Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Proszę o radę w sprawie aku.

Zamówiłem i zakupiłem w specshopie L85 z aku 1800mAh sanyo (NiCd) a dostałem L85 ale z aku 2000 mAh KAN (Nimh). Zastanawiam się teraz, cy odesłać i domagać się wymiany, czy zostawić i zażądać zwrotu różnicy w kasie?

Powiedzcie jakie macie aku w swoich elkach i czy te KAN'y są coś warte? Ja mam doświadczenia z pakietami NiCd Sanyo i jak dla mnie są najlepsze, ale może się mylę...?

Doradźcie please bo muszę się szybko skontaktować z tymi... ;-)

Link to post
Share on other sites

Sanyo zawsze będzie lepsze od Kan'ów, batka sanyo Rc 3300mAh nie traci swojej pojemności na mrozie tak jak Kan'y i jest zdecydowanie lepsza przy tuningach.

Ze specshop'em też miałem podobne jazdy jak ty, a to dostałem pistolet KWA, zamiast wersji z oznaczeniami 2 razy tak miałem...

Link to post
Share on other sites

Opieram się tylko na ogniwach z tzw. "wyższej półki" chodzi mi o RC... Rzeczywiście sanyo nie ma niestety dobrych odpowiedników dla podanych przez Ciebie akumulatorków. Z tego co słyszałem to Intellecty nie są złe i rzeczywiście dorównują Sanyo RC.

 

Ok, koniec z OT :)

Link to post
Share on other sites

Drodzy Panowie! Jak myślicie czym będzie się różniła wersja A1 o A2.

Bardzo mnie to ciekawi ponieważ zamierzam zakupić L85 a nie wiem czy opłaca się dopłacać.

 

 

Nie opłaca.

Reszta już była w tym temacie. :)

Edited by doktorre
Link to post
Share on other sites

Robiłem dziś testowe strzelanie mojej Elki.

Generalnie bangla wyśmienicie! Skupienie super, zasięg ok 50m na kulkach 0,2g.

 

Jest małe ale: Miewa zacięcia na pojedynczym. Z reguły przełączenie na auto pomaga. Ale raz mi się przycięła tak, że musiałem ręcznie zwolnić sprężynę, dopiero GB ruszył. Dziwne De Javu, w moim AK było to samo...

Macie podobne problemy? Jakieś rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

Nowe partie z G&G miały pojawić się w połowie kwietnia i maja. Jak eLki nie pojawią się na dniach, to na 90% będą w połowie maja razem z FS51 i innymi produktami G&G.

 

A2 na WGC różni się tylko ceną (10$ wyższa) i rączką przeładowania - przynajmniej tyle ja wychwyciłem. Jak będą poprawiać to raczej także i A1.

Link to post
Share on other sites

No właśnie jeśli chodzi o różnicę to faktycznie, wszędzie opis różnicy polega na cenie i rączce przeładowania...miałem jednak nadzieję, że może fabrycznie będą montowane zestawy dostosowujące eLę do standardowego tłoka (takie jak są dostępne na RedWolfie)

 

Tak przy okazji, a czy czasem bebechy z przedłużonego GB od SR25 by nie pasowały? (chodzi mi szczególnie o zębatki, do sr25 można nawet super torque up dostać). No i czy ktoś próbował wymienić głowicę cylindra?

 

Pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Co do zębatek i innych części - najlepiej będzie zapytać Speców. Z tego co wiem, to GB jest nietypowy - ale na pewno pasuje tłok od PSG-1.

 

Ze swojej strony odradzałbym w tej chwili jakikolwiek tuning - na pewno będą problemy z innymi częściami, jak np szkielet GB.

Link to post
Share on other sites

Wracając do zmian zewnętrznych w A2 to ta wersja ma osłonkę przycisku zwalniacza magazynka zapobiegającą jego przypadkowemu wypadnięciu.

 

Co do tuningu to na Arniesairsoft piszą, że dobrze jest wymienić standardową sprężynę m100 na m120. Zapobiega to, paradoksalnie, zużywaniu się zębów tłoka, który nie nadąża z powrotem względem zebatek przez co się bardziej zurzywa i w konsekwencji może pogubić zęby. W stocku niektórzy radzą nawet aku 7,2 V. Krócej mówiąc elka nie lubi dużej szybkostrzelności.

Link to post
Share on other sites

Wg niektórych wypowiedzi na Arnim wstawianie m120 załatwia sprawę całkowicie, jednak nie wypowiedział się tam póki co nikt, kto by użytkował eLę z taką sprężyną przez dłuższy czas (chociaż 3-4 miesiące). Bardzo zachwalane jest rozwiązanie "normalizacyjne" - standardowy tłok, dystanser i wymiana zębatki tłokowej na zgodną z TM - rozwiązuje absolutnie wszystkie problemy na stockowej sprężynie, do tego usuwa system strzału z naciągniętego tłoka, co powoduje bardzo szybkie zużycie sprężyny i stratę jej mocy (2 osoby zrelacjonowały, że aby moc spadła do ichniejszego przepisowego 1J wystarczyło trzymać replikę z tak naciągniętym tłokiem przez 1 noc). Modyfikacja z dystanserem pozwala na używanie baterii 9,6 large bez najmniejszych oznak zużycia na częściach (to już cytat za RedWolfem). Chłopaki zrobili test - wywalili 2x 68 kulek i 2x 450 kulek na full auto, bez przerwy na nic, rozebrali GB i wszystko wyglądało idealnie...Oczywiście full auto na bakterii 9,6 !!!

 

Btw, otrzymałem maila ze Spechsopu, że dostawa eLek będzie w 2giej połowie maja.

 

pozdrawiam

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Kakaroth, a napisali Ci może, ile egzemplarzy będzie w owej dostawie, i czy juz jest wszystko "zapisane"? Są jeszcze jakieś wolne eLki z nadchodzącej dostawy?

 

Duzo propozycji modyfikacji w tej eLce, pytanie tylko, ile to wszystko zmienione wytrzyma vide wstawienie sprezyny m120 miast m100.

 

W paru prostych slowach z mojej strony, szybkostrzelnosc szybkostrzelnoscia, ale ja mam nadzieje, ze L85A2 strzela tak celnie, jak zachwalany A1.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jestem w ciągłym kontakcie ze Specami . Ściągają dla mnie L85A2. Chwilowo poczta zagubiła paczką :killer: Potwierdzam informacje o dostawie ale pod koniec maja.

 

Zalecili mi założenie m120 i baterii 9,6. Tak też zrobię. Na pytanie czy warto założyć wzmocniony tłok od PSG odpowiedzieli że póki jest dobrze to nie warto. To samo, jeśli chodzi o teflonową lufę madbulla: nie zakładać. (Znaczy: nie wciskają na siłę wszystkiego napaleńcowi)

Jestem zielony i biorę ich słowo za dobrą monetę. Jak widzę, ich opinie w głównej mierze polegają na Redwolfie i Arnim. No i dobrze że czytają "literaturę fachową".

Jak sie będzie sypać to trudno, taki los pathfinderów. :-F

Jak tylko wszystko będzie (o ile będzie) na miejscu chętnie spotkam sie z posiadaczem L85A1 G&G celem dokonania porównań.

Edited by Jacek Cd Dzikijunak
Link to post
Share on other sites

Jestem w ciągłym kontakcie ze Specami . Ściągają dla mnie L85A2. Chwilowo poczta zagubiła paczką :killer: Potwierdzam informacje o dostawie ale pod koniec maja.

 

Zalecili mi założenie m120 i baterii 9,6. Tak też zrobię. Na pytanie czy warto założyć wzmocniony tłok od PSG odpowiedzieli że póki jest dobrze to nie warto. To samo, jeśli chodzi o teflonową lufę madbulla: nie zakładać. (Znaczy: nie wciskają na siłę wszystkiego napaleńcowi)

Jestem zielony i biorę ich słowo za dobrą monetę. Jak widzę, ich opinie w głównej mierze polegają na Redwolfie i Arnim. No i dobrze że czytają "literaturę fachową".

Jak sie będzie sypać to trudno, taki los pathfinderów. :-F

Jak tylko wszystko będzie (o ile będzie) na miejscu chętnie spotkam sie z posiadaczem L85A1 G&G celem dokonania porównań.

 

Fajne info, tylko co dokładnie oznacza _ściągają Dla mnie L85A2_? Czy można przez to rozumieć, ze nie ma co liczyć, ze egzemplarz/e w najbliższym miesiącu po prostu będzie, tylko trzeba już na niego złożyć zapisek? Przy okazji, jestem zdziwiony aż tak dobrym kontaktem z tym sklepem.

 

EDIT

 

Aha, i jeszcze takie pytanie, by nie robić następnego posta. Zalecili ci Założenie mocniejszej sprężyny i mocniejszej baterii, a jak to sie ma do ich gwarancji? Powiedzieli coś na ten temat?.

Edited by Arturek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...