Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam pytanie:

Na którym klawiszu otwiera się właz (dowódca, mechanik) w pojedzie? Wiem, że w czołgach się da tylko nie umiem dojść jak.

 

Co do walk pancernych to jedna rzecz mi się nie podoba: Na publikach prawie wszyscy grają czołgistami i granie ot chociażby striełokiem nie ma sensu. A ja teraz polubiłem granie pulemietczikiem. Snajperem też lubie, ale czasem tzw. "lamy" grają snajperką i w ogóle nie umieją wykorzystać tej broni.

Link to post
Share on other sites

najbardziej lubie walki pancerne, bo mam juz niezla wprawe , oraz ostatnio snajperstwo

 

 

Ja nienawidze walk pancernych ,a co za tym idzie nienawidze mapy Arad oraz Arad-Night... Piechota musi sie tam nabiegać ,a szanse ,że cos zdobedzię,lub zniszczy są i tak nikłe :!: A snajperstwo swoją drogą uwielbiam ,tylko cięzko jest dorwać się do ,,Snajpy".

Link to post
Share on other sites

Wiadomo kazdy ma swoj gust, ja arad pokachelem poprostu a teraz mi sie juz znudzil, bo wiecie ciagle granie na tej samej mapie prowadzi do tego. Z customowych to polecam Orel :)) Do snajpy jest sie bardzo dostac w moim przypadku, gdzyz lacze sie z mapa 2-3min i zawsze zostaje mi albo ekipaz tanka albo stierlok(chyba ze w czasie gry wyczaje snajpe :D) Gra niczego sobie , ale moim zdaniem powinno byc wiecej snjperek :ok:

Link to post
Share on other sites

Witam, starzy i nowi gracze RO moze mnie znaja z serwerow (ci starzy-jako najbardziej upierdliwego admina w okolicy 8) )...

Gram w RO duzo (bardzo duzo) i spokojnie moge polecic ją kazdemu kto szuka odmiany od gier typu "II wojna swiatowa widziana oczami rezyserow z Hollywood". Tutaj granat ( o ile nie wybuchnie w rekach-po tym poznaje sie nowych :wink: ) zabija a nie zabiera 43% hp jak w innych grach, tutaj trafienie czegos z pepeszy z biodra jest tak trudne (początkowo) jak tylko moze byc w grze ktora "udaje" rzeczywistosc...

Polecam - biorąc pod uwage cene i jakosc to IMO najlepszy tytul 2006 roku (i najbardziej niedoceniony/nieznany).

 

Bagnet na bron i do ataku towarzysze! (a przed pierwszym okopem czeka juz na was moja artyleria :twisted: )

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ulepszona wersja gry zaoferuje:

dwie nowe mapy

cztery nowe rodzaje broni

dwa nowe pojazdy

16 Kart Strategicznych z informacjami o scenariuszach bitewnych i pojazdach bojowych

blaszany nieśmiertelnik z logo Red Orchestra

płytę DVD z 10 najlepszymi mapami przygotowanymi przez fanów gry

 

Wszystkie dodatkowe elementy spełniają oczywiście warunek zgodności z historią jaki sobie postawili twórcy gry.

 

News pochodzi ze stronki http://redorchestra.cenega.pl i jest z 8 listopada 2006. Teoretycznie wersja kolekcjonerska powinna już być. Kosztować będzie coś 60zł

Link to post
Share on other sites

Ulepszona wersja gry zaoferuje:

dwie nowe mapy

cztery nowe rodzaje broni

dwa nowe pojazdy

16 Kart Strategicznych z informacjami o scenariuszach bitewnych i pojazdach bojowych

blaszany nieśmiertelnik z logo Red Orchestra

płytę DVD z 10 najlepszymi mapami przygotowanymi przez fanów gry

 

Zdaje się, że wszystko prócz nieśmiertelnika i "kart strategicznych" można potem dościągać z internetu, więc chyba nie warto doplacac tutaj 30 zł.

 

BTW: RO wydawana jest na DVD, nie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...