Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] MP5 HFC vs MP5SD3 UHC


Recommended Posts

Ludzie, help.

Mam przez was kręćkia :| napaliłem się na sd3 uhc, ale przejzalem forum - jeden pisze ze cuda niewidy a drugi że łamliwy tłumik :roll:

wiec rozpatruje ta druga mp5 (hfc) ale tez na nia ktos nazekał, inny znow zachwalał, inna sprawa ze podobno niema hop-upa i jeszcze to przeładowywanie jak shotgun idzie to zdjac bez uszkodzenia giwery wogule? no cholera juz niemoge :?

 

niech ktos kto uzywał OBU tych replik sie wypowie, zależy mi na osiagach i na wyglądzie (do obu można dołaczyc kolimator - oto mi głownie chodzi)

nie jestem jakimstam specjalista od asg, który biega w jakims zielonym ubranku grom'u po lesie, nawet niemam możliwosci do tego - nieważne poprostu lubie bron palna, a napewno mp5. :D

 

szczerze bardziej mi sie widzi ta z hfc bo ma ładny "przod" ale doradzcie mi PLIIIZZZZ

co do tej z TM to niebardzo mam ochote czekać, bo mi moga sie fundusze rozpłynąc do czasu az bedzie w firearms :P

Link to post
Share on other sites

Czołem!

Nie, nie posiadam ale u nas w teami jest/było ;) :

- 2x MP5SD3 UHC

- MP5A3 HFC

- MP5A3 TM (moje)

 

We wszystkich tych modelach (oprucz mojej TM) kulki lubia zostawać w komoże nabojowej :/ - ciśnienie ucieka a MP5 nie wystrzeliło :( To potrafi zepsuć zasadzke i "spłoszyć zwierzyne" ;)

Link to post
Share on other sites

ehh, no niby masz racje, ale ten gun niebedzie musiał ustawiac "zasadzek" tylko bedzie strzelał do tarczy :P jak sie zatnie to niebedzie szkody :) zreszta, juz zamowiłem hfc, tylko niewiem czy da sie odkrecić przeładowywanie jak shotgun? jakby ktos mogl odpowiedzieć jak....:)

Link to post
Share on other sites

ano racja i wyglada wtedy roxowato :D ogladnolem jakas zagraniczna strone z asg, tam byla pokazana zdjeta, wiec podejrzewam ze to nawet nie kwestia śrubek :) thnx :)

 

ps. a codo tego m4, to chyba jest podpucha. pisze ze jest 50 kulek w magazynku, ale ten model przypomina bardzo produkcje cyber guna.

i załoze sie ze na militaria.pl pisza ze producent: marui a przysyłaja CG i w dodatku kto sie niezna to traci :) jeszcze fajna rzecz, ze kosztuje tyle samo co CG na military.pl (339 ) heheh trza by to zbadac :lol:

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o mp5 hfc to odradzam z uwagi na firme, ludzie u nas mają bronie hfc i no jakby to powiedzieć, rozpadają sie?

 

Mp5sd3 uhc moim zdaniem jest lepsze i dlatego mam wlasnie taką, nic mi sie nie zacielo, ani tlumik nie ułamał chodz walnalem bronią o cegły zaliczając glebe nic jej nie jest.

 

Strzelalem jeszcze z mp5tki od TM i własnię JĄ bym Ci polecił bo marui to marui i jest najlepsza :)

Link to post
Share on other sites

wiem, ale ja jestem ryzykant :D

sprawdze - jak sie przejade trudno, przyznam wam racje i sprzedam ten model na allegro :)

btw. ja mam wybitne antyzaufanie do UHC - mam usp tej firmy i cala rekojesc sie rozpierdala nie mowiac o plastikowosci obiektu i ogolnej brzydocie :)

Link to post
Share on other sites

Stary jeszcze możesz odmówic przyjęcia paczki bez rzadnych komplikacji :P

Jeśli nie stać cie na TM to kup już lepiej SD3 :D

Mowie serio... bo bedziesz potem załowal :roll:

 

P.S. Moj kumpel musial strzelac z HFC niebieskimi bo białe były troszke za cięzkie :evil: ...wiec przemysl to!

Link to post
Share on other sites

Prosze pana, ja nic nie zamawialem!

Tak proste to jest.

Razu pewnego daaaawno temu mialem wpadke z militaria.pl chyba, wyslalem formularz zamowienia tylko ze strony po czym sie rozmyslilem wiec postanowilem nie odpowiadac na potwierdzenie mailem i zaprzeczyc jak zadzwonia. Wbrew deklaracjom nie bylo ani jednego ani drugiego, nikt nic nie sprawdzil wiec przesylka przyszla, nie przyjalem i po klopocie.

 

Zawsze mozna powiedziec, ze kolega zrobil glupi kawal czy cos.

Link to post
Share on other sites

A koles w grupie w ktorej sie strzelam ma hfc. Pyknalem pare razy. Owszem, kulka leci parabola (brak Hop UP) , ale przynajmniej nic sie nie ruszalo i ani nie skrzypialo jak w modelu UHC, ktory tez mialem w lapach. On twierdzi ze jest ze swej MP5 zadowolony. Co wiecej w grupie w ktorej jest pare dlugich sprezyn (reszta krotkie) nie narzeka na zasieg czy celnosc. Model posiada od poprzednich wakacji.

Link to post
Share on other sites

jestesmy brutalni hehe, nic moze trafi Ci sie dobry model.

 

Wukaszu mp5 wsrod krotkich zawsze bedzie najlepsze ale wsrod gaziakow i innych dlugich lepiej zainwestowac w lepszą jak hfc. A w modelu uhc nie nie lata a jezeli nawet tak to mozna go bardzo latwo rozkrecic wyjac to co lata i skrecić 8)

 

co do usp od uhc tez go mialem i jest gorzej jak tandeta w przeciwienstwie do usp firmy HFC ktory juz byl solidny ale w przypadku mp5 oni sie zamieniają rolami :wink:

Link to post
Share on other sites

niema to jak porządne firmy, hiehieh :twisted:

mimo all nie sadze zeby byl 'ojeju jaaaakiiii buuubeeeel' wiec spoko.

w najgorszym razie bede strzelal z kolimatora do much z odleglosci kilku metrow (wczoraj ustrzelilem taka z P228 :lol: ) hehe :)

Link to post
Share on other sites
jestesmy brutalni hehe, nic moze trafi Ci sie dobry model.

 

Wukaszu mp5 wsrod krotkich zawsze bedzie najlepsze ale wsrod gaziakow i innych dlugich lepiej zainwestowac w lepszą jak hfc. A w modelu uhc nie nie lata a jezeli nawet tak to mozna go bardzo latwo rozkrecic wyjac to co lata i skrecić 8)

Przeczytaj moj post jeszcze raz. A UHC moim zdanie jest jescze bardziej tandetny. W nim wszystko skrzypi choc, oczywiscie , wali lepiej.
Link to post
Share on other sites
jestesmy brutalni hehe, nic moze trafi Ci sie dobry model.

 

Wukaszu mp5 wsrod krotkich zawsze bedzie najlepsze ale wsrod gaziakow i innych dlugich lepiej zainwestowac w lepszą jak hfc. A w modelu uhc nie nie lata a jezeli nawet tak to mozna go bardzo latwo rozkrecic wyjac to co lata i skrecić 8)

Przeczytaj moj post jeszcze raz. A UHC moim zdanie jest jescze bardziej tandetny. W nim wszystko skrzypi choc, oczywiscie , wali lepiej.

 

wali dalej, bo ma hop up.

jakby co, poprosze qmpla przerobie to mp5, doloze lufe 6.04 z hop upem.

tylko najpierw sie dowiem, jak i na czym polega hop up bo pojecia niemam jak on podkreca kulke....

Link to post
Share on other sites

Ma tez dluzsza lufe. Ale wlasnie z ta lufa ja mam estetyczny problem. Rzygam gdy widze ten chudy, niezgodny z orginalem, tlumik. Sto razy lepiej wyglada HFC ze sciagnietym przeladowaniem ala shotgun. Zeby sie Zjawa na mnie znowu nie rzucil to stwierdzam ze sam bym poczekal i kupil TM. Dla mnie EOT.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...