Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

-czuły spust

No co ty pi*****isz przeciez tam jest twardy spust jak ch*j...

Mam m3000 long :wink:

W m3000 long twardość spustu jest jak loteria ;) Moi koledzy mają 3 takie guny i w 2 z nich spust chodzi jak ta lala, no a w trzecim trzeba nielada siły bo oddać strzał. Sam widzisz....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, cześc i czołem :)

 

kupiłem sobie tego shotguna w wersji z "drewienkiem" i musze powiedziec ze przezylem szok !

 

wykonanie na bardzo wysokim poziomie ! nie byle jaki plastik, imiatacja drewna jak dla mnie super! metalowa "prowadnica" naciagu czy jak to sie tam nazywa, minus masa, ale mozliwosci dociazenia jest bardzo wiele i mozna to zrobic w prosty sposob ! osiagniecie 2 - 3kg nie bedzie problemem mysle (juz mam plan).

 

a strzela to masakrycznie dobrze !! narazie po lufie (brak jakiegos przyzadu celowniczego) ale i tak pieknie wali! i oczywiscie szybko !

 

moim zdaniem bije mp5 sd3 UHC i to baaaaardzo ! chociaz posiadalem ta pomke dawno temu wiec moze sie myle.

 

dla mnie osiagi sa conajmniej zadowalajace! hop up pieknie sie sprawuje! plynna regulacja i wydaje mi sie ze mozna sie ta replika bawic w naprawde dobry air soft!

 

mala poj. maga to wg mnie zaden minus! i tak wiecej niz prawdziwek ;p a za 15zl dostajesz 2 dodatkowe magi !! wiec grosze

 

moja "kariera" w asg doszla do etapu elektrykow ISCa i kalacha TM AEG, potem nastapila przerwa, teraz wracam do hobby niestety ze zdecydowanie chudszym portfelem ;) a ten shotgun mimo ze strzelalem z dobrych (najlepszych) sprzetow naprawde zrobil na mnie duuuże wrazenie !

 

ciekawe tylko jak z awaryjnoscia, ale to sie dopiero okaze !

 

0,2 ladnie leca, 0,25 wg optymalnie !

 

pozdro

 

Sława ! 8)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to spoko czy nie, ale jak strzelam "auto" czyli rapid fir'em to przy 3-6 ostatnich kulkach magazynek się sam zwalnia i odpada od broni wysypując przy tym wspomniane kulki. Inni też tak mają ?? Mam wersję long (oczywiście CYBER GUN).

 

EDIT. Sam wymyśliłem sposób na to. wystarczy przy wkładaniu magazynka obrócić broń o 180 stopni (wkładać kiedy replika jest odwrócona) i pierwszą kulkę załadować też z odwróconym "gun'em".

Link to post
Share on other sites

Może się powtorzę ale też napisalem maila do krakmana i oto co mi napisali:

 

mamy chronometr i tak sprawdzamy repliki - wszystkie jednakowo na

kulkach 0,2g i hop up ustawionym na"0"

 

shotgun (shotguny) w wersji z imitacja drewna pokazują więcej fps

jest to nowszy model shotguna stad różnica

 

nie ma tam pomyłki.

 

Choć w to wątpię to może rzeczywiście włożyli tam coś nowego do środka(Fajnie by było).

Link to post
Share on other sites

A czy do tego shota "w prowadnice" (poniewaz jest ona pusta w środku)..mozna cos wsadzic zeby to obciazyc nawet zwyklą plasteline? chyba ze cos lepszego polecacie:P

 

http://img133.imageshack.us/my.php?image=lufa2jz7.jpg

 

od razu mozna dodatkowy ciężarek do kolby żeby zrównoważyć ciężar(ponieważ ja mam wersje ze stałą kolbą)? I czy wsadzajac cos do tej prowadnicy nie obciazymy jej tak bardzo iz zacznie się uginać do dołu?

Drugim pomysłem jest dorobienie miedzianej lufy i pomalowanie jej ..też w jakims stopniu zwiększy ciężąr noi oczywiście będzie wytrzymalsza

Link to post
Share on other sites
A czy do tego shota "w prowadnice" (poniewaz jest ona pusta w środku)..mozna cos wsadzic zeby to obciazyc nawet zwyklą plasteline? chyba ze cos lepszego polecacie:P

 

Oczywiście że można, plasteliny nie polecam cięzko bedzie się wyciągać.

Ja wsadziłem stalowy pręt owinięty w szmatke zeby nie uderzał i jest gut.

 

od razu mozna dodatkowy ciężarek do kolby żeby zrównoważyć ciężar(ponieważ ja mam wersje ze stałą kolbą)? I czy wsadzajac cos do tej prowadnicy nie obciazymy jej tak bardzo iz zacznie się uginać do dołu?

 

Ja jak wcześniej napisałem wsadziłem do rękojeści stalowe kulki i wystąpił drobny problem, jako że przód jest troche bardziej ciężki, gdy trzymam go jedną ręką to plastik skrzypi w złączeniu rękojeść-body, ale pracuje nad tym.

 

Ty masz o tyle dobrze, że możesz więcej wsadzić do kolby.

 

Drugim pomysłem jest dorobienie miedzianej lufy i pomalowanie jej ..też w jakims stopniu zwiększy ciężąr noi oczywiście będzie wytrzymalsza

 

A to nie bedzie takie proste ,jak pewnie zauważyłeś lufa nie jest idealnym walcem, ale ma kształt "stożka" oczywiście różnice są minimalne, no ale zawsze.

 

"Dla chcącego nic trudnego" :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czołem!

 

zakupilem rurke """"precyzyjna"""" made in allegro - lipa straszna ale mysle ze przynajmniej nie zaszkodzi, zastanawiam sie nad wykonaniem dluzszej lufy zew. na tokarce (na wzor oryginału) - i wowczas wsadzic chcialbym porzadna lufe wew. i o wiele dluzsza przy okazji, pytanie tylko czy istnieje ta wersja shotguna z dluga lufa?? szukałem na necie mossbergów - oczywiscie są z długą lufą jednak nie ten model - czy konkretnie ten mossberg ma swoj dlugi odpowiednik ? bo chce zeby to byla jednak w dalszym ciagu replika :) oczywiscie wowczas KOLBA jest obowiazkowa! ale na allegro mozna dostac takowe. na koniec chcialbym wszystko pomalowac w leśne kamo :) co o tym sadzicie?

 

http://www.mossberg.com/ - warto zajrzec :) ja szukałem i nie znalazłem dokładnie tego modelu... jak i zadnego z oferowanych np. na taiwangun.com replik...

 

EDIT

 

rurka jednak zaszkodziła - okazało się, że jest krzywa, bubel totalny!!

Link to post
Share on other sites
ej maviek ma takie pytanie czy to na serio ma tyle fps?bo tez sobie to zamowiłem

 

Jak już wcześniej wspomniałem shotgun mocny jest, ale wątpie że to ma 310 fps.

Z samej ciekawości dałbym go na chrono, ale w okolicy nikt takiego czegoś niema.

 

Do rudeboy

Interesujący plan, już jestem ciekaw postępów i efektów.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Ktos Wam daje 310 fps za 50 zl a Wy od razu wietrzycie szwindel... Grrr...

 

Heh... a strzelałeś wogóle z tego shotguna? widziałeś jaki zasięg jest na kulkach 0,2g ?

 

Być może wina zasięgu lezy w hu bo regulacja jest troche dziwna.

 

Ale i tak go lubie :wink:

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

kolbe juz zamowilem :) teraz czas na projekt lufy i prowadnicy zeby bylo jak najbardziej zblizone do oryginalu.

 

mam pyt. jak wyglada u was gumka hop upa, bo u mnie jak zagladam w komore to wyglada jakos tak:

 

(

( ----> góra

(

 

nie jest jednolita tylko ma takie wybrzuszenia - tak ma byc?

Link to post
Share on other sites

Witam. Ja również skusiłem się na tego Shota w wersji z drewienkiem i razem z kolegom zamówiliśmy 2 sztuki na taiwangun.com. Ciekawe czy będzie taki świetny :wink:

Tak wogóle to moja pierwsza broń ASG będzie (pomijając pistolecik z bazaru za 2,50 zł :mrgreen: )

Jutro ma przyjść, więc napisze jak u mnie sprawa wygląda.

 

Pozdrawiam!

Fiba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...