Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GDZIE DOSTAĆ ZĘBATKE Z SILNKA


Recommended Posts

Siema siema mam sobie karabin xm8 z gearboxem ver.3 i zjeb*** mi się zębatka z silnika :/ kapa jak .... Patrzyłem na stronkach i znalazłem, ale metalowe najtańsza za 29 zł ale czy jak zamontuje metalową to nie rozwali pozostałych plastikowych? może wiecie gdzie idzie kupić taką plastikową? albo tańsza niż 29 zł :P to jest link do tej zębatki http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=110 pozdro. 8)

Link to post
Share on other sites

Chmmm nie wiem czy w tym wypadku zębatka silnikowa nie wytnie sobie drogi w następnej zębatce - plastikowej... Jak już zmieniać to najlepiej żeby były wykonane z tego samego materiału. Pytanie jeszcze jest takie jaki system mocowania miała ta zębatka - czy montowana na wcisk jak TM czy wkaładana na pręt z jednej strony ścięty i dokręcana śrubką imbusową. Sądzę że po prostu ta żebatka była wciskana :roll: czyli jeżeli już chcesz zmienić zębatkę to na TM - ale te są bardzo deficytowe...

Link to post
Share on other sites

No zębatka była na wcisk. Widziałem ze z TM i CA mają taką małą śrubkę dzięki której to sie tzyma. No i też tak myślę (a raczej jestem pewien) :evil: że metalowa rozwali pozostałe plastikowe ehh może wiecie gdzie idzie kupić taką tylko że z abs-u? Chciałem taką wytoczyć ale to jest za małe. :ściana: Może ktoś ma inne pomysły?

Link to post
Share on other sites

może dorwij od kogos używki - zębatki TM koszt nie powinien być wielki.. tak myślę.... a silnikową no cóż musiałbyś kupić.. bo raczej nikt sie nie wyzbywa tej zębatki.

ps. zębatke TM na silniku także sie wciska ;) więc jak masz wciskaną to musisz szukać wciskanej... nie wiem czy da się zaadaptować na slinik na którym była poprzednio zębatka TM - zębatkę CA - chyba w tym wypadku trzeba by było wymienić slinik lub przynajmniej wirnik silnika..

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam.. Gearbox TM to już koszta, z jakiego sklepu brałeś xm-ke? Może wyślij meila do krakmana albo snajperasg czy nie mają samej plastikowej zębatki. Jak będą mieli to będzie dobrze, jak nie to cóż albo wymiana gearboxa co równa sie prawie kosztom nowego xm albo samych zębatek i modlenie się żeby nic więcej nie poszło...

Link to post
Share on other sites

Wooff ile postów :P no wiec kumpel go kupił na www.sklep.airsoftguns.pl a ja go dostałem do naprawy :D podziałał tydzień i kaplica ehh szkoda słów. chce go kupić za 50 zł chyba sie opłaca:?:

 

koonik - PIERWSZY POST ale napisze żeby nie było XM8 GB ver3

 

No wiecie chce iść po kosztach wymiana całego gb odpada bo to ze 250zł same tryba + body gearboxa . chyba zaryzykuje kupienie tej metalowej i sprawdzę na "sucho" jak to będzie chodzić. A może ma ktoś taki mały frez do sprzedania to sobie sam zrobię :?: :mrgreen: :F

 

Flame - co masz do mojego palca :D :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
Chyba w pierwszym poście napisał jaka ma replikę? Cóż, umiejętność czytania w narodzie zanika

 

Poprostu chciałem wiedzieć jakiego typu jest to replika, to, że xm8 to wiem, chciałem dowiedzieć się jakiego jest producenta.

Myślę, że nie opłaca się nic robić bo replika nie jest tego warta-cena najtańszego GB to ok 100$ na wgc, koszt repliki niecałe 200pln. Chyba, że gdzieś dostaniesz plastikową zębatkę, czego ci życzę.

 

Za nieporozumienie przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Nie skapłem się że o $$ chodzi myślałem że mówimy w walucie "pln"

Tak mi chodziło o komplety GB

Zrobiliście niezłego OT ale to tylko drobny szczegół ja się chciałem dowiedzieć gdzie i czy dostanę taką zębatkę ale widze, że będę musieć zaryzykować kupnem metalowej bo mi nie odpisują nawet ze sklepu gdzie kumpel kupił xm8 ani z innych nic nie piszą(minęło kilka dni). Ale dzięki za pomoc pozdro.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...