Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

nasmarowana niewiem czy jest jak ją dostałem tak ją poskładałem włożyłem kulki 0.25g a hop up niezależnie jak ustawisz to kulki lecą na 20m

 

[ Dodano: 08 Sie 2006 07:54 ]

a powiecie mi jak sie to wysyła czeba z paczke zapłacić jak sie ją tam posyła i czy czeba do paczki wsadzić jakąś kartke z napisem na niej co sie stało??

Link to post
Share on other sites

pewnie tu ją zamawiałeś: http://military.pl/_info.php?info=gwarancja

cyt:

''Jeżeli w rzeczy ujawniły się wady, gwarant zobowiązany jest do:

* usunięcia wady

* lub wymiany produktu na wolny od wad.''

 

weś wymiane :P ale na początku wyślij email bron@military.pl i opisz sprawe z m6

 

zaczynam się bać żeby tylko moja m6 wadliwa nie była (bo ja zamawiam za ok 4tyg. bo wtedy ma byc dostawa) bo nie chce mi się bawić w paczki i gwarancję bo mam słabe nerwy

 

:roll:

Link to post
Share on other sites

Ja juz mam dosc mojego M6.

Na poczatku byla krzywa lufa to wymienilem na precyzyjna SRC.

Teraz gumka hopa sie poszarpala.

Zlozylem Hopa tak zeby miescil koncowke lufy SRC z wycieciem na hopa i gumke Guardera na to , i co mi to dalo, bron praktycznie dziala jak zwykly krotki sprezyniak.

Jednym slowem M6 to marna inwestycja z uwagi na brak zaplecza czesci do niej, ja juz nie mam do niej nerwow!

 

Pomozcie! Jest ktos kto doprowadzilby to cos do ladu bo ja juz nie mam sily?

Moze jakis sklep albo ktos z okolic krosna.Oczywiscie nie za darmo.

Link to post
Share on other sites

no ale nie wszyscy posiadacze stockowej m6 (CG) mają takie problemy :|

 

ale czy jest jakaś tania snajperka z którą nie ma malutkich problemów typu poszarpana gumka hupsiupa :P nie zbyt sie znam ale to ale być morze (jest głębokie i szerokie - Medi) to wina tej nowej lufy :idea: :?: ja w swojej m6 nic nie zmieniam jedynie co będe ja smarował i zbierał kase na tajemnicze upg przygotowanego przez specjalistów bodajże z CG.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze:

 

Czy się nauczycie szukac i pisac w odpowiednich miejscach ?? W tym dziale są już ze 3 albo i 4 tematy o M6 z czego połowa ma tytuł "problem z M6" Czy tak wielkiego wysiłku umysłowego wymaga dołączenie swoich problemów do istniejących już tematów ?? Czy w ten sposób się dowartościowujecie ???

 

Po drugie:

 

Jak się ktoś zabiera za grzebanie w replice niemając pojęcia o podstawach to potem takie są wyniki jak poszarpane gumki HU czy spadek osiągów.

 

Saxon napisz maila alob zadzwoń do military/cyberguna i ustal procedure odesłania repliki do naprawy/wymiany. Żeby potem nie było że wysłałeś a to nic nie dało.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo po przeczytaniu kilku wątków, wszystkie M6 nie są przesmarowane w cylindrze, podobno wystarczy wlac trochę oleju silikonowego przez dyszę, rozruszac tłok i szafa gra. Przynajmniej taka była procedura przy takich objawach.

Link to post
Share on other sites

No i po problemie u mnie w koncu!

Zmienilem uklad hopa stosujac lufe SRC i na to gumke Guardera, teflon fix i Bije zasiegiem i celnoscia M4S maruja bezproblemowo.

Meki bylo sporo ale dziala pieknie.

Do Thora: miales racje z ta gumka, zrobilem blad montujac stockowa gumke z plasticzanym czyms na preclufe, blad okolo 0,5mm i temu sie poszarpala.

Ale teraz nie mam zadnych problemow.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hej posłałem do sklepu military.pl już 3 tygodnie temu moją m6 na reklamację i jeszcze nic niewiadomo piszę do ni odpowiadają " tak replika doszła ale paczki są rozpatrywane w kolejności nadsyłania " lub " cześci będą za tydzień" już mnie to wkur... i niewiem co zrobić:(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...