Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy ma jakieś specjalne wymagania co do sprzętu?? Tylko nie wiem czy moje łącze to wytrzymie, mam radiówke i na Wolfenstein ET mam czasami straszne lagi :(

moje parametry

 

Typ procesora AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+

Pamięć fizyczna 768 MB (PC133 SDRAM)

Ekran:

Karta wideo RADEON 9550 Secondary (128 MB)

Karta wideo RADEON 9550 (128 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon 9550 (RV350)

Nanteris fajnie by było spotkać cie w grze i odpłacić za Ogame :D :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Minimalne wymaganie sprzętowe( z pudełka z gry)

Systemy Windows 2000/XP

1,3 Ghz Pentium 4 lub odpowiednik AMD

256mb RAM

4x napęd CD/DVD

64mb karta graficzna zgodna z DirectX 9(ATI 7500, NIVIDIA MX440 I NOWSZE)

karta dźwkękowa zgodna z DirectX 9.0b, stałe łacze internetowe niezbędne do gry wieloosobowej

2GB na twardym dysku

DirectX 9.0c (znajduje się na płycie z grą)

POŁĄCZENIE INTERNETOWE POTRZEBNE DO AKTYWACJI W TRAKCIE INSTALACJI I DO GRY W SIECI

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Mam pytanie, bo się pogubiłem. A mianowicie: Czy po zakupie gry w sklepie ponoszę jeszcze jakieś koszty?

Może to głupie pytanie, ale na przykład założenie konta w steamie coś kosztuje?

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Mam zamiar kupić sobię tę grę w niedalekiej przyszłości i chciałbym po prostu rozwiać wątpliwości.

 

PS. Czy RO jest podobna do multiplayera CoD:UO?

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, iż w CoD:UO mapki są raczej spore, np.: Foy, no i można tam jeździć różnymi pojazdami: czołgi dzipy.

 

Czytałem w recenzjach, że w RO jest podobnie.

 

Wczoraj założyłem sobie konto i sciągnęłem pre-loading RO, w dniach 7- 10 grudnia można sobie pograć za darmo w steamie. Kurde gra sciągała mi się chyba z 7 godzin, mimo, że mam kabel o prędkości 4mb.

Ciekawe jak to będzie, jak mi się spodoba to chyba sobie kupię tę grę.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czekam niecierpliwie na gre, a że z mojej zapyziałej prowincji jest za daleko do empiku, moze AUX ściagnie gre do swojego sklepu. Fajnie by było miec serwer gdzie by byli wszyscy z ASG, może jakiś team by się zrobiło ?? :roll: ;-)

Link to post
Share on other sites

Pograłem trochę w RO i musze powiedzieć, że gra nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Owszem klimat dobry, grafika ok, realizm też. Nie podoba mi się natomiast zbyt długie wczytywanie map oraz to że są ograniczone ilości poszczególnych klas postaci, a co za tym idzie również broni. Wchodze na jakich serwer, na którym jest sporo ludzi i do "wyboru" mam jedynie karabin, który nie ma szans na bliski dystans z pistoletem maszynowym. No i cóż zrobić? Można wziąść jakis inny od poległego, ale po respie znów trzeba szukać broni. No nie wiem czy kupie sobie pełną wersję. Zobaczę.

 

na razie

Link to post
Share on other sites

I jeszcze dodaj, że nie masz celownika tkaiego białego iksika na środku ekranu, REALIZM a myślisz, że na rpwadziwym polu bitwy było 40 snajperek i 2 gosci z mosinami?? BUAHHAHAHAHAH ;) to jest realizm... tu nie biega sie z: PPSZą, Snajperką, Pistoletem i pf'em... to jest realizm..

 

zapraszam AKTYWNYCH i mających czas na gre do klanu AC

 

stronka www.ac-clan.org ;)

Link to post
Share on other sites

i do "wyboru" mam jedynie karabin, który nie ma szans na bliski dystans z pistoletem maszynowym. No i cóż zrobić?

 

Co zrobić to co ja robie-załozyć bagnet i strzelać-jak podejdą bliżej to ciach z bagnetu-mi sie tak na mapie kaukasus połowe rusków przy katedrze udało wybić przy małym wsparciu rkm-u i dzięki temu wygraliśmy.

 

AdRian-macie jakieś serwer klanowy gdzie można byłoby sie zgłosic pograć?

Link to post
Share on other sites

AdRain słuchaj jak ci sie chce realizmu to zaciągnij się do wojska i jedź do Iraku lub Afganistanu i sobie postrzelaj.

 

Ja chce tylko równych szans dla wszystkich. Jak wchodze na serwer to zwykle mam tylko możliwość grania riflem, a jak na przeciw ciebie wyskakuje gość z ppshą to możesz tylko paść trupem.

 

Bagnet? To samo co powyżej, pozatym ten wariant jest raczej dla profesjonalistów i farciarzy, nie sądzisz K4mil?

Link to post
Share on other sites

Wiesz, gram dopiero ledwo ponad miesiąc i nie uważam siebie za profesjonalistę. Po za tym fart się zawsze przyda, nie tylko przy grze na bagnety. Po za tym jak koleś podejdzie odpowiednio blisko i ciebie nie zauważy albo będzie strzelał do kogoś innego to szybki atak i po kolesiu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...