Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wywiad w radiu Bis


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiedzieli co wiedzieli :D Za krótko było- wyszliśmy na jakiś niedouczonych (i brudnych!!! :lol: ) dzieciaków wychowanych przez komputer i brutalne gry, a pan redaktor ciągle szukał okazji do wyśmiania, podszedł do sprawy tak pobłażliwie.

I to ,,EJ-ES-DŻI!!!" z jego ust.

Dodatkowo nie wyjaśniono cóż to takiego te magiczne fps-y.

Ale odgłos elektryka wystrzeliwującego kulki pod koniec wynagradza wszystko 8)

Link to post
Share on other sites

Nie winię was. Poza tym wreszcie airsoft zaistniał w innych mediach niż tylko internet. Mam nadzieję że zawsze będzie istniał tam w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 

Audycja była za krótka- szkoda że nie było powiedziane o kosztach asg i paru innych rzeczach- ale to nie wasza wina- z waszej strony wszystko było w porząku.

 

Tyle że opowieść o ptaszku przyćmiła trochę wasze dokonanie :lol:

Link to post
Share on other sites

Taki los ASG w mediach. Z artykułu o RGSA (rip) który poszedł do Rzeszowskiej Gazety Wyborczej, nei zostało chyba nawet jedno zdanie w formie takiej jak nam przed publikacją przedstawiano.

Ale inna sprawa że "dziennikarz" to była ::żeński narząd płciowy:: wolowa...

A ASG istnieje już od dawna w gazetach a czasem i w telewizji, mr Sniper932...

 

Edit:

Padło kilka głupstw, ale głównie ze strony prowadzącego... Niestety to porównanie do Quaka, raczej chybione było...

Tekst o niemyjących się wojakach to raczej nieprzyspoży temu panu popularności.. Armię mamy jednak niemałą...

Link to post
Share on other sites

eJ Es dŻiii... :| Nie dość, że "jesteśmy" brudasami, to jeszcze ludzie i tak nas kojażą z debilami latającymi po łąkach, którzy strzelają do siebie pistolecikami na kulki "do-nabycia-w-każdym-kiosku" :ściana: Skąd mają wiedzieć, że to na końcu to odgłos elektryka - większość nie wie, co to jest... :cry: Kurrrr...a. Ale... nie było tak źle... Starali się...

Link to post
Share on other sites
TA OGÓLNIE TO JAK SIĘ WAM PODOBAŁO??
Podobało się' date=' ale tak OGÓLNIE to najlepiej unikać kontaktów z mediami. Na szczęście wyszło dobrze :) .

 

Myslicie' date=' że komuś niezorientowanemu "300-500 fps" coś powiedziało?[/quote']Raczej nie. Nie wszyscy mają kontakt z anglosaskimi jednostkami, więc laik może sobie pomyśleć, że te fpsy to ciśnienie czy 'jakieśniewiedomoco'. W Europie, za wyjątkiem państwa w którym jeździ się lewą stroną jezdni, obowiązuje układ SI i niego powinniśmy się trzymać, ale niestety 'ef pe es' brzmi tak 'profesjonalnie' i na dodatek tak angielsko, że nie mogło się nie przyjąć...
Link to post
Share on other sites

Hmmm powiedzmy ze było OK gdyby nie okrojenie tekstów itp. QUAKE rządzi :twisted: a tak poważnie to w BISce dali dupy

A sluchaliscie opowiadania o sarence zjaefajne nieprawdaz??

ale tak jak tam to ujeli GŁUOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC!!!! pewnie dlatego tak wyszedł ten caly wywiad..

Link to post
Share on other sites

Mi się osobiście podobało.

 

Musimy wziąć pod uwagę że nie wszyscy, a raczej większość, z tych którzy słuchali tej audycji, mieli jakiekolwiek pojecie o asg.

 

Czy porównanie do Quake było takie złe??

Teoretycznie tak, ale szczerze ilu z was zaczynało od radosnego strzelania w stylu jedni z prawej strony, drudzy z lewej, a po środku się wybijemy?? Mam dziwne przeczucie że duża cześć tak zaczynała, a w zasadzie to jest jak trochę jak Quake, czy CS, przynajmniej jest szansa że przeciętny człowiek który nie siedzi w temacie zrozumie o co jak by chodzi.

 

Poza tym jak na niecałe 4 minuty czasu antenowego nie możemy oczekiwać całego dokładnego opisu i wyjaśnienia o co chodzi. Niestety ale jeśli chcemy żeby przeciętny słuchacz radia zrozumiał co to jest airsoft trzeba używać jak najprostszych porównań.

 

Uważam że nie był to zły wywiad, obawiałem się że wszystko będzie przekręcone i zostaniemy wszyscy zdemonizowani i przedstawieni jako jakieś bojówki paramilitarne czy coś.

 

Jeśli airsoft były przedstawiany we wszystkich mediach tak jak tutaj to by było bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

odnośnie eFPeeSów jeszcze dlaczego w naszym państwie eurpejskim gdzie powszechnie obowiązuje układ jednostek SI przyjeliśmy określenie stopy na sekunde. Ni to przypiął ni przykleił do naszych metrów, bo jak to logicznie przeliczyć. Kiedy widze 100 metrów na sekunde to wiem ze pokona 100 metrów na sekunde a kiedy widze 100 fps to cholera wie ile to na metry.

 

Apeluje o uzywanie jednostek SI. Używanie imperialnych jednostek to tak jakby rzeźnik w sklepie nagle zaczął mierzyć w funtach.

Link to post
Share on other sites

Mysle ze malo wazne jest to ze porownali gre do Quakea. Mysle ze wazne jest to, ze dla kogos kto pierwszy raz o tym slyszy, to lepszego materialu nie dalo sie nagrac, albo kosztowaloby to duzo wiecej czasu, a jak ktos slusznie zauwazyl czas to pieniadz. Uwazam, ze chlopaki i tak mowili skladnie i wyraznie i zrozumiale. Polowa z nas jakala by sie na mysl ze to bedzie w radiu ;).

Co do ciecia. Bylo 15 minut nagrane, wypuscili 4. Jestem troszke w temacie, choc bardziej w branzy filmowej, ze taka jest zasada ze jak np. masz cztery godziny materialu, to robisz film, (w tym przypadku audycje) ktora trwa jedna godzine.

Reporter wybral to co najwazniejsze i zrobil to dobrze.

 

Ogolnie respekt, i duzy PLUS dla Was, chlopaki.

 

ps. sorry za ort ale cos polskie litery mi nie wchodza...

Link to post
Share on other sites

Witam moim zdaniem wyszło bardzo dobrze.

Napewno lepiej niż nie jeden wywiad z polskim politykiem.

 

I macie racje te porównania i takie dziecinne(dla nas) przedstawienie airsoftu napewno znalazło uznanie u tych, którzy o EJ ES DZI nie wiedza praktycznie nic.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ostatnio o airsofcie było też na mtv.

Wczoraj (chyba) na klasa mtv (czy coś takiego ). Dokładnie nie wiem, co tam gadali bo widziałem tylko koniec. Ale było coś z vipem (przeprowadzenie vipa przez las :D buhha :D )

Jak ktoś oglądał całe to niech opowie :D

Link to post
Share on other sites

Co za przypał to prowadzi?

Ej Es Dżi! Nikt tak nie mówi =P

Niewiele się dowiedziałem mówiąc szczerze... można się przyczepić do tego, że nasz sport to airsoft, a nie air soft gun. Ogółem, szybko, prosto i dla mas.

Nowa formuła bis =p

Link to post
Share on other sites

Nie było takie złe, jak na 4 minuty czasu antenowego. Porównanie do Quaka i CS było całkiem niezłe. Większość słuchaczy BISki wie co to za gry, a chodziło o szybkie i proste przybliżenie tematu. Moglibyście podać jeszcze adres WMASG dla tych co sie tym zainteresowali (no chyba, ze nie pozwoliło radio).

Link to post
Share on other sites
Czy porównanie do Quake było takie złe??

Tak i nie, jako capture the flag mozna by zobaczyć podobieństwo, chodziaż..........nie :wink:

 

O, i zamiast "plastikowe" kulki można by powiedzieć ''kompozytowe" to dodałoby powagi
Tak masz racje, zawsze móie że kompozytowe, poliuretan + talk = kompozyt, kto nie wie, jest to opisane na wmasg (gdzieś :P) Plastik tak jesli strzelasz żółtymi.

 

 

Ogolnie respekt, i duzy PLUS dla Was, chlopaki.
Bardzo dziękujemy :)

 

Mam nadzieje że następnym razem wypadnie to lepiej.

 

 

Ej Es Dżi! Nikt tak nie mówi =P
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...