Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurwa mać, tłumaczę "na bardziej przejrzysty język"... są dwie wersje tego samego shotguna różniące się tylko nazwą i firmą. Czyli osiągi i wygląd mają taki sam, chociaż ja kupiłem wersje CYBERGUN za 150 zł i kolega który miał wersję DOUBLE EAGLE za 50 zł przyznał że mój ma lepsze osiągi... ale to minimalne różnice (chociaż widział je gołym okiem). Ale tak samo może być z dwoma takimi samymy shtogunami longami DE... jeden zostanie zrobiony "lepiej", drugi "troszkę gorzej"... każda sztuka może mieć wadę... ALE GŁÓWNIE CHODZI O TO ŻE JEST WERSJA CYBERGUN I DOUBLE EAGLE KTÓRE RÓŻNIĄ SIĘ TYLKO MARKĄ .

 

Mam nadzieję że doceniłeś mój wysiłek w napisanie tego posta i wreszcie coś zrozumiesz...[/i]

Link to post
Share on other sites

W końcu i dla mojego M3000 zaczęły się problemy :|

 

Pewnego dnia rozkręciłem go aby go przeczyścić, nasmarować, uszczelnić i w ogóle zobaczyć jak to wszystko w środku wyglada. Złożyłem bez problemów, jak się później okazało źle złożyłem mechanizm spustowy.

Po wystrzeleniu 2 magów spust się zaciął i nie dało się go nacisnąć. Próbowałem pod różnymi kątami, potrząsając itd. i w końcu się odblokował. Zjawisko to wydarzyło się jeszcze 2 razy. Stwierdziłem, że narazie nie będe go rozkopywał, ale rzadko strzelał.

Potem postanowiłem zrobić zatyczkę do lufy, aby nie wlatywał tam syf. Zrobiłem, pięknie wszedło/weszło i pewnego razu naszła mnie ochota na strzelenie sobie przez okno. No więc ładuję, odbezpieczam i strzał. Zaraz po tym dźwięk spadającej zatyczki na kafelki balkonu. Ale gun dalej strzelał normalnie.

Pewnego drugiego razu znowu zapomniałem o zatyczce lecz tym razem w ogóle nie wystrzeliła. Zanim zorientowałem się, że lufa jest zatkana zatyczką, strzeliłem parę razy bez skutku. Jak się zorientowałem co jest nie tak i wyciągnąłem zatyczkę, wysypały się z lufy kulki.

I tu zaczynają się problemy.

Gdy strzeliłem [już bez zatyczki], kulka poleciała na 10m :| Parę następnych równierz, aż w końcu jedna z nich się zatkała w komorze HU.

Gun tak trochę przeleżał, aż przyszła pora na modernizację - zamierzałem zamontować dłuższą lufę wew.

Przy okazji sprawdziłem czy coś jest nie tak, jednak poza kulce zatkanej w komorze wszystko było ok. Oprócz tego, jak się okazało, przy 1 skręcaniu oderwał się bolec z gwintem na śrubkę niedaleko komory HU. Jednak myślę, że to nie ma związku bo dzięki pozostałym śrubkom części body są idealnie ściśnięte.

Powracając do tematu, zamontowałem tą lufkę [dł 35cm], jeszcze raz sprawdziłem czy wszystko w środku ok i skręciłem. Teoretycznie wszystko powinno działać. Jednak gdy później oddałem strzały próbne, okazało się, że kulki znowu latają na 10m, a nawet bliżej i pod koniec loty bardzo gwałtownie schodzą w dół.

 

I tyle. W najbliższym czasie może sprawdzę, czy przez lufę rzeczywiście przelatują swobodnie kulki, czy z komorą jest dobrze połączona i sprawdzę jak wszystko działa na lufie stockowej.

Jednak nie mam pojęcia na czym może polegać problem. Bardzo Was proszę o pomoc :|

Link to post
Share on other sites

To chyba niemożliwe, bo komora HU jest "zintegrowana" z komorą [tzn jest regulacja i gumka jest połączona "na stałe"]. A w środku komory nic nie mieszałem.

 

[ Dodano: Thu 12 Oct, 2006 ]

Zauważcie, że problem zaczął się podczas 2 strzału "z zatyczką". Może kulka wystrzelona odbiła się od korka [z jakiego jest zrobiona zatyczka] i grzmotnęła w komorę HU? A może wcześniej coś się zepsuło i dlatego kulka/powietrze nie była w stanie wypchnąć zatyczki? Błagam, pomóżcie :|

Link to post
Share on other sites

To ja trochę z innej beczki...odwiedzał może ktoś sklep militaria.pl-sprowadzili oni całkiem ciekawy(choć okropnie brzyki)towar(oczywiście w typowej dla nich 350%za wysokiej cenie-289zł.).Mianowicie shotgun Tactical z wydłużonym magazynkiem o wiekszej pojemności(240 kulek podobno).Pomimo bezdyskusyjnej brzydkości produktu uważam, że przydałby się tak magazyneczek.

Link to post
Share on other sites
To ja trochę z innej beczki...odwiedzał może ktoś sklep militaria.pl-sprowadzili oni całkiem ciekawy(choć okropnie brzyki)towar(oczywiście w typowej dla nich 350%za wysokiej cenie-289zł.).Mianowicie shotgun Tactical z wydłużonym magazynkiem o wiekszej pojemności(240 kulek podobno).Pomimo bezdyskusyjnej brzydkości produktu uważam' date=' że przydałby się tak magazyneczek.[/quote'] Nawet jak to po co ? Płacisz wiele, otrzymujesz coś pewnie już zjebanego a magazynek na tyle kulek... gwarantuje ci że shotgunami nie wypierdolisz tyle kulek w 2 rundy.
Link to post
Share on other sites

http://www.innovativetactical.com/catalog/...23a7c84s406.jpg

 

Przyszło wczoraj z alfa-miss za 135 złociszy. Raz że bedzie fajnie wyglądał a dwa że przytrzyma mi przedłóżke do lufy (którą nawiasem mówiąc spaprałem bo nie miałem odpowiedniej rury pod ręką i skleiłem cyjanoakrylem 2 inne - definitywnie nie polecam :D ).

 

Zobacze jak bedzie z montażem ale chyba nie bedzie większych problemów. Całość powinna potem wyglądać mniej więcej tak:

http://www.islandtactical.com/rsrs-z/TAC1081171.jpg

(ofkoz bez uchwytu na czółenku)

 

Jak tylko dorwe aparat jakiś zamieszcze foty. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...