Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Temp uzytkowania replik gazowych


Recommended Posts

Jestem zupełnie zielony, jeśli chodzi o repliki gazowe. Chciałem zapytać się w jakich temperaturach można użytkować te repliki. Chodzi mi głównie czy działają one w zakresie od ok -5 do 0 stopni C, jeśli nie, to jaka jest najniższa temperatura ich użytkowania???

 

z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

A po bieganiu z pistoletem CO2 w zeszłą zimę mam takie przekonanie :) Czasem robił za boczną, jak AEG miał awarię to za główną. Osiągi spadały niewiele, nawet przy -15 stopniach - po prostu normalnie jest taki zapas mocy, że nawet jak CO2 będzie się słabiej rozprężał to i tak starczy.

Link to post
Share on other sites

czyli ze niby pistolety na CO2 sprawdzaja sie lepiej w niższych temperaturach? hmm, troche czytalem o paintballu i właśnie było że Co2 w niskich temperaturach nie zachowuje sie zbyt pozytywnie.

 

Ale jeśli miałby robić za bron boczna, malo uzywana do Pistolet na Co2 byłby myśle lepszy, jeden nabój co2 troche kosztuje, ale jesli służył by dobrze taki pistol,a są tansze niz te na gg , to czemu nie?

 

Jakto jest chłopaki? CO2 napewno lepiej sprawuje sie przy najnizszych temperaturach?

Link to post
Share on other sites

czyli ze niby pistolety na CO2 sprawdzaja sie lepiej w niższych temperaturach? hmm, troche czytalem o paintballu i właśnie było że Co2 w niskich temperaturach nie zachowuje sie zbyt pozytywnie.

 

Ale jeśli miałby robić za bron boczna, malo uzywana do Pistolet na Co2 byłby myśle lepszy, jeden nabój co2 troche kosztuje, ale jesli służył by dobrze taki pistol,a są tansze niz te na gg , to czemu nie?

 

Jakto jest chłopaki? CO2 napewno lepiej sprawuje sie przy najnizszych temperaturach?

 

Jezely uziwasz odpowiedny gas (Red gas) bardzo dobrze sie sprawuja pod cas niskych temperaturach ;-)

Link to post
Share on other sites

Co do CO2. Miałem wiatrówke na CO2 tamtej zimy. Wszytsko było fajnie dopóki nie wyszedłem z niana dwór a było 3-5 stopni mrozu. Pistolet zachowywał się jakby spał... Nie mia łkompletnei mocy. Po jakimś czasie (wtedy jeszcze nie miałem zadnego pojęcia o zabawkach do strzelania) zostawiłem butelke CO2 - mniej więcej w połowie pełną - w pistolecie i gdy po tygodniu chciałem psotrzelać okazało sięze uszczelki poszły i musiałem oddać pistolet. Z green gazem nie ma takeigo problemu. Można go zostawić w pistolecie - nawet powinno się... Fakt przy niskiej temperaturzejest gorzej z mocą broni. Jednak mój kolega miał rok temu gaziaka i gdy trzymał go cały czas w dłoni pistolet byłogrzewany ciepłem ciała i strzelał poprawnie... Wszystk ozalęzy od tego co kto woli... Tak naprawde nei ma nic idealnego :) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Do mojej M9 Full Metal KJW używam Ultrair Power Gas. Typ Summer w ogóle nie nadaje się do strzelania w niskich temp. Przy 15 stopniach zaczyna mi mag syfonować po ostatniej kulce. Typu Winter jeszcze nie używałem i nie wiem jak działa w niskich temperaturach.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam. U mnie na ostatniej strzelance niedziela (3.12) miałem okazję przestować swoją beretkę 93r kwa. Pierwsze 2 strzały były odpowiednio podkręcane przez hop-up potem kulki leciały w kosmos nawet jak wyzerowałem hop-upa (0,25). Syfonów nie zaobserwowałem. Temp. z początku strzelanki była w okolicach 0 bo szron był na chodniku, potem słońce wyszło i podejrzewam że temp. poniosła się może o 2 stopnie (gaz Ultrair). Może powinienem spróbować na 0,28 lub 0,30 wtedy może będą dobrze latały :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...