Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 KART/New Star


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Deepthroat:

Nie wiem dokładnie, bo nie zakładałem tego montażu w swojej replice, ale porównałem zdięcie tego montażu z allegro i montażu KingArms dedykowanego do m14. Teoretycznie powinno pasować, ale jest jedno bardzo poważne ale - dedykowany montaż ma większą powierzchnię boczną, a na niej specjalną wypustkę która wchodzi w kryze na karabinie, przez co montaż "siedzi" stabilnie. Prezentowany na allegro montaż tego nie ma, przez co bez wzglądu na to jak mocno dokręcisz, zawsze będzie się przesuwał/przekrzywiał. Poza tym nie wiadomo jakiej średnicy jest ta śruba w montazu i czy podejdzie do Karta.

Moja rada - jeśli już to kupić montaż dedykowany, nie jest tani, ale po przykręceniu jest stabinym a poza tym posiada dodatkowe regulacje nachylenia.

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...SMB-04_srch_m14

 

 

@UseDD:

Na WGC od dawna są dostępne repliki m14 za 85$, są to produkty firmy AGM - można poznać po dołączonej szynie montażowej pod optyke. Tak, to jest ta sama replika którą można obecnie kupić u krakmanów. Więcej informacji w osobnym temacie poświęconym właśnie AGM.

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dobra robota M_Qba ;)

Tia, a ja mam teraz problem...złamała mi się blokada spustu i nawet na wgc tego nie ma :| Skleiłbym gdyby się dało, ale pękła w takim miejscu, które wyklucza jakiekolwiek klejenie....Syf.

 

Tak patrzę na Wasze M14 i widzę kto wykupił wszystkie szyny :D

Link to post
Share on other sites

No własnie ja tez chce szyne kupić to jest tlyko na machine gunie ztymże tam można kupować tylko powyżej 400zł chyba... Drakeus gdzie złamała sie ta blokada? Może da rade samemu dorobić? Ja gdzies w necie widziałem czesci do m14 chyba własnie blokadę... Poszukam jak znajde to zlinkuję.

Edited by M_Qba
Link to post
Share on other sites

Classic Army: May News

Introduction of CA's replicas of M14 and SA58 is nearing as several parts and accessories are (or will be) available in the near future- not to mention a number of equally interesting products:

 

M15 Tactical Fixed Stock (Long Version)

M15 Tactical Fixed Stock (Short Version)

B&T Foldable Visor Helmet Stock for MP5 / MP5 SD

Wooden Stock for M14 Series

R.I.S. For SA58 Series

Metal Slide & Frame For M1911A1

Scope Mount For SA58 Series

Metal M14 Hop-Up Chamber

Magazine For M14 (470Rd) - 6pcs/Set

Magazine For SA58 (500Rd)

Drum Magazine For AK Series (Full Automatic) (2800Rd)

 

 

Hmmm......Metal M14 Hop-Up Chamber

 

I wszystko jasne. Coś mi się zdaje że moja 14 przejdzie gruntowną przebudowę :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dzisiaj dostałem montaż od firmy G&P - pasuje doskonale. Porównałem też magi z DF z tymi od Marui - i jestem pozytywnie zaskoczony. Maruiowskie są bardziej surowe i proste, siedzą także mniej stabilnie od tych z DF. Magazynek który ja dostałem mieści prawie 50 kulek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fakt, mieszczą 50 i więcej (mam takie 3 magi DF) ale jest taki bajer, że jak wciśniesz 50 kulek - a bardzo lekko wchodzi tyle - to karabin strzela jedynie na semi (jedyny słuszny tryb :uśmiech: ), na auto kulek nie podaje (przynajmniej mój). Gdy w magu jest już 30 to działają już obydwa tryby ognia.

 

Jedyny mankament tych magów, to to że rdzewieją troche ;-)

Link to post
Share on other sites

No to ja mam taki problem:

Gun po oddaniu kilkunastu strzałów na semi zamilkl - spust twardy. Przełaczylem na auto - strzelal. Znow na semi - nic. Przelaczylem ponownie na auto i wtedy poszlo jakby zwarcie bo ciagla seria trwala ciagle nawet po puszczeniu spustu i ustawieniu przelacznika na off:( Potrwalo to ze 20 sekund zanim sie bateria nie rozladowala do konca....

No i teraz gdy ją ponownie naladowalem to samo. Strzela sam na auto:(

Co zrobic?? Gun nowy. Odsylac do Zbrojowni niech naprawia czy samemu cos probowac? Jesli to prosta sprawa (jakies kabelki zetkniete czy cos) to sam dam rade

Pomozcie

Link to post
Share on other sites

no to u mnie pojawil sie nastepujacy problem:

 

strzelalem sobie kulturalnie nie narzekajac na moja repliczke gdy nagle mi zamilkla, nic nie zasmierdzialo jak przy spalaniu sie czegos...nic nie zaburczalo ani nie skrzeknelo jak przy "lamaniu sie czegos" replika poprostu zamilkla w jednej chwili, spust chodzi normalnie lecz replika milczy - to nie bateria ani nie bezpieczniki. Juz drugi tydzien bron lezy bo nie mam czasu jej odeslac - moze ktos madry wie co moglo sie stac i jak to naprawic wlasnorecznie - moze silnik cos pierdyknal?

bateria jest sprawna

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...