Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Miał to ktoś w łapach? Po zdjęciu tych szyn i zamalowaniu srebnej części lufy będzie wyglądać całkiem fajnie :) Jeszcze ta masa [1200g wg. airshitguns.pl]. Moc niezła o ile rzeczywiście jast taka jak podana. Po za tym zawsze można wzmocnić bebechy i dać podkładki pod sprężynę czy cuś :P

Cena też może sugerować, że replika nie jest taka zła.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że tania replika, że airshitguns, że się pewnie szybko rozwali.

Ale mimo tego zainteresował mnie ten gun, ze względu na fajny wygląd, szyny w zestawie i przeładowanie pump-action [większa szybkostrzelność].

Co do "całości z metalu" to nie do końca ufam, po za tym to chyba jedyna "replika" MAT-49 dostępna w Polsce :P

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem opisu, ale:

"całości z metalu"
:lol: no chyba że dla nich całość to sprężyna(co do śrubek też bym sie zastanowił :wink: )

I jeszcze jedno:

przeładowanie pump-action [większa szybkostrzelność]

Może i większa, ale MAT49 i pump-action :!: Oooo fuuujjjjjj :?

Link to post
Share on other sites
Może i większa, ale MAT49 i pump-action Exclamation Oooo fuuujjjjjj

 

Nie jest źle, zawsze można dorobić jakiś cyngiel albo chwyt pistoletowy :F

 

Ta srebrna część lufy napewno jest z metalu, część mechanizmów może też.

 

I tak dalej mi się podoba :mrgreen:

 

[ Dodano: Sun 22 Oct, 2006 ]

W ogóle to zapomniałem dać w 1 poście linka :ściana:

 

Tutaj:

 

http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?...duct=1147207720

Link to post
Share on other sites

Eeeeeee...........a co to wogole jest?? Bo MAT 49 to to nie jest napewno nawet w jednym calu, podobieństwo to tylko czarny kolor. A tak poza tym ten co opisy pisze to ma jakieś rozdwojenie jaźni. W tytule pisze że cały z metalu, a w danych technicznych elastyczny plastik abs+metal. Że juz nie wspomne o tym że plastik nie może być raczej elastyczny, a już napewno nie ABS. Kolejna sprawa: jak to leżało obok ABS-u chociażby na 10m to ja jestem Coperfield. Zasięg: 25-30 metrów :D chyba jak żucisz. 1200g - chyba jak worek z ołowiem na szyne założysz :lol: . A tak poza tym jak 1,2 kilograma to jest dużo to ja jestm słoniem :P I jeszcze ta cena 75 PLN!! Człowieku jak nie masz co z kasą zrobić to mi pocztą prześlij, przyda mi sie napewno. Ja odradzam rękami nogami i wszystkim czym tam jeszcze można. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że nie można oczekiwać od replik replik z airshitguns.pl zbyt wiele, ale trochę przesadzasz, gdyż nie miałeś tej "repliki" nigdy w rękach. Nie oceniaj książki po okładce, mosberg od DE i Ruger od KJW też są na airshitguns.pl - i takie złe nie są ;)

Tak więc czekam dalej na opinie samych użytkowników [o ile to ktoś w ogóle ma].

Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię że wszystko to co na airshitguns to badziew, ale akurat ta hmmmmm............pseudoreplika kopii MAT'a 49 nie wydaje mi się przydatna do czegoś innego niz do powieszenia na ścianie(a i to też w sumie nie bo to jest podobne do niczego), a już napewno nie jest warta swojej ceny. A co do użytkownikow to nie łudziłbym isę że ktoś posiada to.........coś. Pozdrawiam i czekam na opinie innych użytkowników

Link to post
Share on other sites

Masz po części rację, jednak co do ceny, to zwróć uwagę na to, że nie jest to "super full wypas AEP za 49zł" lecz zwykła sprężynka po droższej cenie.

Jeżeli chodzi o wygląd to fakt, nie przypomina on niczego bliżej zidentyfikowanego, jednak jak na mój gust i tak wygląda nieźle, ta główna część lufy trochę jak "wbudowany" tłumik, tyle że z muszką :wink:

 

Póki co nie napalam się i też czekam na opinię potencjalnych użytkowników, a kiedyś może poświęce się dla dobra ogółu i zakupię to "coś" :wink:

Link to post
Share on other sites
nie jest to "super full wypas AEP za 49zł" lecz zwykła sprężynka po droższej cenie.

Która jak podejrzewam sypnie sie tak samo jak sprężynka po tańszej cenie z tegoż samego sklepu :D

tak wygląda nieźle

Jak na kawał plastiku z kawałkiem metalu to wygląda powiedziałym że nawet bardzo super :wink:

ta główna część lufy trochę jak "wbudowany" tłumik' date=' tyle że z muszką [/quote']

Każdy tłumik ma muszkę, zwłaszcza jak jakaś większa usiądzie to widać wyrażnie :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
- CAŁY Z METALU -

 

Wykonanie: elastyczny plastik ABS + metal

 

Sklep sam pokazuje jaka scieme uprawiaja(zeby nie bylo reklamacji ze ino lufa z metalu).

A cena zaporowa jak na zabawke troche.

No i te odlewy widoczne okrutnie...HFC robi tansze klamki a lepiej wykonane.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Być może troszkę spóźniony post, ale w mojej miejscowości w sklepie z zabawkami jest to ,,coś". Kosztuje 33zł. Możliwe, że się poświęcę aby się dowiedzieć ile jest to warte i to kupię. Na wstępie powiem że dodatkowe akcesoria są kompletnie nic nie warte. Korpus z plastiku. Metal może jest gdześ w środku, na pierwszy rzut oka nie zobaczyłem nic metalowego (nawet spust jest z plastiku). Dosyć oryginalny. Jak będę coś więcej o nim wiedział to na pewno napiszę :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...