Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Borne Sulinowo/Kłomino co ty o tym myslisz?!


Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze, zatem w przyszłym roku liczę na to, by wspólnymi siłami sprawić aby każdy zakończył strzelanie zadowolony - pomijam tych ktorzy zawsze są niezadowoleni, aczkolwiek można zredukować ich ilość :)

 

Kret - nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat scenariusza i całej gry, bo wiem że zajmujesz się tym nie od dziś i wiesz lepiej co i jak. Mogę jedynie uściślić współpracę w tworzeniu scenariusza i zadbać o odpowiednie zaplecze o którym wspominałeś! Jeśli to pomoże...

Link to post
Share on other sites

Wyjaśniłem już wyżej - ja napisałem scenariusz, który organizatorzy pocięli, pomielili i zostało z niego niewiadomo co. Umyłem zatem ręce, przyjechałem jako konkretna rola i nie jestem W ŻADEN sposób odpowiedzialny za realizację scenariusza, bo sam go nie rozumiałem.

 

Nie chciałem się wypowiadać, ale BARDZO przesadzasz. Wycieliśmy tylko kilka pomysłów jak baloniki, które miały być śmigłowcami. Z Twoich słów możemy zrozumieć, że wycieliśmy co najmniej połowę scenariusza - były to jedynie nieistotne fragmenty trudne do zrealizowania, więc proszę - nie przekręcaj sprawy. Faktem niepodważalnym jest, że scenariusz był po prostu za trudny dla części graczy. Inną sprawą jest to, że dowództwo miało problemy z kierowaniem akcją.

 

Ze swojej strony - bardzo dziękuję Ci za scenariusz. Mi się podobał, nie mogliśmy jednak przewidzieć tego, że się nie sprawdzi.

Link to post
Share on other sites
Faktem niepodważalnym jest, że scenariusz był po prostu za trudny dla części graczy.
Z tym sie nie zgodze, bo ...
Inną sprawą jest to, że dowództwo miało problemy z kierowaniem akcją

Wytyczne dla każdej ze stron konfliktu [strona MEU] Rozkazy były, proste polecenia.

Tylko jest jeden problem - scenariusz ze strony dość znacznie odbiega od tego co działo się w Kłominie… I to był chyba największy problem, poza totalnym brakiem przygotowania terenu pod zabawe. Dowodzący nawet jak chcieli, to nie wiedzieli co robić. To zaczeli kombinowac na własną ręke - wprowadzając przy okazji kolejne zamieszanie na którym ucierpieli niektórzy przyjezdni.

Link to post
Share on other sites

Witam :) Przeczytałam wątek od dechy do dechy i widzę, że trzeba wszystkim wyjaśnić parę spraw związanych z terenem. Powstanie w tym, a nie w innym miejscu obozu 24MEU nie było „widzimisię” ani MEU ani organizatorów zlotu. Wy WSZYSCY dostaliście ten teren pod bazę ASG. Ma on cały czas się rozwijać i rozbudowywać. Oddalenie od ogólnych obozów jest podyktowane tym, że teren obozowy na Zlocie należy do nadleśnictwa, które użycza nam go tylko na parę dni Zlotu. Teren na prawo od drogi (tam gdzie była scena obóz Meu, i tankodrom) jest terenem Stowarzyszenia, którym możemy dysponować. Na tym terenie infrastruktura, która powstała już zostanie i ulegnie powiększeniu. Wszystkie okopy na terenie nadleśnictwa po Zlocie muszą być usunięte. Chcemy stworzyć na naszym terenie wioskę ASG, całoroczną. Wymaga to wiele pracy i wkładu finansowego, ale będzie ona dostępna przez cały rok. Nie od razu Rzym wybudowali. Wszystkich chętnych do pomocy, tych, którzy mają pomysły, co do Zlotów ASG u nas w Bornem, i tych, którzy piszą scenariusze, i w ogóle wszystkich, którzy chcą pomóc zapraszam do współpracy (tak jak pomaga 24MEU za co im bardzo dziękuję).

Link to post
Share on other sites

Wycieliśmy tylko kilka pomysłów jak baloniki' date=' które miały być śmigłowcami. [/quote']

 

QBS ty brutalu .. zestrzeliles black hawki zanim wystartowaly.. A akurat ten pomysł uwazam za jeden z ciekawszych z jakimi sie spotkałem (jezli miał byc to balonik z helem i dwoch pilotow oraz reszta załogi biegajaca za nimi..;])

 

Wyobraznia to podstawa..;] np popatrzcie na tego łazika

 

rozmiarudsc7340wc7.th.jpg

 

(pozniej sprawdze ewentualne bledy teraz nie mam czasu)

Link to post
Share on other sites

QBS, napisałeś mi, że "trochę pozmieniałeś" - bez opisywania co i jak.

 

Scenariusz, jak na każdy zlot, był napisany wielowarstwowo - mogłeś brać udział w prostych operacjach (ale potrzeba do tego dowódców), mogłeś brać udział w intrydze (jeśli Ci się chciało i miałeś tyle wyobraźni, żeby poszukać/ porozmawiać).

 

Baloniki były jednym z rozpatrywanych pomysłów na znaczniki na pojazdach, żeby nie strzelać do samych samochodów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...