Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

I pytanie: czy probowal ktos podpasowac magazynek Low-Cap GR25 - 50 - G&G, bo z krotkim magazynkiem L-ka wyglada calkiem calkiem.

Mam L85 G&G i miałem GR25 G&G i GR25 ma większe magazynki (kal. 7.62) od magazynków z serii M więc ani do eM`ek ani do L85 nie będzie pasował 8)

 

A z krótki faktycznie fajnie wygląda :) Ja używam Hi-cap krótki CA, działą bez problemów !

 

Co mogę więcej :roll: tylko tyle, że mój nadal działa świetnie i bez zarzutów :uśmiech:

Sabat chyba masz cholernego pecha, chyba powinieneś poprostu dostać nową giwerę :wink: No ale plus z tego że teraz masz 390 FPS i GWARANCJĘ :-F

 

Pozdro4all

Link to post
Share on other sites
  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Noszę się z zamiarem kupna tejże repliki.

W tym celu napisałem do ludzi z ASGshopu by dowiedzieć się czy i kiedy w ich ofercie pojawi się L85 z G&G.

Dostałem odpowiedź że na razie jeszcze są zbyt awaryjne dlatego trzeba będzie poczekać.

Co na to dotychczasowi użytkownicy rozkosznej L85-ki?

Czy faktycznie nowa seria ciągle awaryjnością pozostawia wiele do życzenia?

I co jest takiego wspaniałego w produkcie STAR`a że wartoby było dopłacić te 1k PLN?

Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem dlaczego.

"Technikalia" tłumaczące wykonanie z różnej maści materiałów wnętrza repliki za dużo mi nie mówią (w kwestii porównania STAR`a i G&G), więc może ktoś z szanownej braci airsoftowej mógłby wyjaśnić.

Wracając do korespondencji z ASGshopem - twierdzą że replika prawdopodobnie pokaże się u nich w drugiej połowie stycznia.

Powodem jest między innymi - tu cytat - "rynek, totalnie zalany replikami CA i jest mnóstwo użytkowników CA. Tak wiec proporcjonalnie niestety wychodzi na to że G&G musi jeszcze coś poprawić."

Dlatego ciągle jest żywym pytanie o kwestie awaryjności (czyt. pozostać wiernym klientem ASGshop czy też zaryzykować zakupy w Wielkopolsce).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Trochę odświeżę temat

machinegun wprowadził L85 G&G do sprzedaży, jednak sporo drozsze nisz w specshop`ie

Jeszcze odnośnie blow-back to byłem ostatnio w specshop`ie i powiedzieli mi że G&G poradziło sobie z pękającymi haczykami i że mam przywieść L do nich to zrobią, mówili że wymienią cały ten "wózek" na inny :)

Jeszcze nie wymieniałem, ale zamierzam w przyszłym tygodniu, miejmy nadzieję że to będzie to :D Przy okazji chyba będą musieli sprawdzić tłok, bo coś ostatnio nieco mi się gnat zacina :)

Mimo tego ja jestem bardzo zadowolony z L`ki (powtarzam się ,wim:P

Pozdro4all

Link to post
Share on other sites

to w takim razie ja sie u nich pojawiam w poniedziałek :-) (na bank sie ucieszą)... mój tłok tez juz jest chyba niezle zdezelowany wiec tez z nimi o tym pogadam :P

 

a no i jeeaaaaa wreszcie dobry Blow Back super... miejmy tylko nadzieje ze nie jest to chwyt marketingowy

 

PS. ja z mojej L'ki tez jestem bardzo zadowolony :-) Shreader moze jakis fanklub zrobimy :P

Link to post
Share on other sites

@doktorre

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Specshop. U innych poza tym przepłacisz.

 

A co do stara... owszem - ciekawa replika w bardzo ładnej walizeczce i różnych ciekawych wariantach, ale za to w bardzo nieładniej i nieciekawej cenie...

 

Przez moje ręce przewinęło się już parę replik, do zajżałem do paru i póki co L85 z G&G to najlepsze co mi się przytrafiło... z resztą, ja to od początku nastawiony byłem na Enfielda...

Link to post
Share on other sites

Co do "magicznego" udoskonalenia haczyków w eLkach :-)

 

G&G nie opracowało nowego wózka oraz haczyka, który by nie pękał jedynie zrobili "specjalną" blaszkę która teraz zasłania GB , tak aby pęknięty haczyk niemiał szans wpaść do środka.

Także marzenia, o eLce na 9.6V i Blowbacku, bo wtedy to jest brzmi godnie, a karabin przyjemnie lata (pierwsze podłączenie takie było i wszystko poszło w diabły :P), spełzło na niczym

 

Co do haczyków to wpadłem na pomysł żeby 2 takie haczyki ze sobą ze spawać, tzn jeden normalnie a ten na nim do góry nogami, tak że tylko ten dolny sie zaczepia, górny ma tylko wzmocnić miejsce pękania. Tylko gdzie mi zespawają takie małe elementy, ja mam dostęp do elektrycznej ale to sie nie powiedzie. Może gdzieś jakiegoś MIGa znajdę. Wydaje mi się ze takie wzmocnienie powinno dużo dać, tylko jeszcze muszę sprawdzić czy jest na to miejsce.

 

@doktrre

 

ja się o urokach 9.6V nie wypowiadam, bo moja sztuka jest falerna (liczę na wymianę) i po 100-200 kulkach urway cały tłok.

Link to post
Share on other sites

...ja się o urokach 9.6V nie wypowiadam, bo moja sztuka jest falerna (liczę na wymianę) i po 100-200 kulkach urway cały tłok.

 

Mam świadomość felerności Twojej repliki, czytałem Twoje dotychczasowe wypowiedzi.

Podpinam się pod pytanie, czyli również chciałbym się dowiedzieć od użytkowników "batki" 9,6 V o efekty jej korzystania w "eLce".

Jednakże odpowiedź pośrednio wynika z Twojej odpowiedzi, więc jak będę zamawiał replikę to z akumulatorem 8,4 V.

Nie ukrywam że do tej pory jako użytkownik tuningowanej (360 fps) mp5-ki "jechałem" na 9,6 V i przejście na 8,4 V jakoś mnie nie pociesza. Głównie chodzi mi o komfort szybkostrzelności.

Mając jednak świadomość nadmiernego zużycia tłoka (jak to wynika z Twojej wypowiedzi), wole dłuższą żywotność bebechów "eLki" od wspomnianego komfortu...

Link to post
Share on other sites

Co do "magicznego" udoskonalenia haczyków w eLkach :-)

 

G&G nie opracowało nowego wózka oraz haczyka, który by nie pękał jedynie zrobili "specjalną" blaszkę która teraz zasłania GB , tak aby pęknięty haczyk niemiał szans wpaść do środka.

A niech to :evil:

Trochę się zbulwersowałem tą wiadomością !

Jak ja byłem w Secshop`ie i zapytałem o nowe haczyki (bo mi się skończyły) to powiedzieli że mam przynieść giwerę, że G&G wymyśliło coś nowego z wóżkiem i haczykiem :evil: a tu widzę nic z tego (ja mojej L jeszczenie odebrałem)

No nic, zobaczymy co będzie dalej.

Link to post
Share on other sites

No i dzis wyslalem swoja L-ke zeby przezimowala troche w serwisie specshopu bo od nowosci nie mam na czym przykrecic raczki przeladowania ale juz niedlugo bede sie nia cieszyl :D.

Z ta blaszka to jednak prawda ale skoro nie istnieje ryzyko uszkodzenia GB to mozna pobawic sie blow-backiem:).

Co do pytan o baterie 9.6V to ja takowa posiadam o pojemnosci 2000mAh i sprawuje sie wysmienicie bron.

Mam karabin z pierwszej serii(oznaczenie A<tzn kupilem go zaraz jak byl w ofercie>) i nic sie nie zepsulo do tej pory (a czasem nastepuje okrutna wymiana ognia :P).

Jesli chodzi o magazynek to z tego co zauwazylem najlepiej dzialajacy HI-cap jaki znam).

A propos... ma ktos namiary na metalowe magazynki(low cap) z oryginalnymi oznaczeniami (5.56x45)?

Link to post
Share on other sites

Widziałem na WGC magazynki firmy MAG, z oznaczeniami firmy HK pakowane po osiem sztuk, ale są mid- capami.

 

 

Widziałem na WGC magazynki firmy MAG, z oznaczeniami firmy HK pakowane po osiem sztuk, ale są mid- capami.

 

 

Widziałem na WGC magazynki firmy MAG, z oznaczeniami firmy HK pakowane po osiem sztuk, ale są mid- capami.

 

 

Widziałem na WGC magazynki firmy MAG, z oznaczeniami firmy HK pakowane po osiem sztuk, ale są mid- capami.

 

 

Widziałem na WGC magazynki firmy MAG, z oznaczeniami firmy HK pakowane po osiem sztuk, ale są mid- capami.

 

 

Diabli z tym błędem 503, nawet posta normalnie nie można wysłać

Link to post
Share on other sites

@sabat - jadę na 8,4, ale planuję przesiadkę na 9,6... generalnie bawię się i tak bez Blowbacku więc się o haczyki nie martwię. Z resztą póki mam gwarancję, to powalczę tak.

 

Ja mam również z serii A, ale o ile mi wiadomo jest to druga partia dostępna w polsce i ponoć ulepszona.

 

Jak dobrze pójdzie, to niedługo dostanę oryginalne zawieszenie taktyczne od Lki i może będę miał ze 2 na sprzedaż... wystawię na Allegro...

Link to post
Share on other sites

@sabat - jadę na 8,4, ale planuję przesiadkę na 9,6... generalnie bawię się i tak bez Blowbacku więc się o haczyki nie martwię. Z resztą póki mam gwarancję, to powalczę tak.

NO z tą gwarancją bym uważał, pamiętaj o zaleceniach producenta dotyczące baterii = gwarancja !

Ja mam również z serii A, ale o ile mi wiadomo jest to druga partia dostępna w polsce i ponoć ulepszona.

NO ja mam tą dugą wersję, czy ulepszona to wyjdzie w praniu. Mam już giwerą równo 2 miech, jak pisałem wcześniej pojechała do serwisu, na instalację tej blaszki oraz do sprawdzenia tłoka, bo czasem zaczęła mi się zacinać. Zobaczymy co na to serwis. Wystrzeliłem (mało) jakieś 15000 kulek

Jak dobrze pójdzie, to niedługo dostanę oryginalne zawieszenie taktyczne od Lki i może będę miał ze 2 na sprzedaż... wystawię na Allegro...

 

Nom ja też bym się pisał na jedno zawieszenie :) Również się mecze z zawieszeniem od MP5 :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...