Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Soldier of Fortune II: Double Helix


Recommended Posts

Jakie macie sugestie co do tej gry?

 

To co mi się najbardziej podoba:

-Bronie naprawdę "kopią"

-Całkiem ładne odwzorowanie wyglądu zewnętrznego, odgłosów wystrzału, obsługi i parametrów technicznych broni

-Nawet pokaźny wybór arsenału

 

To co mnie najbardziej denerwuje:

-AI mimo wszystko jest takie sobie

-Nie można strzelać podczas czołgania się :!: :evil:

-Trochę zbyt liniowe przechodzenie misji, powinno być więcej swobody

-Niektóre misje, w których nie można zostać wykrytym są prawie nie do przejścia

 

Ale IMHO gorąco polecam, połączenie realistycznego pola walki z przyjemną strzelanką.

Link to post
Share on other sites

ja się strasznie zawiodłem na tej grze. Pierwsza część jest genialna ze swoimi strefami trafień, możliwością urwania przeciwnikowi łba, albo kończyny i wypływającymi wnętrznościami po serii z awtomatu. A druga... taka sobie strzelanina, można tutaj co najwyżej łeb z shotguna albo snajpery komuś zdjąć z barków.

 

Nie czuć tej mocy, którą miałą pierwsza część.

Link to post
Share on other sites

Graficznie miodzio !! Bronie rzeczywiście kopią i sa bardzo dobrze odwzorowane wykonane : -)))

Fabularnie i grywalnie niedoruwnuje .. a może nawet nie umywa sie do 1.

 

Ma ktoś orginał ? tzn. chodzi mi o to czy grają w to ludzie po siecie ? Jeżeli byłoby sporo serwerów i playerów chetnie zakupiłbym orginał który teraz za grosze pewnie sie dostanie : -)))

 

Odpisz ktoś plz ! ^_^ pozdro !

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

to wkurza mnie w tej grze :

-ciche zabijanie wrogów jest bez sensu

-nic nie ma wniej myślenia

-do socoma mozna dać tylko jedno ulepszenie

-czasem wrogowie nie giną (wpakowałem w jednego dwa bębny z MM-1, maga z M-60 a ten poobrywany nadal do mnie strzelał, potem zresztą po planszy latał sam pistolet)

-oklepana fabuła

a co mi się podoba :

-smarownica

-bagnet w kałaszu

-rozwalanie ciał

-muzyka pasująca do akcji (zwłaszcza w Kolumbii)

-konsola silnika Quaka 3 w której znam wszystkie komendy

Tak więc 5 za, 5 przeciw.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza część jest genialna ze swoimi strefami trafień, możliwością urwania przeciwnikowi łba, albo kończyny i wypływającymi wnętrznościami po serii z awtomatu.

Hej to jest jakiś zboczony zwyrol??........ :-P

 

A tak poza tym poinstalujcie sobie dodatki na broń[no i patche coby bugi zlikwidować] to dopiero pykańsko:D

A faktem jest, że klimat mnijeszy niz w jedynce aczkolwiek i tak tak jest milo:P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kilka dni temu zainstlowałem sobie SOFa 2 i zaczęłem pyrać w necie. Gra bardzo mi się spodobała, ale nie ukryję jestem lamer i kilku rzeczy w tej grze nie rozumiem. MOje pytania mogą się wydać komuś bardzo śmieszne.

 

- Widze, że wielu graczy ma nicki kolorowe, ja mam biały, jak to zmienić?

- Jak kogoś ściągnę to przeciwniki pisze :"LLLLLLoooooLLLLLL nice shot Martin" i do tego jest taki specyficzny "hihihi" jak takie cuś zrobić? Jak wysyłać takie komendy.

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu zainstlowałem sobie SOFa 2 i zaczęłem pyrać w necie. Gra bardzo mi się spodobała, ale nie ukryję jestem lamer i kilku rzeczy w tej grze nie rozumiem. MOje pytania mogą się wydać komuś bardzo śmieszne.

 

- Widze, że wielu graczy ma nicki kolorowe, ja mam biały, jak to zmienić?

- Jak kogoś ściągnę to przeciwniki pisze :"LLLLLLoooooLLLLLL nice shot Martin" i do tego jest taki specyficzny "hihihi" jak takie cuś zrobić? Jak wysyłać takie komendy.

 

- przy wpisywaniu nicka wybierasz ^ i cyfry 1-9 wtedy ustawia Ci się kolor.

- to się nazywa bindy, poszukaj w necie jak robić bindy do SOFa bo ja nie pamiętam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na multi z tego co pamiętam nie da się "wychylać"...

 

W ogóle multi się dosyć różni od singleplayera. Na single maksymalny zasięg rzutu granatem to dwa metry (dobija mnie to), z granatnikiem jest podobnie. Na multi po wciśnięciu spustu broń nie "idzie" do góry, ale skupienie pocisków wszystkich broni jest dużo gorsze, niż na singleplayerze...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Graficznie miodzio !!

 

naprawdę nie wiem jak można powiedzieć że ta gra grafa to miodzio... jest poprostu odrażająca!! :wink:

America's Army to dopiero jest "miodzio" w dodatku odznacza się bardzo dużym realizmem i grywalnością. W dodatku jest darmowa.

wybaczcie że piszę tutaj na temat AA ale forum Americasa zostało zablokowane (why?)

błagam... trochę obiektywizmu przy ocenie grafy

Edited by X-fLo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...