Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak wsadzić zębatki ?


Recommended Posts

Samo położenie zębatek nie ma specjalnegop znaczenia. Zwróć tylko uwagę na tapet plate, żeby był odpowiednio ułożony w stosunku do dupnika na zębatce, która go popycha (mam nadzieję, że jasno się wyraziłem :wink:).

 

EDIT: Gallain, mam wrażenie, że nie o podkładki chodzi w tym pytaniu...

Link to post
Share on other sites
Zwróć tylko uwagę na tapet plate, żeby był odpowiednio ułożony w stosunku do dupnika na zębatce, która go popycha

Ja zawsze uważałem i nadal uważam, że to jak się tą ostatnią zębatkę ustawi względem popychacza nie ma najmniejszego wpływu na jego pracę, pracę dyszy i czego tam by ktoś jeszcze nie wymienił ;)

Po pierwszym strzale to całe misterne ustawianie i tak idzie w diabły :)

Link to post
Share on other sites

OLO - tak jest, ale jeśli masz bardzo mocną sprężynę i zębatkę silnikową z tylko dwoma zębami przeciwpowrotnymi + kiepski tockowy popychacz, to można go popsuć :)

 

Mi sprężyna M130 wbiła ten "dziubek" od zębatki tłokowej w tył popychacza, bo nie zachaczyłem odpowiednio zębatki silnikowej o antireversal :/

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, zobacz czy kable się nie podwijają. Ja tak miałem w MP5 i silnik nie dochodził o tyle ile ma kabelek grubości,a tu wystarczą minimetry, było tak jak w twoim przypadku: chszęszczenie. Tak na marginesie chodzi okable wchodzące do rękojeści karabinu, w strone silnika, no chyba z resztą wiecie :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...