Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lufa z castoramy czemu niedziała???pomocy!!!


Recommended Posts

ja się kiedyś bawiłem takim czymś na G36C Cyma(tania) , i zamiast stockowej lufy 10cm dałem ok 25cm, i zasięg spadł nieznacznie, wiec może masz ja zaciasna:) bo za szeroka raczej nie będzie.... sprawdz czy kulka sama przez nią przelatuje, bo jeśli nie to czeka Cię polerowanie:P

Link to post
Share on other sites

Parę centymetrów dłuższa lufa na pewno nie pogorszy tak osiągów. Jeśli kulka przechodzi sama, a używasz w miarę dokładnych kulek o zbliżonych wymiarach to odpada też kwestia za ciasnej lufy.

 

Możliwe, że ciaśniejszą lufę montujesz do komory hop-up (lub czegoś innego w to miejsce) o większej średnicy i w miejscu styku masz rant, który skutecznie hamuje kulkę. Musisz popatrzeć pod światło czy element, w który wsadzasz lufę ma większą średnicę niż sama lufa. Wyjściem w takim przypadku jest podpiłowanie okrągłym iglakiem lufy, aby jej wejście miało większą średnicę albo zmiana komory (elementu jej zastępującego) na odpowiadający średnicą lufie. Ewentualnie mogłeś coś namieszać przy hop-upie przy składaniu. Ale nawet bez hop-up każda chyba replika będzie strzelać ponad 10 m.

 

A złośliwymi komentarzami zgryźliwych cyników się nie przejmuj. Rurka z Castoramy może być naprawdę dobrą lufą, lepszą niż niejedna stockowa lufa firmowych replik.

Link to post
Share on other sites

Może po prostu jest za długa i powietrze z cylindra nie daje rady jej wypełnić?

 

[ Dodano: Wed 09 Aug, 2006 ]

Rurka z Castoramy może być naprawdę dobrą lufą, lepszą niż niejedna stockowa lufa firmowych replik.

 

Do M6 castolufa sprawdza się ponoć świetnie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...