Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam juz kolbe, jesli ktos tez chcialby sobie sprawic kolbe do swojego shorta, a boi sie ze nie bedzie pasowac, to powiem ze pasuje idealnie, trzeba tylko usunąc ten biały plastikowy element - poprostu go wyciagnac, a takze powiekszyc dwa otwory, przewiercic delikatnie wiekszym wiertełkiem - 5 minut i zrobione :) jak skoncze go robic to walne foty ;] pozdro

Link to post
Share on other sites

Rozkładałem dzisiaj mojego shotguna i wyleciały mi takie częsci, niestety nie zauwazylem skąd.

hpim4364ab8.th.jpg

 

prosze was jeśli wiecie zaznaczcie mi na zdjęciu poniżej gdzie powinny się znajdować

hpim4367ld2.th.jpg

 

pozdrawiam

 

ps.Przeglądałem wnętrza shotgunów firmy DE, niestety nigdzie na zdjęciach tego nie widać.

Link to post
Share on other sites

to czesci od blokady spustu, sprawdz, dopasuj (na jednym elemencie sa takie dwa wglebienia - w te wglebienie wpada ten malutki bolec na sprezynce i powoduje zablokowanie lub odblokowanie spustu (tego el. nie ma na zdj. to ta okragla czesc ktorą sie wciska gdy sie chce zablokowac spust (przycisk obok spustu) - troszke mozna sie z tym nameczyc bo czesci malutkie a jak na dodatek w oleju sylikonowym troszke wykompane to juz wogole masakra ale ogolnie zlozenie nie powinno sprawic klopotow ;) w ten klocek co jest na zdjeciu wkladasz najpierw sprezyne a potem ten bolec (albo najpierw zaloz sprezynke na ten dzyndzelek (bolec) sprezynka do srodka :P . troche to haotycznie napisalem ale inaczej sie chyba nie da ;p sam napewno dojdziesz do tego :lol: ogolnie budowa tego shotguna jest bardzo prosta. pozdro

 

PS

 

jak masz rezebranego guna to proponuje sprezyne wyciagnac bo moze czasem wyskoczyc, poza tym opiera sie tylko na jednej czesci body z taka sama sila a wytrzymalosc mniejsza.

 

i mam prosbe jak juz go rezebrales to zajrzyj do komory hop up i daj znac jak wyglada ta gumka u ciebie.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie :D

 

rudeboy:

gumka w kształcie litery "B" hmm bax a myslałem ze bedzie zwykla gumeczka.

 

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki

 

ps. w planach mam zamiar wykonanie paru częsci z metalu a dokładnie:

elementyspustubk5.th.jpg

Jak myślicie dałoby poźniej rade wsadzic jakąs mocniejszą spręzynke ?

Link to post
Share on other sites

Siemka, jako że swoją przygode z asg chce dopiero zaczac a z tego co czytam to wiekszosc userow tego forum chwali sobie shotguny de. Mi jednak nie przypadla do gustu wersja z drewienkiem i tu kieruje swoje pytanie: Czy ten shotgun

 

http://www.taiwangun.com/index.php?str=pro...&product_id=208

 

byłby wart zakupu, bo bardzo mi sie podoba i chcialbym poznac opinie na jego temat od ludzi ktorzy mieli z nim stycznosc. Z gory dziex za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Jest dobry tak jak wszystkie shotguny z DE, tylko wersja z drewienkiem podobno jest trochę mocniejsza.

Jedyny mankament Tacticala to to że jest on prosty, tzn. kolba jest równo z lufą przez co bardzo trudno się nim celuje bez przyrządów optycznych, kupując go musiał byś pomyśleć o jakiejś małej lunecie na wysokim montażu.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Coś się stało z moim Shotgunem

Strzelałem sobie dzisiaj do tarczy i w pewnym momencie shot poprostu przestał strzelać. Myślałem, że skończyły się kulki ale otwieram magazynek i patrze a tam jeszcze pełno ich.

Normalnie da się go przeładować i strzelić, ale słychać taki dziwny, głuchy(?) odgłos sprężyny jakby założony był jakiś tłumik.

Nie wiem co z tym fantem zrobić, wiecie może co na to poradzić ?

Replike kupiłem na Taiwangunie, jest to model z 'drewienkiem'.

Kurde, w niedziele miałem iść na strzelanke ale widze, że chyba nic z tego.

Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam!

Fiba

Link to post
Share on other sites
witam

 

mam problem chcialem zrobic tuning mojego shota polegajacy na uszczelnienia laczenia lufy z komora hop up zlozylem shota i sust nie dziala (funkcja rapid fire jest tak akby caly czas wlaczona) prosze o pomoc  

 

pzdr

Fotke dawaj wnetrza...

 

 

P.S. Mam pytanie gdy rozlozylem guna i zmątowałem została mi srebrna duża nakrętka- od czego ona jest ?? Został jeszcze mi mały czarny "pipek".

Link to post
Share on other sites

Duża srebrna nakrętka? Zgaduję, że to ta do mocowania rękojeści w wersji short z chwytem pistoletowym.

 

Mały czarny "pipek"? Nie wiem jak wygląda mały czarny "pipek" ale zobacz czy Ci się kulki nie zacinają jak przeładowujesz shota lufą do góry. Jeśli tak to blokada zapobiegająca wlatywaniu kulek do komory w której znajduje się cylinder. Ale wtedy oprócz tego powinna Ci zostać jeszcze sprężynka.

Link to post
Share on other sites

hung50 nie łaska zajżeć na pierwszą strone tego tematu :?:

Nie dość że jest tam opisany ten problem to nawet zdjęcia są :!:

 

A co do srebrnej nakrętki to jest w każdej odmianie tego guna ponieważ robią seryjnie całego guna a potem tylko kolby różne dokręcają.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...