Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gra jest super, nareszcie nie ma tak, że na zabicie przeciwnika potrzeba pół magazynka. wysoki realizm tej gry bardzo mi się spodobał, wciągnąlem się. gram od jakiegoś czasu jako J4ho, jak ktoś mnie spotka to dajcie znać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czaiłem się, czaiłem i w końcu kupiłem niedawno. Świetna sprawa, jeden z lepszych sieciowych FPSów w jakie grałem (obok AA). Niezły realizm, fajna grafika, bardzo dobre i klimatyczne mapki- szczególnie Danzig, Stalingrad i Konigsplatz. Polecam!

Link to post
Share on other sites

no, po "apdejcie" zdecydowanie kryukovo rządzi. naprawdę, tak zaje*istej mapy to dawno nie grałem. co macie do kaukasusa, jak się zna triki, to się dobrze gra. np. jak się umie wejść na tą pochyłą ścieżkę osłoniętą murkiem od strony domku. niemcy wogóle nie potrafią sobie wyobrazić, że stamtąd może wyjść rusek. i do czasu kiedy twój pierwszy cel nie zrespawnuje się i nie wróci jest sieczka.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Szkoda tylko, że Danzig ani trochę nie przypomina gdańska. Tak samo jak Warsaw.

 

Bo Gdańsk przed wojenny wogóle nie przypomina Gdańska który jest teraz , nawet kamieniczki na Długiej postawili na odwrót za komuny ;)

 

A co do grywalności to i tak nic nie przebije strzelania do hordy T-34 z panzerfausta ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Transporterem... jakoś nie lubię mapek z pojazdami.

 

Map czołgowych też nie lubię. Ale np. są takie mapy na których walki prowadzi się na większe dystanse, zdobywając po kolei umocnienia wroga. I wtedy żeby godzinami nie biegać po polach i wioskach do akcji wkraczają transportery. A poza tym dostarczają do 8 żołnierzy w ogień walki bardzo szybko.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zielone? Nie zauważyłem,. Ja lubie mapy czołgowe, ale niestety, na polskich serwerach siedzą same nyguski, klepia te same mapy w koło Macieju od początku. Jak ci się dostanie np. taki Tiger I, to możesz zasnąc przy obracaniu wierzy :wink: ale za to jak sie przyczaisz to nie ma wybacz.

 

Żeby dobrze pograć muszę wchodzić na zagraniczne serwery, lubię rosyjskie, bo wtedy mogę sobie pogadać na TS-e :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...