Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawdę wydaje się wam, że takie połączenie ma jakieś magiczne właściwości, dzięki którym użytkownik zniknie lub wręcz przeciwnie, zacznie świecić?

nie, poprostu mam opcje kupienia tanio dobrej kamizelki w CB z małą cene i chce sie dowiedzieć jak to współpracuje z MC ;). do teraz używam munduru z UTG w olivce, i spisuje się całkiem fajnie, ale chce kupić coś modułowego.

 

@Majkel - a jako użytkownik co możesz powiedzieć o skuteczności takiego połączenia w terenie?

Edited by Ace
Link to post
Share on other sites

Generalnie do multichłama pasuje zarówno oliwka (i to różne czyli od, rg, khaki i reszta palety barw) oraz cb i reszta bardziej piaskowych. Z odległości większej i tak nie widać co dokładnie jest, a zawsze przyjemnie rozmazuje trochę sylwetkę.

Link to post
Share on other sites

Porównywał z was ktoś może mc proppera a miwo lubliniec ?

 

 

Mam zamiar na dniach zakupić nowy mundur i zastanawiam sie który wybrac.

 

Propper i miwo Lubliniec maja materiały Cry precision ?

 

Mam kame Strike System PC i boje sie ze bedzie różnica pomiedzy mundurem a kamą. Nie wymagam jakis cudów ale z tego co wiekszość kumpli mówi to miwo lubliniec ma bardziej "żywszego" multicama.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zrozumcie Misie o Małym Rozumku jedną, zasadniczą kwestię - w zależności od składu surowcowego tkaniny, na którą naniesiono wzór Multicam, kolory będą się różnić. I piszę wam to mając przed sobą pakiet próbek z Duro Industries, która jest jedynym oficjalnym producentem materiałów w MC. Nie ma bata, między Cordurą a NYCO zawsze będzie różnica.

 

Do tego dojdą różnice spowodowane oświetleniem i sprzętem, którym robiono fotografie, dalszą ich obróbką oraz monitorami, na których zdjęcia są przeglądane.

 

A co do materiałów w MC użytych w mundurach firmy Propper, to są one dwa:

 

1) 50/50 NYCO (nylon/bawełna) produkcji Duro Industries, oficjalnego producenta materiałów w MC, dostępny tylko w kontraktowych mundurach.

 

2) 65/35 PESCO (poliester/bawełna) na licencji Crye (ta z teflonowym pokryciem), produkowana poza oficjalną fabryką Duro.

 

Taka sama sytuacja jest w mundurach TRU-SPEC, z tymże dostępne na rynku cywilnym są zarówno 50/50 NYCO (z Duro) jak i 65/35 PESCO (licencjonowana, nie z Duro).

 

I to by było w kwestii różnic materiałów mundurowych u różnych producentów. Za nieczytanie tej informacji i zadawanie kolejnych pytań będą się sypać ostrzeżenia :twisted:

Link to post
Share on other sites
Generalnie do multichłama pasuje zarówno oliwka (i to różne czyli od, rg, khaki i reszta palety barw) oraz cb i reszta bardziej piaskowych. Z odległości większej i tak nie widać co dokładnie jest, a zawsze przyjemnie rozmazuje trochę sylwetkę.

 

A mi się wydaje, że moja oliwka (od obu Miwo) wygląda na MC kijowo, ale może jestem w błędzie i muszę sobie to wytłumaczyć. Zaoszczędzi mi to kupowania oporządzenia w CB.

Link to post
Share on other sites

Co do Coyota do MC to coyot coyotowi nie rowny ... Juz nie raz widzialem komplety z mc ktore w miare ladnie sie komponowalo, zas inne tak sie odroznialy ze az po oczach walilo

 

Na fotkach wyglada mi to na chinski komplet munduru ktory sam kiedys mialem. Mam racje ?

Link to post
Share on other sites

Szaszłyk, który mundur pod względem technicznym (krój, materiał, szycie) byś polecił ? Pesco Proppera czy Miwo Lubliniec (nie wiem co to za materiał) lub może cos innego ?

 

PESCO z teflonem od razu bym odrzucił. Miwowskiego widziałem, ale nie miałem okazji się dokładnie przyjrzeć, więc się nie wypowiem. Mogę polecić Currahee, Tru-Spec z NYCO albo Specops.

Link to post
Share on other sites

Jeśli można wiedzieć Szaszłyk czemu Pesco jest shitowe ? Pytam, bo najłatweiej kupie ten mundur, lecz nie wiem jakie ma wady. Jedyne zastrzezenie co usłyszałem w moim środowisku to rozerwane spodnie w kroku.

 

 

Dzwoniłem przed chwilą do Miwo Lubliniec, pani powiedziała ze materiał to NYCO 50%/50% na licencji Cry Precision. Musze dzisiaj złożyć zamówienie w Miwo bo od jutra będą podwyżki, chyba ze sie zdecyduje na proppera. Będzie jakas zasadnicza różnica pomiedzy odcieniami Mc (miwo-nyco-cry) a Mc (propper-pesco-cry), jeżeli oba materiały są na licencji CP ? Słyszałem ze w Pesco z tym teflonem szybko sie mozna spocić. Mówcie co mam kupić bo do godziny 18 musze podjąć decyzje ;)

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Pietras.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...