny polecenia?

Głównym celem mojego kupna ma być jak najlepsza wersja ( odcień bo z tego co czytam tego są tysiące ) kamuflażu na polskie warunki.

Link to post
Share on other sites

Zaraz jeszcze na rynek wypłynie gdzieś DPMowa wersja multi i już w ogóle będziesz miał extra dylemat :)

 

"Najlepsza wersja" może mieć dla każdego inne znaczenie. Sprecyzuj co dokładnie jest dla Ciebie najważniejsze i pod tym kontem czytaj fora. Sam odcień może być różny nawet na różnych kawałkach materiału w końcu tak jest to zrobione w oryginale. Patrz co jeszcze cię interesuje.

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem, że ma być jak najbardziej ciemny, tylko jak najlepiej maskować w naszych rodzimych warunkach :P

Z racji braku porównaniu na lokalnym podwórku pytanie zadaję do posiadaczy i użytkowników multicamów - jakiego producenta mundur w tym maskowaniu najlepiej maskuje w naszym krajobrazie ? Z tego co piszecie, wnioskuję, że powinien być jak najciemniejszy ?

Tutaj także nie chodzi mi o maskowanie w otoczeniu soczystej zieleni, jaką spotkać można w lato. Z założenia multicam ma służyć mojej ekipie na okres jesień/zima/wiosna, na codzień używamy pantery więc do kwitnącego lata maskowanie mamy dobrze dobrane.

 

CAMOSUEZ z miwo lubliniec będzie za jasny??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...