Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

Witam.

Mam nie mały problem. Otóż ułamał się plastik w miejscu złączenia cylindra z suwadełkiem czy jak to tam nazwać :lol:

120sy8in.th.jpg

i nie mam pojęcia jak by to mozna "złożyc". Czy jest wogóle mozliwość naprawy?? Czy muszę zaopatrzyć się w nowy cylinder??

Bardzo proszę o pomoc.. Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cylindra ;)

ja mam patent

jeżelu urwało ci się całe tzn nic nie sterczy z cylindra tylko jest dzióra to kaplica :(

jeżeli wystaje powiedzmy pół to:

bierzesz klocek lego albo cos ;) w akzdym razie dobry plastik, stapiasz go i wklejasz brakujący kawałek modelując go z plastiku. puki ejstjeszcze cieply wkręcasz wkręt w to wszystko tak zeby przeszedl przez te częsc co zostala a nie wszedł do cylindra(omg). Pamietaj zeby caly czas trzymac tam ten kawałek metalu co jest przytwierdzony do czułenka(taka listwa z nitem na koncu) wetknij ten nit tam gdzie był. My się tak trzymaja juz 2 shoty, jeden się urwał całkiem to nie dało rady 2 do polówy to zrobiłem tak jak opisalem.

 

Pozdrawiam

 

2 strony wczesniej... twoj nadaje sie do mojego patentu

 

czytaj, szukaj i co najwazniesjze myśl!

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to to jest paskudne :F

Ale swoją drogą ciekawe skąd to się nagle wzieło bo dostawa w której miały być magazynki i shotguny ma być dopiero po 17.

A te 310fps to mnie najbardziej dziwi bo od razu widać że to na tych samych częściach, a mocniejszej sprężyny to ten shotgun raczej nie zniesie.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj pisałem do Krakmana i oto co się dowiedziałem:

 

- dostawa która miała być po 17 lipca znów się opóźniła, teraz planowana jest na koniec sierpnia. Wrr to już przesada z tym opóźnieniem.

 

- Shotgun Short [DE] (0620) z www.taiwangun.com i Shotgun (0620) z www.air-soft-gun.pl to ten sam shotgun, na www.air-soft-gun.pl jest on w promocji która niedługo się kończy, promocja była spowodowana tym iż w tym sklepie jest możliwość tylko przesyłki kurierem czyli jakieś 5zł drożej (czyli na jedno wychodzi)

 

- co do Shotgun Short [DE] (1067) "nowy shotgun jest nowsza wersją z elementami imitującymi drewno, większa moc to zapewne zasługa nowszej konstrukcji"

hmm no nie wiem, kumpel chce kupić, jak kupi to zmierzymy ile to tak na prawdę ma fps'ów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

Od dzisiaj jestem posiadaczem (czy szczęśliwym to się okaże) strzelby, którą kupilem na taiwangun.

 

Jak narazie mam tylko jeden problem:

Odkręciłem wszystkie szyny i zostały brzydkie dziury po srubach,

jak i czym je zatkać ?

chciałbym tylko żeby kiedyś można było znowu się do nich dostać.

 

Niedługo napisze małą recenzje.

 

pare fotek:

 

hpim4321vp8.th.jpg

 

regulowany hop up

 

hpim4322mm7.th.jpg

 

hpim4323hi6.th.jpg

 

hpim4324fv3.th.jpg

 

Edytowano tytuł: 12.11.2011

 

/LgN

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

W boju jeszcze jej nie miałem

Strzelając na wolnym powietrzu moge przyznac ,ze moc tej strzelby jest naprawde duza, no ale bez przesady.

Zasięg przy dobrze ustawionym hu jest odrobine mniejszy niz AK Cymy, jednak strzały są nie rowne, moze to wina nowego hu i moze z czasem to sie poprawi.

 

a teraz wady i zalety jakie narazie zauwazylem

 

+moc

+regulowany hu

+wygląd (choc dziury po szynach nie są za ciekawe)

 

-czuły spust

-nie rowny lot kulki

 

 

nie masz przyaldkiem tej wersji z kolba pod reka zeby porownac?

bo niby moc ma wieksza ta twa wersja Smile

niestety

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
No co ty pi*****isz przeciez tam jest twardy spust jak ch*j...

Mam m3000 long Wink

 

o kurde czlowieku po co miałbym kłamać ?

jak przeladowywuje to musze zabrac palec ze spustu bo odrazu wystrzeli

 

a pozatym to nie jest m3000 long i widocznie są różnice pomiędzy modelami.

Link to post
Share on other sites
No co ty pi*****isz przeciez tam jest twardy spust jak ch*j...

Mam m3000 long

 

Jeżeli nie miałeś tej strzelby w ręce, to nie możesz wiedzieć czy maviek kłamie czy nie, masz inna strzelbę, a to, że oba sa lekko do siebie podobne, nie znaczy że są takie same.

 

a ja myślałem że normalnie palec się trzyma obok spustu... Tylko w chwili kiedy chce się oddać strzał to się dopiero kładzie palec na spuście, przynajmniej tak byłem kiedyś nauczony.

 

A ja myślę, że to temat o Shotgunie od DE, a nie nauce poprawnej obsługi replik :? . (sorki musiałem)

Link to post
Share on other sites

Całkowicie się zgadzam, że palec nie powinien być na spuście, ale tym przykladem chciałem przedstawić jak bardzo mam czuły spust.

 

W wadach i zaletach zapomniałem dodać, że waga tej strzelby jest mała, co dla mnie jest wielkim minusem. Niema co się jednak martwić do rękojeści można spokojnie wsadzic jakiś ciężarek, lub 3 kulki metalowe o średnicy ok. 2 cm (ja tak zrobiłem). Magazynek również ma troche miejsca w srodku, no i

pod lufą jest sporo miejsca.

 

lufa2jz7.th.jpg

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...