Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

173 Brygada Powietrznodesantowa USA


Recommended Posts

Witam. Niedawno stwierdziłem, że zwykłe bieganie z repliką po lesie w byle-jakim oporządzeniu mi nie wystarcza i zacząłem poważnie myśleć może nie o pełnej rekonstrukcji wysokobudżetowej, ale przynajmniej robienia czegoś w stylu 173 Brygady Powietrznodesantowej. Poszukałem na internecie, na różnych forach i poznajdowałem stronki ze zdjęciami żołnierzy, operacjach w jakich brali udział, historii brygady, ale nie potrafię znaleźć najważniejszych dla mnie rzeczy: Jakiego oporządzenia używają, jakich mundurów itp. Wiem, że używają ich parę rodzajów, lecz mi chodzi o cokolwiek, byleby jak najnowsze, ale nie desertowe/marpatowe, tylko czysty woodland. Czy ktoś zna jakieś szczególy dotyczące ich sprzętu? Zaznaczam jednak, że chodzi mi o ewentualnie rzeczy podobne do nich, a nie, żebym np. płacił za hełm 1000zł. Najlepiej gdyby rzeczy nie były kontraktowe i łątwo byłoby je dostać. Jeżeli jednak nie da się tych warunków spełnić, to jaką dywyzję/brygadę z USA polecacie mi rekonstruować pod względem finansowym?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Mam nadzieję, że nie powypisywałem jakichś głupot, ani nie pomyliłem działów, jednakże jeżeli tak się stało, to przepraszam.

 

Pozdrawiam

Shadow

Link to post
Share on other sites

Nom to chyba wszystko, a jeszcze ostatnie pytanko: tego alice czy molle mogę konstruować w jakiejkolwiek formie chcę, czy istnieją pewne standardy, to znaczy ta kieszeń tu, a ta tam itp.?

 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...