Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ak 47 CG


Recommended Posts

Cyber Gun znowu bawi sie w sprzedawanie Chińskich produktów pod swoją marką (odpowiednio drożej) :? Straciłem już zaufanie do produktów tej firmy .

 

Pozdrawiam.

 

[Handel ludźmi jest nielegalny, wątpię więc by Cybergun starał sie sprzedawać Chińczyków. - KozA]

 

Produkt nie znaczy człowiek :)

Link to post
Share on other sites

Gdyby tak było faktycznie, ich posunięcie nie miałoby wielkiego sensu. Aktualnie, gdy produkt CYMY jest uznany za dobry jakościowo, bezsensem byłoby wypuszczanie go pod inną nazwą i wyższą ceną. Bo jeśli ktoś chce kupić porządnego AK, kupi TM. Jeśli ktoś ma mniej kasy, kupi Cymę.

Link to post
Share on other sites
Gdyby tak było faktycznie, ich posunięcie nie miałoby wielkiego sensu. Aktualnie, gdy produkt CYMY jest uznany za dobry jakościowo, bezsensem byłoby wypuszczanie go pod inną nazwą i wyższą ceną.

Podobnie ja tak uważam ale Cyber Gun wydała już kilka sprężyn potrafiących być 50 % droższe w stosunku do "kopii" które defakto NICZYM nie różnią się od produktów CG

 

Pozdrawiam.

 

Produkt CYMY jest uznany za dobry jakościowo, bezsensem byłoby wypuszczanie go pod inną nazwą i wyższą ceną.

 

Bezsensem byłoby wypuszczanie byle jakiego gówna pod inną nazwą i wyższą ceną . :wink:

Link to post
Share on other sites

Dziś byłem w Sopocie a Military i macałem te AK :)

 

W sumie podobne to do Cymy czy DE. Magazybki plastikowe, korpus też, pokrywa metal, drewna ładne... ale... rura, lufa i muszka są pomalowane błyszczącą farbą, odrazu do malowania bo poprostu razi w oczy. Jak to strzela to nie wiem, ktoś kupi to się dowiem :)

 

Magazynki wydają się kompatybilne z innymi (przynajmniej tak jak oglądałem :)).

Link to post
Share on other sites

Podobne jazdy robi firma "Umarex" - to co sprzedają, to np. tańsze Cymy.

Zamawiają w Chinach, dolepiają nalepkę firmową - i nagle jest "made in germany".

 

Ostatnio widziałem kałasza z "umarexu" - wyglądał dokładnie jak te tanie elektryki Cymy (te po 100 parę zł, nie CM028) za to cena gdzieś o 100 zł większa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ale cg przynajmniej daje 2 magi w komplecie a cyma 1 ;) hehehe . Ja tez jestem tego zdania co przedmowcy ze cybergun sprzedaje czyjes produkty pod swoja marka tak samo jest z famasem od de i cg to to samo u mnie w grupie jeden ma tego a drugi tego i powiem ze ten cyer guna padl po kilku strzelankach de trzyma do tej pory ostro :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dahu czemu nic nie piszesz o AK47 z Cyber Guns?

Poradzcie mi czy się opłaca go kupić. Byłem w Sopocie w Military.pl

Ladnie wygląda i i ma dużo metalowych części i np. GB.

Co prawda jest za 580zł, ale to nie tyle co np. Tokio Marui.

Powiedzce czy taki magazynek nakręcany jest dobry czy zły. W koplecie są dwa.

Szybko odpowiedz Dahu :!: :!:

Link to post
Share on other sites

moze i cyma ...ale

ma BAX system,co moim zdaniem daje mu przewage nad cymka,

ma troszke wieksza szybkostrzelnosc,kulki 0,25 lepiej leca niz na cymie.

No i te 2 magi.

Jednyna wada to to ze lufa jest pomalowana czyms blyszczacym jak psu jajca...ale to nie jest problem...

jak dlamnie wart polecenia zwlaszcza ten BAX system przemawia do mnie (no i 2 magi)kulki nie maja startu w kosmos pod koniec lutu nawet na maxymalnie podkteconym BAXIE leca wmiarye jednostajnie (przynajmniej 0,25 )

Link to post
Share on other sites
[...]No i przecierz kilka magów jest takie jakby bardziej realistyczne.[...]

 

 

Taa, szczególnie realistyczne kiedy te magazynki mieszczą po 400 kulek każdy - normalnie realizm aż do bólu! Powiedz mi co Ci po drugim magazynku kiedy nigdy nie wystrzelasz kulek z pierwszego? A może po wystrzeleniu 200 kulek stwierdzisz, że realistycznie by było zmienić magazynek i zrobisz to, wkładając do broni drugi 400-kulkowy mag, coby się nie "zastał"?

 

Kilka magów - oczywiście, jeżeli są to real/low-capy. Tutaj ten drugi hi-cap przydaje się tylko do jednej rzeczy - do sprzedania go komuś, kto ma CYMĘ i komu stockowy mag nie chula.

Link to post
Share on other sites
Nie ma ktoś możliwości bliższego porównania tego kałasza z repliką Cymy?
Widziałem obydwie repliki, i mogę powiedzieć, ze są niemal identyczne i w wygądzie, i w osiagach. Nie zdziwiłbym sie gdyby rzeczywiście były takie same repliki.

 

...

Link to post
Share on other sites
ma BAX system,co moim zdaniem daje mu przewage nad cymka,

:ściana: Czy ak47 Cymy ma BAXa?? Nie?? Więc nie czepiaj się clown. Nawet jeśli to jest ta sama broń to jak widać ma modyfikacje i jeśli tak jest to chiałbym poznać owe zmiany wprowadzone przez Cyber Guna do tej repliki (zakładając, że to jednak Cyma).

Co do tych magów to chodzi mi oto, że samo posiadanie drugiego maga chociażby spoczywającego w ładownicy dodaje realizmu. Poza tym ludzie bywają rozrzutni, a jeśli chodzi o opylenie jednego maga posiadaczom Cymy to może być niezła myśl.

 

[ Dodano: Wto 17 Paź, 2006 ]

400-kulkowy mag

Tak dla uściślenia to magi te mają po 340 kulek jak to napisano w sklepie.

Widziałem obydwie repliki' date=' i mogę powiedzieć, ze są NIEMAL

Pragnę zaznaczyć, że słowo "niemal" występuje w tym zdaniu.

 

Ludzie :!: Ja tylko chcę mieć pewność czy aby na pewno to jest to samo co ak47 Cymy, a jak narazie wynika, że to jest co innego. Być może nawet produkt samego Cyber Guna. Ponawiam prośbę o bliższe porównanie obu replik (Cymy i Cyber Guna). Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

ak47Cyber guna i ak47 cymy TO NIETO SAMO!!moz i wyglada podobnie ,ale takie nie jest ....mocowanie kolby jest inne i pare jeszcze bajerow....a zwlaszcza jesli chodzi o wersje ze skladana kolba ...cyber gun zrobil ja znacznie mociejsza ...(stal)i to nie jakas blaszka tylko kawal zelastwa.

Kolega niedawno stracil kolbe od cymy bo to skladane cos sie wzielo i peklo ...Jak dlamnie to CB wychodzi lepiej,a 2 magi,nawet Hi-cap sie przydaja chociaz by po to ze jak sie w jednym skonczy ammo to zeby sie nie bawic w krecenie mozna go zmienic ....ja np.wole zmienic (robie to szybciej niz podkrecanie )

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie ze CG poprostu nie chce byc za chinczykami i takze wydał swoja tania replike dobrego karabinka i tyle a nie tam :P

 

choc nie ejstem pewny tego co mowie bo kuszaco przypomina moja cyme nawet ułozenie elementow w pudełku takich jak pokretło do celownika w tym samym miejscu :D

Link to post
Share on other sites

dark_eagle - kupi nie qpi ...

 

to może się przejedź do sklepu jak masz tak blisko. To, że kolega kupi nic nie zmieni. To i tak wielka niewiadoma a zanim go dooobrze przetestuje to by musiałą chwila minąć.

 

Cyma się rozwija i zmienia swoje produkty. Na lepsze oczywiście.

 

Niby jak ma się smar lać jak jest on w postaci stałej? Czasami się zdarza, że styki się zapaskudzą smarem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...