Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta gra (właściwie mod)

 

 

To JEST gra. Owszem mod do UT2004 pod taką nazwą istniał ale po konkursie na najlepszą modyfikację do w/w gry Epic przyznało dla twórców tego mod'a prawa na wykorzystywanie kodu źródłowego UT2k4 oraz sporą sumkę "baksów" w sam raz na zrobienie gry. Twórcy moda wykorzystali sytuację założyli firmę Tripwire Interactive i wraz z Bold Games zrobili samodzielnie działający produkt nie wymagający podstawki w postaci UT.

 

Z wiernie odwzorowanym ekwipunkiem i pojazdami, zbalansowanymi mapami, balistyką, efektem i działaniem broni ta gra tworzy naprawdę niesamowity smakołyk a to wszystko za niecałe 30zł. Osobiście kupiłem i... czekam na kase na upgrade komp'a pogrywając jedynie na boty bo na mojej konfiguracji tnie się niemiłosiernie (mimo zapewnień dystrybutora o wymaganiach minimalnych :roll:). Osobiście polecam goraco !

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Trza nowa myche kupić ;) zalezy czy z biodra strzelales czy z przyrzadow celowniczych czy masz dosc slabo ci idzie gra w strzelalinki. Gra jest trudna ale naprawde bardzo fajna klimatyczna, bardzo fajnie sie gra karabinami typu mosin, czuc klimat zamka czterotaktowego a nie jak w cod chcial niechcial z awtomatem musial biegac bo sytuacja tego wymagala. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hmmm obejżałem własne Trailer .. :-) czy naprawdę jest to takie grywalne ?.. . bo bym się może skusił :-) mam silnego kompa do gier powinno u mnie to szybko chodzić i wysmienicie wygladac :)

Przyznam że II WŚ to ja fanem jakiś ani maniakiem nie jestem. Czy ktoś niespecjalnie tematyką zainteresowany i okresem ubawi się tam ?:)

 

Pozdrówy dla maniaQw :-)

***BaUEr*** 8)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pozwolę sobie powtórzyć pytanie ;- ))) bo zakupiłbym jakąś nowąsieciwóke jeżeli byłą by tego warta : -))) a że środki ograniczone wolę uzyskać info ; -)))

 

Przyznam że II WŚ to ja fanem jakiś ani maniakiem nie jestem. Czy ktoś niespecjalnie tematyką zainteresowany i okresem ubawi się tam ?

 

PozdrO! ^^

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...