Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 Beta Specnaz [DE]


Recommended Posts

dostałem... jak strzela' date=' jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, ALE wygląda super.... póki się nie przyznacie co to, możecie spokojnie uchodzić za bogatych ludzi, których stać na betę TM...[/quote']

 

Zgadzam sie z wypowiedzia nie kazdego stac na TM a coniektorzy zaraz bog wie jaka krytyka

Wlasnie do tych ludzil; - pomyslcie troche o tym ze nie wszysty w tym krraju maja na miesiac 1300 zł zeby je sobie wydac na karabin niektorzy musza sie martiwc by dzieci miał co jesc.

Teraz o tym mowie bo od dawna dokucza mi to na tym forum

Link to post
Share on other sites
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niektorzy musza sie martiwc by dzieci miał co jesc.

Teraz o tym mowie bo od dawna dokucza mi to na tym forum

 

Masz dużo racji, ale całe szczescie ze np. we wrocławiu nikt na to nie zwraca uwagi ja sam ganiam z P90 TM a Betke teraz okazyjnie dorwałem bo lubie małe kompaktowe karabinki (sorry za offtop) a ze ona jest z DE co z tego wykonana jest naprawde super, w porównaniu z AK47 Cymy widać ze betka jest staranniej zrobiona.

 

Dzis jest planowana wymiana lufy wewnetrznej (stock od P90 -TM) i hu na porzadny markowy . Niestety lufa stockowa to po pierwsze podobno aluminium po drugie jest krótka i dosc szeroka chce włożyc lufe od P90 2,5 cm jest dluzsza ale licze ze nie bedzie wystawac poza tlumik plomienia.

 

Po operacji napisze jak osiagi i skupienie i jak to działa :)

 

Pozdrówka

Pandi

Link to post
Share on other sites
hmm napisalem do sklepu i odpisali ze na pewno benda pasowac...wiem ze malo osob ma ta replike ale czy wymiana sprezyny tak aby osagnac 330fps jest bezpieczne dla guna? <i czy starczy sama wymiana sprezyny>

 

Gdyby mozna było wsadzic mocniejsza sprezyne bez wymiany bebechow to firma zrobiła by to wypuszczajac replike z fabryki nie uwazasz :) :P

 

A Magazynkami sie nie martw napewno pasuja bo mam ten z linku i mam Cymy jest bez problemowo pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam:)

 

Jestem posiadaczem tej Bety i musze powiedziec,ze pomimo tak niskiej ceny jest ona bardzo dobra...aczkolwiek mam maly problem w czasie wczorajszej rozgrywki zauwazyłem, ze od ostatniej strzelanki mam mniejsze osiagi na kulkach0.25.....w sumie czasami pluł na 8 metrów, i nie wiem czym to może byc spowodowane.

 

I mam tu pytanie do posiadaczy specnaza, jak i do reszty uzytkowników co mogło spowodowac takie osłabienie?? :|

 

Z góry dziekuje Zawac:)

Link to post
Share on other sites

Magi cymy wchodzą śmiało więc nie bac tyłków, sam mam magazynek cymowski, ponieważ ten firmowy cosik lipny był :roll:. Żadnych dremli mi nie stosować, magi CA i G&G są też gitest. Najlepiej wyglądają te 5.45x39mm

Pozdro będe odpisywac co tydzien, ponieważ na moim kompie mam bana, nie wiem z jakiego powodu pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Mi nadal jeszcze się nic nie sypneło :wink: Wszystko wspaniale działa. Jeśli chodzi o pytanie DE czy JG. Obie firmy są sławne przez pierwsze repliki jako słabe i nie warte uwagi. Jestem posiadaczem Betki DE która poprawiła swoje usługi i wypuściła bardzo dobrą replike. Moim zdaniem tym razem JG też chcę wkroczyć na rynek i pokazać że potrafi robić repliki na miarę. Jeszcze nie rozbierałem gearboxa ale mi sie wydaje że w środku jest sprężyna M90( to są moje przypuszczenia). Czekam na jekieś zdjęcia replik po jakiś ulepszeniach :-P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moja replika jest już po małych ulepszeniach ale narazie nie mam zamiaru wrzucać zdjęć ponieważ nie skończyłem wszystkiego. A co do PSO-1 to troszke roboty bo jak miałbym w stawiać to body z metalu powinno już być, aby był efekt. Dobrą szyne i także fajny kalimator będzie pasował :-P :wink: do całości :lol: .

 

Pozdrawiam :-P

 

P.S.

Arafat (KSK) - Oczywiście że mam.

Link to post
Share on other sites

Moja replika jest już po małych ulepszeniach ale narazie nie mam zamiaru wrzucać zdjęć ponieważ nie skończyłem wszystkiego. A co do PSO-1 to troszke roboty bo jak miałbym w stawiać to body z metalu powinno już być, aby był efekt. Dobrą szyne i także fajny kalimator będzie pasował :-P :wink: do całości :lol: .

 

Pozdrawiam :-P

 

Opisz po krótce co "spłodziłeś" :mrgreen:

 

P.S.

Arafat (KSK) - Oczywiście że mam.

 

Podeślij mi na PW numer

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...