Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta i jej logo


Recommended Posts

Witam !

 

Chciałbym was zapytać jak to jest z logiem firmy Beretta. Logo to trzy kółka i przecinające ją trzy strzały grotem do góry.

 

beretta%20LOGO.gif

 

Jednak replika Beretty Military produkcji UHC z oznaczeniami ma inne logo na okładzinach rękojeści. Strzały zastąpione są mieczami.

 

A więc czy Beretta ma dwa loga? cywilne i w wersji militarnej?

Link to post
Share on other sites

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...aeea0d275172750

 

A Marui?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...aeea0d275172750

 

Zobacz logo na chwycie, też są miecze zamiast strzał...albo są dwa loga albo o czymś niewiemy...

 

Myślałem że to UHC sobie logo przerobiło bo niema licencji ale u Marui to samo...Marui chyba ma licencję bo z opisu tak wynika.

Link to post
Share on other sites

UHC robi kopie pistoletów Marui(w znakomitej większości) w związku z tym jeśli Marui nie miało licencji(a często niestety nie ma) i przerobiło logo (strzały na miecze) to UHC skopiowało to logo i stąd aż 2 repliki z takim oznaczeniem(co może sugerować i tylko sugerować że logo takie widnieje na broni ostrej).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zapytałem Specshop dlaczego Beretta Marui ma logo z mieczami zamiast strałek a w opisie napisane jest że ma wzelkie oznaczenia i logo.

 

Oto odpowiedz ze Specshopu:

 

model Marui posiada oznaczenia

broni produkowanej dla armii amerykańskiej

 

Czyli ja wnioskuję że logo z mieczami zamiast strzałek jest logiem poprawnym zarezerwowanym dla Beretty z USA. Niewiem co ot ym sądzić bo szczerze to niewierze że Marui nie zdobyła licencji i stworzyła swoje logo podobne do oryginalnego.

Link to post
Share on other sites
Oto odpowiedz ze Specshopu:

 

model Marui posiada oznaczenia

broni produkowanej dla armii amerykańskiej

Na Allegro Yurik wystawia śpiwór górski US Army, który - według opisu - ma być Spiworem SOG z Wietnamu, otrzymanym od weterana.

Prócz tego krowy latają, a UFO wygniata kręgi zbożowe.

Czyli ja wnioskuję że logo z mieczami zamiast strzałek jest logiem poprawnym zarezerwowanym dla Beretty z USA.

Wnioskuj sobie co tam chcesz, ale:

mini_1156878806.jpg

I gdybyś umiał/chciał, zobaczyłbyś coś takiego:

mini_1156878779.jpg

Widzisz tam jakieś "drei nagien mieczen"?

Niewiem co ot ym sądzić bo szczerze to niewierze że Marui nie zdobyła licencji i stworzyła swoje logo podobne do oryginalnego.

Można sądzić, że jednak nie zdobyła.

Link to post
Share on other sites

A czy te okładziny nie są przypadkiem identyczne ?

 

Mam Beretkę UHC i porównując okładziny z tejże z okładzinami widocznymi z fotkach Beretty TM dochodzę do wniosku że są identyczne. Na okładzinach UHC logo jest takie samo jak w TM, zgadzają się także napisy i numer "MIL 233560 U.S. Military". Skoro piszecie że UHC skopiowało TM to dlaczego TM robiło "trefne" logo skoro miało licencję? Nie mnie to osądzać.

 

Mam nadzieję że rozumiecie co chciałem przekazać a jak nie to wyedytuje :P

 

EDIT: Może ktos kto ma Berettę TM powie nam czy logo "PB" w kółeczku a właściwie owalu jest prawdziwe czy nie. W UHC ma dość dziwną postac ale te literki w kółeczku nie tworzą napewno "PB" Wtedy może dowiemy się czy TM miało licencję czy nie.

 

EDIT 2: No to wiem że TM nie ma licencji, czyli wszystko jasne.

Link to post
Share on other sites
Zapytałem Specshop dlaczego Beretta Marui ma logo z mieczami zamiast strałek a w opisie napisane jest że ma wzelkie oznaczenia i logo.

Oto odpowiedz ze Specshopu:

model Marui posiada oznaczenia

broni produkowanej dla armii amerykańskiej

ROTFL :wink: se znalazłeś specjalistów od broni palnej... Jeszcze ich zapytaj dlaczego AK47, a nie AK :lol:
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...