Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny]M47 [DE] / SW M3000 [CG] / Stinger S32P [Crosman]


Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Hej MaxXxi47 mam pytanie: na starą lufę nakładam nową z rurkę poniew jest ona nacięta.... Co potem robię z tym rozcięciem? Kleje, szlifuje, maluje? W tej kolejności?

 

 

 

Konsekwentnie stosuj polskie znaki. Zdania zaczynaj z wielkiej litery. Pisz wolniej, a unikniesz literówek.

Edited by Paramedic
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze NIE KUPUJ TAKIEGO SPRZETU TAM BO JEST ZA DROGO!!! wejdz sobie na www.taniemilitaria.pl jest tam doslownie taki sam gun za duuuzo nizsza cene, wersja bez kolby ok 45zl! z kolba 65 o ile dobrze pamietam.

 

Jest to replika mosberg m47, banalna konstrukcja ale bardzo dobra moc (250fps) i celnosc, plusem jest regulowany hup-up (stopien regulacji jest nie duzy ale wpelni wystarczy), co do kulek to polecam 0.20, odpowiednio ustawiony hop-up i kulki leca CELNIE na ok 40m a calkowity zasieg jest wg ranicach nawet 60m!

 

Niestety przy obu replikach, jakie zamowilem na poczatek zabawy w asg, widoczna i odczywalna wada jest slabo osadzona lufa, ma spore luzy przy koncu a to ma znaczny wplyw na celnosc, kawalek kartonowej podkladki zalatwil sprawe, pojemnosc magazynka tez jest dosc mala, ale strzelajac celnie 19 kulek starczalo mi nawet na 3 rozegrania 3 vs 3. Od razu radze zaopatrzyc sie w ladownice lub tzw szybkoladowarke do kulek, ladowanie mag`a w czasie walki jest nie mozliwe, najlepiej miec min 2 mag`i.

 

Niestety po zaladowaniu mag`a do repliki 2 kulki od razu trafiaja do "przedkomory" (niewiem jak to sie nazywa) po prostu 2 kulki sa miedzy mag`iem a komora, co powoduje ze po ostatnim strzale )tak sie wydaje) trzeba przechylic replike do gory nogami i przeladowac w takiej pozycji (mozna szybko to nawet opanowac) daje nam to nawet plus, przeciwnik mysli ze nie mamy kulek, a naprawde mamy jeszcze 2!

 

NIe radze rowniez rozkrecac repliki :/ sam magazynek po rozkreceniu nrozsypal sie na wszystkie strony :P nie ma tam nic ciekawego, rowniez replika nie nadaje sie do tuningowania, wszystko plastikowe a zlozenie jej poprawnie graniczy z cudem.

 

Osobiscie polecam wersje z kolba, lepiej sie celuje na dluzsze odleglosci. Wersja "short" nadaje sie na budynki.

 

Krotko mowiac m47 jest dobra i bardzo tania replika, na poczatek zupelnie wystarczy (heh moj brat nawet nie chce jej zmieniac na inna :) )

Link to post
Share on other sites

Po Pierwsze Niekupujcie nigdy i niczego na TanieMilitaria.pl ! Dlaczego ?? Bo dostaniecie jakiś shit i będziecie mieć shita a nie tego shotguna. Polecam www.TaiwanGun.com.

 

Podstawą przy kupowaniu tego sprzętu są 2 dodatkowe magazynki i speedloader. NIE DA SIĘ normalnie się "bawić" i być skutecznym bez tych "wspomagaczy".

 

Kulki 0.20, 0.23, 0.25 - zdania są podzielone których używac. ja polecał bym jednak 0.20 (ale właściwie wszystko zależy od ustawienia HU).

 

Nie piszcie Mossberg bo koło Mossberga to nawet nie stało ... nauczcie się że to jest Replika Remingtona 870 !!

 

 

 

P.S Jak się zastanawiacie to przestańcie i zamawiajcie ale tylko z Magami i speedloaderem.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: wie ktoś jak można sobie poradzić z przerażającą niecelnością tej zacnej pompki? Castorurka to pół biedy, ale jak z kiwającą się lufą poradzić? Pogrubianie izolką pomaga częściowo.

 

Może poszukać używanej lufy po jakiejś replice typu SRC itp?

http://www.allegro.pl/item194286168_lufa_ca_6_08_510mm.html to by miało rację bytu w pompce (po skróceniu oczywiście).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Rozebrałem shotguna w celu uszczelnienia lufy i hop-up'a. Po złożeniu mam problem, działa tylko w rapid fire tzn. nie naciskając spustu pompując, shotgun sam strzela.

Wiem że pare razy był opisywany ten problem lecz po złożeniu ponownym i przeglądnięciu fotek poglądowych wszystko wydaje się ok.

shotgun jest nowy więc raczej nie ma zużycia...

 

Daję zdjęcie: http://img162.imageshack.us/img162/4668/p1000136ca9.jpg

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam pidzejfat

Link to post
Share on other sites

Niestety nie ma edycji...

Poradziłem sobie 3 razy próbowałem tą 2 część od spustu przewracać o 180stopni aż się udało :)

replika działa...

Właśnie kończę metal body do shotguna, będzie zrobione z ocynkowanej blachy i przyklejone do body.

Link to post
Share on other sites

Witam,mam pewne pytanie-

Jaką szynę ma Smith & Wesson M3000 Long i czy np. to

będzie do niego pasować?

Pozdrawiam,Teesik.

Shotgun ma szyne 11mm a ty chcesz dac na niego kolimator 22 mm , bedziesz musial zmienic montaz albo przedluzyc sruby kupiszz to zobaczysz , latwo sie da zrobic o ile sie chcesz troche pobawic . Kolimator jak na ta replike wystarczajacy na poczatek.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Witam sorki za offtop, ale jestem gotowy do zakupu strzelby jutro, albo w poniedziałek na początku myślałem o shotgunie AGM potem o M47, a teraz myślę o obu, ale nie wiem który jest bardziej wytrzymały.Słyszałem opinię, że M47 ma tylko metalową sprężynkę głowną, a AGM ma parę elementów metalowych w środku.Więc już naprawdę nie wiem co wybrać więc proszę o ostateczną poradę.

Link to post
Share on other sites

Witam mam kolejne 2 pytania.Właśnie dostałem tę strzelbę i po pierwsze chce wiedzieć gdzie włącza się rapid-fire?(żeby nigdy tego nie włączyć).Teraz pytanie co do smarowania chodzi o to czy żeby wysmarować tę replikę muszę ją rozkładać? Czy da się jakoś wysmarować dość dobrze części wewnętrzne bez rozkładania repliki? Oczywiście mogę rozłożyć tę replikę,ale wole tego nie robić.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak rapid fire mozesz uzywac -to jest wlasciwie zaleta tej repliki ( jest to system, dzieki ktoremu zwieksza sie szybkostrzelnosc danej repliki - mianowicie trzymajac ciagle spust wcisniety , przeladowywujesz ciagle replike tak jak to w tym m47 dziala ( przod tyl przod tyl ) Mialem na mysli to ze po prostu uzywajac tego szybciej moze ci pasc taki kawalek plastiku ktory zaczepia tlok tak jak to nastapilo u mnie po okolo 4 miesiacach .Moja replika strzela lecz teraz nie musze trzymac nawet spustu gdyż po załadowaniu ( do tylu i do przodu do konca ,od razu sama wystrzeliwywuje . Podsumowujac bedziesz dbal ,nie strzelal z tego jak glupi -to powinna wytrzymac jakis czas . Co do drugiego pytania jesli tak jak mowisz chcesz porzadnie nasmarowac shotguna to raczej nie pomoże nalanie oleju silikonowego do lufy . Lepiej rozloż replike ( uważaj żebys czesci nie pogubił przy rozkladaniu tak jak to jest w replikach spreżynowych ) nastepnie nasmaruj czesci . Zdjecia podgladowe mechanizmu wewnatrz jakbyś nie wiedział jak zlożyc masz w tym temacie na poczatku podajże . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do zdjęcia to mam je w ,,zakładkach'' więc ,,kox''.Ok teraz czym smarować? Mam do wyboru silikon w sprayu,olej silikonowy w sprayu i olej wazelinowy.Gdzieś kiedyś czytałem, że do długiej repliki lepiej wsadzić olej gęsty (u mnie jest to wazelinowy).Jak wy sądzicie?

 

Napisze jeszcze co pisze na naklejce na butelce(chodzi o olej wazelinowy):

Do smarowania i konserwacji:rowerów,sprzętu sportowego,maszyn do szycia oraz mechanizmów precyzyjnych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...