Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] MP5 HFC vs MP5SD3 UHC


Recommended Posts

Witam.

Więc dzisiaj w moje rączki trafiła trefna, obrażana przez wiekszosc ludu, zła niedobra narzekająca MP5 z firmy HFC :twisted:

więc, pierwsze wrażenie było takie : loool, nawet przekonywujaco wyglada o_O ale duze, myslalem ze mp5 jest małeee :P

potem podszedłem od strony technicznej.

zasieg i moc wieksza od pozostałych moich sprezynek (np od P99)

strzela roznie, ma humorqi, raz dalej, raz blizej...

wyglad jk juz mowilem dosc przekonywujacy, jakbym zobaczyl w nocy goscia w kominiarce i z TYM w łapie to bym spier....

jedyny minus - to iewiem jak zdjac 'reload ala shotgun' i mnie to irytuje (post o mojej irytacji jest w innym topicu)

ogolnie mp5 mimo ze całe z absu prezentuje sie swietnie, moja ocena jakies 7.5-8/10

Link to post
Share on other sites

Ja wlasnie stalem sie szczesliwym (tu czas pokaze) posiadaczem MP5SD3 UHC. Jesli chodzi o moc to jestem zadowolony - na 10m zrobilem wglebienie w metalowej obudowie (grubosc okolo pol-milimetra ), z tej samej odleglosci kulka przechodzi przez dwie scianki kartonu (odleglosc miedzy nimi 2cm).

W miare celny chociaz trzeba korygowac strzal bo znosi do gory i w prawo nieco. Od niedawna (czytaj - bardzo od niedawna) mam doczynienia z ASG ale ciezko mi sie przyzwyczaic, do takiego krotkiego zasiegu przy strzale (do 23 metrow celny .. no moze nawet powiedzmy 26 a potem leci w dol).

Aha.. co do skrzypienia to jedyne co skrzypi to kolba jak ja rozlozyc.

 

Jeszcze PS : dodalem do MP celownik Red Point z tajgun'a - wyglad sie troche podrasowal i latwiej celowac.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

NIEEEEEEEEEE! HFC to największy shit! UHC jest o niebo lepsze a do tego hfc nie ma hop-upa! UHC zatnie się może raz na 20 strzałów, a w hfc jak nie załadujesz maga do końca to o strzelaniu nie ma mowy! Mam UHC i powiem że to gun który ma najlepszy stosunek cena/jakość! Do tego strzela o niebo lepiej od hfc.

Link to post
Share on other sites

Ja mam MP5 SD3 firmy UHC i nie narzekam ponieważ nie mam na co... :D Zaliczyłem prawie wszystkie możliwe akrobacje powietrzne z lądowaniami włącznie i jak strzelał tak strzela... Mam go pół roku i kulka została mi dwa razy (wiem bo się zdziwiłem! ) a strzelam sporo... Miałem w łapie różne mp5-i zanim sobie kupiłem i tą bym polecał...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
jeszcze jedno, przy przelaczniku trybu ognia niema org. oznaczen, to wyglada jakby sobie ci od produkcji yayca robili :P

zobaczylem ten szczegol na zdjeciach :P

 

ekhm, chyba yayca to ty sobie robisz, prawdziwe mp5 tez maja takie oznaczenia, rozne modele(Navy, SEF itp.) rozne oznaczenia, zerknij na http://gunshop.clandeadgoat.net/mp5/real/0...essories_02.jpg , tam masz wszelkie dostepne akcesoria do mp5(tej prawdziwej of koz)

Link to post
Share on other sites
jeszcze jedno, przy przelaczniku trybu ognia niema org. oznaczen, to wyglada jakby sobie ci od produkcji yayca robili :P

zobaczylem ten szczegol na zdjeciach :P

 

ekhm, chyba yayca to ty sobie robisz, prawdziwe mp5 tez maja takie oznaczenia, rozne modele(Navy, SEF itp.) rozne oznaczenia, zerknij na http://gunshop.clandeadgoat.net/mp5/real/0...essories_02.jpg , tam masz wszelkie dostepne akcesoria do mp5(tej prawdziwej of koz)

 

dobra, popełniłem bład, ale naujczesciej widuje sie te z 'innym' przełacznikiem trybu ognia.

pozatym wyglada on nierealistycznie.

Link to post
Share on other sites

kurfa, wiesz co to znaczy realistycznie?? replika jest realistyczna jesli jej oznaczenia sa zgodne z orginalem, nie wciskaj mi kitu ze tak nie jest, wez korektor i sobie pomaluj na bialo te literki jak ci nie pasuje, swoja droga to goopio zrobiles kupujac ta HFC, ja mam TM a kumpel ma HFC, moja wali jakies 10 metrow dalej(jak nie wiecej bo jego ma czasem humopry i raz wali dobrze a raz bardzo slabo)

Link to post
Share on other sites

nie wymadrzam sie, poprostu uwazam, ze jak człowiek płaci 300zł (powiedzmy, że nie mam zniżki 8) ) to moge wymagać KAPKI farby na oznaczeniach no nie?!? co ja mam kase wydawać na karabinek, kulki magazynki i jeszcze cholerka farbki?? nie mam zamiaru sie klocic ani nic z tych rzeczy. zgadzam sie z tym, że sie pomyliłem z istnieniem tych oznaczeń, ale niesa 100% oryginalne skoro sa BEZ KOLORKÓW!! niewiedzacy pomaluje na zielono i co? :D wiem ze malowanie to nie problem.... :) chodzi mi o sam fakt, nic wiecej, koniec.

a ty zjawa, jak Ci obrazek niedziała to masz cos nietak w przegladarce bo mi działa :) btw. minimal ładna stronka dzieki za adres 8)

Link to post
Share on other sites

hehe :) czemu zatem uwazasz ze jest nierealistyczne?? ta raczke w modelu HFC do przeladowywania w stylu pompki z shotguna da sie zdjac, podobnie z taka rura na ktorej to jest zamontowane, wtedy wyglada to jak w orginale, o TM juz nie mowie bo tam loze jest jak w orginale i zadnych pierdol zdejmowac nie trzeba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...