Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP001 [AGM]


Recommended Posts

Czy stock wystarczy na celny ogień 40-45m?

 

Ja na pierwszej strzelance trafilem "head" (tylko to bylo widac) z ok 25m, goscia biegnacego w pelnym pedzie z ok 30-35m i goscia wyprostowanego z ok 45-50m, wiec uwazam ze nie jest tak zle :)

Wywalilem juz jakis 1k kulek i jedyny problem to zeby hu nie podkrecal bo na boki rozrzut jest naprawde minimalny :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm nie powiem wyglada to całkiem całkiem :) miałem możliwość strzelania z poprzedniej wersji tego guna ( tego co miał 300fps ) i ogólnie rzecz biorąc był równierz nieźle wykonany w środku. Z zew.pozostawiał do zyczenie.. ale ta nowsza wersja wyglada o niebo lepiej. No i 400 fps. co nie jest tylko sucha magią liczb.. tylko ma swoje przełożenie w zasiegu. Hmm... Szkoda że kasa którą mam potrzebna mi jest na remont poddasza ;) bo bym sie skusił.

 

Idzie zima... mam nadzieje że nie będzie to zbytnio zachaczało o temat "Tuning" nie chciałbym zaśmiecać tematu.. ale czy pasują do tej Snipy HU-py standardowe ? (chodzi o wymianę na Sylikon w związku z tym co ktoś pisał powyżej o marznięciu gumki w ową sobotę kiedy było -1 na dworze)

 

Hi Hi Hi... może jednak uda się te 340zł jakoś uskrobać z kupeczki na poddasze ^_^.

Link to post
Share on other sites

Snajpa przyszła dziś!:D Zauważyłem że u mnie też nie trafia idealnie, celując w tarcze z około 30m nie jestem w stanie trafić w środek tarczy mający średnicę 15cm. Wyczyściłem wyciorem nadmiar smaru przestrzeliłem z 300 kulek zobaczymy co będzie jutro.Wg mnie są 3 powody źlego trafiania:

gumka hop up, celuje lunetą i strzały padają blisko siebie więc może trzeba będzie ustawić lunetę, albo poprostu to jest kiepski karabin

Link to post
Share on other sites

Witam moja replika po wyczyszczeniu HU z calego syfu zaczela strzelac lepiej ale czesto kulka skreca w lewo po przelecaniu jakis 45-50m (uzywam 0,25) co robic ??sprawdzalem HU jak ktos tam (sorki nie pamietam kto) radzil i jest symetrzycznie ustawiony do osi lufy poza tym czy gumka HU z guardera (ta od krakmana) by sie nadala ?? (ona ma taka wyspustke) pewnie trzebabylo przyciac troche gumka bo jest za dluga ale czy ktos tego juz probowal ?

 

[ciachu-ciach]

 

Wielkie dzieki za odpowiedz ;-)

Link to post
Share on other sites

Moja nówka jeszce nieprzestrzelana ale juz nie nażekam a co dopiero póxniej.

trzeba przyznać że wykonanie na 5 jeżeli chodzi o mnie.Wszystko metal aż miło czuc ten chłodek.Po skalibrowaniu lunety(3-9,32) z jak narazie(z wiekszej odległosci nie miałem mozliwosci oddac strzału) 35m w cel wielkości cienkiego drzewka bez problemu trafiam na kulkach 0,25g z prawie wyłaczonym HU.Pozdrawiam i jutro napisze jak po boju bo jade z nia na śląską do Rudy

Link to post
Share on other sites

a może ktoś by to zrównał z sig sauer'em 90?

 

a wiec tak .....

wczesneij miałem sig sauera 90 i był tragiczny w wykonaniu i osiagach .

Posypał mi sie , do tego prawie wszystko w nim było plastikowe a komor hop up

pekła w pół :???: .

 

Po zakupieniu mp001 okazoło sie to strzałem w dziesiatke !!

z porównaniem do sig sauera 90 :

 

* zasieg nie do porównania wiekszy

*moc nie do porównaia lepsza .

*wyglad i estetyka ,jesli o to chodzi to mi osobiscie bardziej podoba sie mp001 ale

to juz kwestja gustu (pragne tez dodac ze w mp001 mamy do wyboru przy zakupie 2 rodzaje okładzin wooden oraz black ) .

*warto tez wspomniec o cenie ,poniewaz mp001 jest o wiele tansza od sig sauera 90

*w mp001 wszstko oprucz okładziny jest metalowe .

*w mp001 jest regulacja hop up a w sig sauer 90 o tym mozemy jedynie pomazyc .

 

P.S. według mnie nie ma nawet co porównywac tych 2 replik poniewaz mp001 jest lepsza od sig sauera 90 pod kazdym wzgledem .

;-)

Edited by snajper-k
Link to post
Share on other sites

a jak oceniacie materiał łoża

jaka jest ta imitacja drewna czy coś jak w Ak Cymy lub TM

czarna ma jakieś takie błyszczące łoże czy faktycznie tak jest

wiem że ktoś już pisał że nie

ale w porównaniu do zdjęć M24, M700 czy nawet Sig Sauer 9 wygląda baardzo świecąco!!!

Link to post
Share on other sites

NO właśnie jesli mówisz o gosciu ktory dzisiaj był w rudzie na kwk walentyz czarna replika to owszem swieci sie ale tylko łoze i tylko w miejscach w ktorych sie najczesciej trzyma //btw to byłem ja ;)

 

szczerze mowiac ja planuje moja pomalowac na oliwke ktos na jakims innym forum wrzucal fotki tej repliki pomalowanej na matowa oliwke i wyglada swietnie , do tego jezeli kupujesz snajperke to pewnie bedziesz sie bawil w snajpera wiec tez zrobisz sobie gila do broni i sie nie ma co martwic blyszczeniem ;) a plastyk z ktorego jest zrobione łoże jest dobry takie robi wrazenie

Link to post
Share on other sites

Hehe no właśnie o Tobie mówiłem:D:)

Olej cieknał z mechanizmu sputowego i tłoka pozdejżewam.Wogóle chciałem ja rozkrecic odkręciłem wszystko i nie moge odczepic mechanizmu sputsowego od całej reszty i wkońcu nie wiem czy ten tłok jest metalowy bo ludzie różnie piszą...Cylinder na 100% metal a co do tłoka to wielka niewiadoma .Może sie ktos poświęci i rozkręci i da jakieś fotki jak to wygląda ta sprawa z tym tłokiem.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Hm a dało by się wymienic super plasticzek na drewno??

Jakie kulki bylyby naprawde najodpowiedniejsze

?? Pozdrawiam

 

Hehe też myślałem o wymianie plastyka na drewno bądź metal. Doszedłem do wniosku że samoróbka to porażka więc obleciałem mnóstwo sklepów ale nigdzie nie widziałem takich części :( A mogliby wypuścić np. tak jak robią do AK. Ale pożyjemy zobaczymy - w końcu ta replika pojawiła się stosunkowo niedawno.

 

Z tego co tu piszą to 0.30g są za ciężkie, zaś 0.25g za lekkie. Więc zostają 0.28g i takie też zamówiłem ;)

Link to post
Share on other sites

Ale z pewnością za taką "małą" sumkę nie zrobi tego zbyt dokładnie... nie łatwo jest wyciąć taki kawał drewna, tak żeby spasował. Moim zdaniem tu trzeba dać więcej kasy, albo zrobić samoróbkę...i użyć takiego bajeranckiego lakieru, który nie błyszczy (drewno bez lakieru - ble).

 

EDIT: Lakier...no wiecie, żeby nie było szorstkei w dotyku i łądnie wyglądało :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...