Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

Pytanie do peca (i do tych, którzy również zrobili sobie otwieraną wyżutnię łusek). Masz może fote wewnętrznej części body, tej w której jest wyżutnia? Chciałbym dokładnie zobaczyć co tam wyciąłeś.

 

[ Dodano: 18 Mar 2006 12:24 ]

Jeszcze jedno pytanie, czy mógłby ktoś opisać jak wycina sie gorącą igłą? Nigdy tego nie robiłem a nie chce nic popsuć ;]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanko. Wiem, że w M3000 z DE jest nawet działający regulowany HU. Nie wiem czy w M3000 z CG jest on także regulowany (M3000 Long [pewno bez różnicy]) :?:

Tak. W wersji Cyber Guna jest regulowany system BAX (hop-up). :lol:

W replice CG też działa, ale mi gumka hop-up pękła (nie wiem jak ale mogę się tylko domyślać), ale da się strzelac 8)

Link to post
Share on other sites
A i zapomniałem dodać, że występuje to co w każdym aeg- przy okazji low capów czyli 3 luki zawsze wylatuja po wyjęciu maga.

 

Łatwo można sobie z tym poradzić. Kiedy, już oddaliśmy 17 strzał wystarczy obrócić broń i w tym momencie przeładować. Można zrobić to bardzo szybko i strzelic komuś między oczy :)

Link to post
Share on other sites

Nieradze robić porzeróbek lufy i dwać zamiast plastikowej metalowej;) ponieważ ABS(jeżeli można to nazwać ABS) po środku pęka między kolbą a lufą. A i prec lufy też niezbyt ponieważ ciśnienie jest zbyt niskie i kulki sie wieszają przynajmniej te niepolerwane;)

JA zmieniam z schota na psg1 bebechy przełoże zbejeruje troszke zrobie znów z bratem z pokoju mały warsztat i jak sie uda pokaże efekty

 

 

Nic nie sprzedasz - od tego jest komis. Medi.

Link to post
Share on other sites

Rozkręcasz, wyciągasz komore HU, wyciągasz z niej lufe, wkładasz nową, składasz do kupy :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto 21 Mar, 2006 ]

Opisze ci to pokolei :wink:

 

Postępuj zgodnie z moim poniższym filmem

http://www.megaupload.com/?d=D15HZ0CK

Przyczym musisz po zdjęciu osłony lufy odkręcić śrubkę na czułenku aby móc ją zdjąć. Odrazu mówie że przez własną głupote troszkę unieszkodliwiłem :mrgreen: tego szota stąd brak niektórych części wewnątrz :|

 

Teraz czas na wymianę lufy (link niżej)

http://www.megaupload.com/?d=41KPHIAI

Tu małe zdjęcie podglądowe

szot0dh.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Dobra ale to sie tyczy każdego modelu, a M3000 nie jest jakimś wyjątkiem i tak samo można do niego władować precke jak do innego. Poza tym nie trzeba od razu ładować 6,01 mm. Lufa stockowa ma z 6,4-6,5 więc zamiana na jakieś 6,1-6,2 będzie juz niezłym up-gradem i wydaje mi sie że na osiągane przez niego odległosci wystarczy. W takiej lufie kulki nie powinny się blokować.

Link to post
Share on other sites

Jej ja miałem lufe 6,03mm ketyow- wies że są kulki precyzyjnie niepolerwoane:) tak dla twojej wiadomosci i są złe.

Trzeba by było kupywać te najdroższe! A inny tuning do tej broni?

Ja niewidze żadengo tuningu lufa 6,05mm conajwyzej a inny tylko zew.

Ketyow- ja niewiem nielubie wydawac takiej kasy na kulki najtańsze polerwoane widzialem 45zł za 3000 kulek i niebardzo chce tracić tyleeee kasy na to abym jedynie mógł użyć swojej broni. Brat ma rugera i on może wkładać nawet te tansze bo gaz wypycha je spokojnie:( a ten sprężyniak niechce.

Ten gnat jest troszke zatani żeby go mozna było stuningowac jakoś sensownie...

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam dwa magazynki i obydwa chodzą bez żadnych oporów.

 

Rozkręcalem magazynki w celu dociążenia ich prostokątnym kawałem ołowiu, lecz nie polecam tego robić bo skręcenie tego ustrojstwa spowrotem do kupy przyprawiło mnie prawie o wymioty ;)

 

Jeżeli mówisz że nie dopycha CI kulek, to zapewne spręzynka się gdzieś zaklinowała. Nie pozostaje Ci nic innego jak rozkręcić maga i podłubać w nim.

Link to post
Share on other sites

Złożenie maga jest banalne. Jak byście nie wiedzieli, to powiem, że sprężynkę wkładaćie PO skręceniu maga. Wchodzi ona przez taki specjalny otworek, którego się potem zamyka.

 

EDIT:

Ja mam magazynek, który blokuje się prawie na każdej strzelance. Czasem pomaga postukanie nim w coś twardego, a czasem trzeba go rozkręcić.

Link to post
Share on other sites

pelcu ja rozkręcałem 3 razy i skręcenie staje się proste nadzwyaczjnie proste:) wystarcy chcwile zastanowić się co koniecznie trzeba wsadzić od razu a co mozne po połowicznym skręceniu:D

Ja dociążałem tylko śrubkami itp. ale nic niegrzehcocze wsyztsko jest ok;)

Jeśli kulek nieodpycha to rozkręć i sprawdź jesli nic to przyjżyj sie dokłądnie:P ja głowiłem sie nad swoim shotem 4 dni zanim naprawiłem spust bo patrzyłem na te fotki z tego forum :| A te fotki są złe i niepasują do tego jak naprawde powinno to wyglądać:)

Link to post
Share on other sites

Gwahyr - głowiłeś sie przez 4 dni dla tego że albo nie umiesz czytać (ale jak piszesz to czytać pewnie też umiesz ;P) albo jestes leniwy i nie chce ci sie przeczytać tego co jest pod fotkami. Jest tam wyraźnie napisane, że to co jest zaznaczone na zdjęciu trzeba OBRÓCIĆ a nie wsadzić tak jak tam jest (domyślam sie że miałeś włąsnie ten problem co wszyscy). I wtedy jest po problemie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...