Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 7 months later...

pozwole sobie odświeżyć temat żeby nie zakładać nowego.

 

Marcinek83 napisał że zębatki G&G org. toque spokojnie ciągną M120, a co z silniejszą sprężyną?

Bo zastanawiam sie czy kupić zębatki G&G czy super torque up. Tyle że G&G mam okazje kupić taniej niż STU. Poradźcie coś :)

Edited by TheProsiak
Link to post
Share on other sites

Zębatki TM nie nadają się do tunignu mocowego, przy CA170% posypały się, przy CA 130% działały dobrze natomiast GB pękł :wink:

Zębatki Well koledze posypały się na stockowej spręzynie

Zębatki G&G org. toque spokojnie ciągną M120 bez spadku R.O.F. przy odpowiednim aku. oczywiście.

 

Hehe... ja mam Wella r7 z zębatkami stock i sprężyną m100. Czyli sporo mocniejszą niż stockowa i to od około7K kulek. A nie ma na nich żadnych śladów zużycia:P. Inna rzecz, że zawsze dbam by nie miały luzów i miały dobre smarowanko... "Nie posmarujesz nie pojedziesz", jak mawia pan w sklepie rowerowym...

Ogólnie właśnie testuję wytrzymałość Well`owskich bebechów pchając coraz mocniejszy "stuff" do środka :-F . Teraz wsadzę FTK Hurricane`a z m120 i zobaczę kiedy padnie :twisted: . Taka zabawa w małego psychopatę :twisted: Jeśli padnie prędzej niż później to będzie ładne sprawozdanie...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Cyma AK74 czyli cm.031...

Założona prowadnica sprężyny Hurricane`a była nieco węższa od sprężyny co powodowało zacinanie tłoka...

Kilka zacięć zanim doszliśmy co je powoduje....

Doszliśmy dopiero jak NAPRAWDĘ się przyjrzeliśmy wszystkiemu....

Do przyglądania zmotywował nas fakt, że poszła zębatka tłokowa (3 małe zęby poszły)...

Po około 9 K kulek, przy czym w wyniku pewnych "zdarzeń" (nazwijmy to tak) miała przejechane lekko bokiem małe ząbki... Czyli teoretycznie wytrzymałaby dłużej...

Link to post
Share on other sites

spręzyna m120 cymowskie zębatki zwykłe 12k kulek i żadnego śladu

spręzyna m130 super torque up 5k zero śladu

sprężyna stockowa well r6 3 tys dalej działało(nie wiem bo sprzedałęm)

sprężyna m110 cyma 0.27 zębatki 8k wszystko chodziło brak śladu zużycia

 

To są przykłądy z moich obserwacji. Uważam że well, cyma zębatki są dobre, stalowe i trzymają co trzeba jednak trzeba umiec podkłądkowac żeby się szybko nie sypały;) PZDR

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...