Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [G&G]


Recommended Posts

Próbował już ktoś z was poprawiać osiągi swojej eLki? Czy w tym nietypowym gearboxie nietypowy jest tylko cylinder (dłuższy), czy coś jeszcze? Jeśli tak, to czy wiecie, czy cylinder od sr-25 (też dłuższy od standardowego) by pasował? A może bez zmiany flaków da się wcisnąć bez uszczerbku na żywotności mocniejszą sprężynę?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 547
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otrzymalem upragniony pasek do L85 ale czuje sie jak noob :P, czy ktos moglby dac jakies obrazki jak zamontowac to cudenko do L85?

Ja nie narzekam na moja L-ke, oprocz problemu z haczykiem w GB nie miałem zadnych, a od dawna użytkuje ja na baterii 9.6V.

Link to post
Share on other sites

Otrzymalem upragniony pasek do L85 ale czuje sie jak noob :P, czy ktos moglby dac jakies obrazki jak zamontowac to cudenko do L85?

 

Przeszukaj posty użytkowniczki Mer. Jest tam instrukcja jak przewijać pasek w L85 a także inne ciekawostki dla brytofilów ;)

Link to post
Share on other sites

witam,

 

po przeczytaniu tematu doszedłem do wniosku, że jeśli A1 z G&G to trzeba mieszkać blisko Poznania,

a tak na poważnie to ciekawe jak będzie się sprawować zapowiadany A2, pożyjemy zobaczymy,

śledze temat uważnie, choć i tak raczej go kupię, bo to brytol

Link to post
Share on other sites

po przeczytaniu tematu doszedłem do wniosku, że jeśli A1 z G&G to trzeba mieszkać blisko Poznania,

 

Ja dość intensywnie używam mojego A1 (przy czym jest to 2ga partia w Polsce - poprawiona ponoć) i nie mam z nim najmniejszych problemów. Wszystko śmiga miło i sprawnie. W mojej skromnej opinii jest to bardzo dobra replika, bardzo celna, ze sporym zasięgiem. O korzystnej cenie już nie wspominam. Problemem jest BlowBack - ale można go bardzo łatwo zdeaktywować... Dodam jeszcze, że nie mieszkam blisko Poznania....

 

@Ravic - i jak z paseczkiem? Trochę inaczej co? :D

 

Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany, to niedługo będę miał jeszcze 2 paski...

Link to post
Share on other sites

Magazynek to tania tandeta od P&J i sprawuje sie o dziwo dobrze , może dlatego że to low cap na 26 kulek, ale to wciąz plastik.

Taki NAM mag :P ino chinski(normalnie jakby viet-cong robił magi dla US :P).

 

ps: czemu nie mozna edytować swoich wcześniejszych postów?(bym nie pisal w nowym bez potrzeby)

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Jestem nowym posiadaczem elżuni.Mam kilka pytan do posiadaczy:

 

-Jaki ma zasięg elka na kulkach 0,25

-czy też wam po przeleceni jakiś 35m kulki z auto zaczynały się układać w chmurkę

- czy tez u was szyna się chybocze???

 

Pzdr invictus

 

 

Acha jescze jedno pytanie.

-u mnie po 45 m kulki lecą na na prawo, co może być przyczyną :???:

Link to post
Share on other sites

Szyna?W l85 jest jedna szyna do której montuje sie raczke transportowa lub optykę i nie ma prawa chybotac!

do tego skrecania kulek to ja bym na wiatr raczej zrzucil wine z uwagi ze jest to juz spora odleglosc na ktorej kulka ma bardzo niska energie.

 

I jeszcze jedna foteczka bo domowym sposobem zamontowalem latarenke:

latarqual85tv6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

co do szyna to jak kolega ravic prawi niema sie ona jak chybotać bo jest wkomponowana w body...

 

zasięg... do nieruchomego celu w ładny dzień (no wind) na 50 duzych kroków za 2-3 strzałem trafiałem w głowę

 

ravic: ładnie ta latereczka tam wyglada, sam robiłes ten uchwyt??

Link to post
Share on other sites

Invictus: no jak mogles taka ladna bron gumka recepturka, bez serca ty jestes :P.

Sam lepszy nie jestem <patrz montarz latarki>

 

Sabat: hehee....uchwyt jest mega komando suoper taktyczny z dwoch pierscieni plastikowych do mocowania lampek do rurek roweru skrecone sruba.BYlem dzis na strzelance to latarka dostala i nie ma szybki :P.

Musze w koncu to na lufe zakupic jak sie znow pojawi na specshopie.

 

A co do Blow Backa to jakies dzis 2k kulek wystrzelalem i dalej swietnie hula.

Link to post
Share on other sites

Invictus - ja miałem również chyboczącą szynę montażową. Zadzwoniłem do Specshopu, powiedziałem im o tym i powiedziałem, że mogę sobie to sam naprawić (poprzez dokręcenie dwóch śrubek), a oni, że w takim wypadku mogę sobie to sam naprawić, bez potrzeby odsyłania guna.

 

Do jednej jest dostęp po wyciągnięciu lufy wewnętrznej (bodajże), a żeby dokręcić przednią, trzeba wykręcić lufę zewnętrzną. Jest ona mocowana na 2 śrubki, ale uważaj, bo łatwo gwint ukręcić, więc zalecam ostrożność.

 

A i potrzebne są dobre narzędzia, nie żadne tam klucze topexu....

 

U mnie było tak, ze musiałem ustawić przedni celownik maksymalnie wysoko i strzelało się wtedy dobrze. Nie było to takie problematyczne, po prostu wciskasz blokadę i kręcisz.

 

Polecam inne przyrządy celownicze, optyka górą!

Edited by Nico Brix
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...