Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granat nasadkowy Mad Bull


Recommended Posts

Przegladajac www.taiwangun.com , znalazlem na nim takie cos:

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=621

 

Opis:

Granat nasadkowy 108 kulek [Mad Bull] ma gwint 14mm (lewoskrętny).

Cechuje się możliwością szybkiego montażu na specjalnym tłumiku płomienia, który znajduje się w zestawie.

Cena: 309zł

 

Przyznam, ze granat jest dosyc ciekawy, zwlaszcza opcja montazu na tlumiku plomienia, bo nakrecanie tego granatu w przypadku mojego AK troche by potrwalo... ;)

 

Jesli ktos kupil - prosze o malutka recenzje :)

Link to post
Share on other sites

Hm... No nie wiem. Wyslalem krakmanowi maila i oto co mi przyszlo:

 

''witam

gwint 14 mm - prawoskreny

pozdrawiam''

 

Wiec dupa panowie, posiadacze AK, trzeba bedzie gdzies jakas przejsciowke wykombinowac... Moim zdaniem ten granat jest troche lepszy niz standardowy granatnik...

Na przyklad po zamontowaniu nie trzeba ustawiac muszki pod granatnik, tylko 'walimy' normalnie... I jeszcze pare takich zalet ;)

Powie mi tylko ktos, jak to sie odpala? :-F

Link to post
Share on other sites

z tego co tu czytam to widzę to nikt z was , żadnego kontaktu z granatami nie miał tym bardziej madbulla. Moim zdaniem wydawanie kasy na taki wynalazek jest totalnie bezsensu. Granatów używa sie bardzo sporadycznie i tak naprawde najlepiej zdają egzamin w cqb..i teraz jak sobie to wyobrażacie ?wpadasz do pomieszczenia ,widzisz powiedzmy 5 przeciwników...wyjmujesz granat i nakładasz go na lufę? Granatniki tak naprawdę są dla lasnu i wyglądu ,więc po co kupować cos co nie zdaje egzaminu i jest brzydkie?

 

 

PS: posiadam granat madbulla na 204 kulki i nie musze się bawić z jakimiś spłonkami\\

Link to post
Share on other sites

eee tam... granaty sa tez przydatne w lesie zeby wykurzyc partyzantow z jakiejs transzei/bunkra czy innego doła w glebie. w cqb wolalbym raczej zeby nikt nasadkowego grantu nie stosowal bo uj go wie jakie to ma moce. do lasu nasadkowe czy podwieszane calkiem tez moim zdaniem przydatne, a to ze u przeciwnika gdy widzi u nacierajacego na niego kolesia, ktory ma takie cudo zawieszone/dolaczone do gnata wywoluje jakby to powiedziec, strach/adrenaline jest caliem na miejscu i dodaje jakies urozmaicenie w grze :]

a tak przy okazji Dove ten granat co posiadasz... wiesz moze z jaka predkoscia wywala kulki ?

Link to post
Share on other sites

DOVE :)

 

rozwalasz mnie, a Ty jak to sobie wyobrażasz? biegniesz z karabinem w ręce, widzisz 5 przeciwników, stajesz wyciągasz granat, zawleczke i rzucasz? BUHAHAHAHAHHAHAHA. To chyba logiczne, że jak widze 5 gościu to wale do nich z karabinu, a Ty pewnie też byś walił ze swojgo a nie wyciągał granat itd.. itd.. po prostu zastanów się co piszesz,.

 

BEKON masz racje :D jak widze kilku oponentów a oni mnie nie widzą, to zakładam granatnik i im wypalam po robocie, poza tym taka broń budzi respekt i w sumie nie jest przerażająco droga. poza tym wchodząc do bunkra wole mieć przygotowany granatnik niż zwykły karabin -.- a z granatem w RĘCE do bunkra nie będe wchodzić na 100%

 

Jak już się decyduje na założenie granatu to wiem w jakim celu

 

Jakiego granatu używasz na 204 kulki.. mad bulla.. hmmm.. ale na ich stronie nic takiego nie widziałem, możesz podać LINK?

Link to post
Share on other sites

DOVE, masz rację... oni nigdy nie widzieli jak działa granatnik 8)

Ja widziałem i potwierdzam - granatnik w lesie to porażka, w cqb spisuje się całkiem nieźle. Tragiczne za to są granaty starego typu (nie wiem jak nowe Mad Bull), a dokładniej ich ładowanie. Poza tym wystarczy ziarenko piasku, żeby granat szlag trafił, a na polu walki się go nie rozbierze. Spadające uszczelki (mimo ciągłego smarowania) uniemozliwiają przeładowanie granatu po pierwszym strzale.

 

Ogólnie to lans, bałns i orzeszki.

Link to post
Share on other sites

hmm no tak...

 

No tak... mamy granatnik ale to jest o 40$ więcej czyli około 120zł -.-.... sory winetu ale mi 120zł to robi różnice.. i to nie małą, zresztą.. nie wyczytałem/nie znalazłem ale pasowałby on do kałacha Cymy?

 

I druga sprawa... granatnik to chyba sam granatnik czy z pociskiem odrazu? bo zdaje mi się, że SAM granatnik.. a granat - "cóż dokup sobie co tam" kolejne 80$ ŚWIETNE MYŚLENIE ;) jako tania konwersacja granatnika, jest to moim zdaniem najlepsze wyjście

Link to post
Share on other sites

Panowie, spokojnie, nie klocic sie tu :P

Co do roli granatow - moga sie sprawdzac CZASAMI (podkreslam czasami) i w lesie i w cqb... No bo czy nie daje przyjemnosci wpakowanie calego nasadkowego w strone wrogiego okopu z pozytywnym efektem? Albo na przyklad podczas zasadzki, gdy sie lezy w krzakach/na drodze? Przydaje sie...

Bede musial dokladnie wypytac krakmana jak to cos sie sprawuje, jak sie to odpala itp., to moze wtedy sie skusze ;) A poki co to nie ma co spekulowac odnosnie wszystkiego, bo widze, ze jescze nikt takowego granatu nie ma...

Link to post
Share on other sites

No racja :) ale nie wydaje mi się on bezużyteczny..

 

w sumie kłócić możemy się tak tu cały czas póki nikt z nas nie będzie miał tego granatu i osobiście go nie oceni :D

 

btw, no wiem że to jest skromnie mówiąc DROGA zabawa ;) ale taki granat nie wydaje mi się bez sensowny... no ale i tak do niczego nie dojdziemy

Link to post
Share on other sites

Od ponad 2 lat mam granatnik(kulki wylatuja z niego tak samo) i do tej pory przydał mi się może z 5 razy i to w budynkach.

 

 

AdRain i et consortes:

Jeżeli nie mieliście nigdy w rękach czegoś takiego, to przestańcie się kompromitować i zamilknijcie, bo takich bredni jak wasze nie da się czytać.

Link to post
Share on other sites

Mam granatnik m203 pod M15 Rifle i granat madbulla 120 kulkowy. Nie ma żadnych problemów z działaniem granatu (po wystrzeleniu należy nacisnąć na przycisk, po czym można ładować kulki i gaz) Jest jedna gumka, która przytrzymuje kulki we wszystkich lufach i prawdopodobnie podkręca je gdy z nich wylatują - taki hupup działający promieniście.

Niestety granatnik kupiłem niedawno i testowałem przy ok 10 stopniach celsjusza. Kulki 0.2 lecą prosto 15-20 metrów (green gaz zwykły). Strzelając lobem możnaby osiągnąć może do 30 metrów. Możliwe, że na gazie zimowym byłoby troszkę lepiej. Testowałem też kulki żółte 0.12, ale zasięg był na nich jeszcze mniejszy. Trzeba poczekać do lata, przy 30 stopniach powinny być lepsze efekty.

Podczas kilku strzelanek z użyciem granatnika, udało mi się raz trafić 2 osoby jednym strzałem z ok 10 metrów. Granaty Madbulla są jednymi z najdroższych i podobno najlepszych. Nawet nie chcę myśleć, jak kiepkie są te innych firm.

Podsumowując: granatnik ładnie wygląda na zdjęciach i wzbudza ciekawość gawiedzi, ale jest nieskuteczny i powinien być raczej traktowany jako ozdoba.

Link to post
Share on other sites

izi dobrze góru, wierze Ci, a ja zwykły plebs stwierdzam, że masz racje, wygrałeś, oddaje Ci pokłon już lepiej? nie bulwersuj się tak :D

 

już nie od dziś sie jedzie po nowych na wmasg.pl wiec sie nie obrażam.

 

Kmieciu :D napisz opis jak sypie jak jest cieplej, no to że madbull robi dosyć dobre granaty/granatniki to wiemy nie od dziś.. ale hmm.. chyba lepiej zainwestować w mocniejszą sprężyne i prec lufe ;)

Link to post
Share on other sites

już nie od dziś sie jedzie po nowych na wmasg.pl wiec sie nie obrażam.

Stary, nie rozumiem Cię - ludzie starają się Ci pomóc, służą doświadczeniem, żebyś nie wydał kasy na marne, a Ty z takimi tekstami wyjeżdżasz. Nic dziwnego, że jeżdzi się po młodych, skoro mówi im kilak osób po kilka razy, ale nie - oni są mądrzejsi. A kupuj ten granatnik, ciekawe czy sprzedasz go tak szybko jak ja swój :roll:

Link to post
Share on other sites

Gallain :D

 

nie kupie bo widocznie macie racje... ale postaw się na miejscu nowych takich jak ja i innych gdy słyszysz texty w stylu "zamknij się/ brednie/ kompromitujesz się" itd itd... to nie jest przyjemne dla ucha, a ktoś tu przychodzi kulturalnie porozmawiać i takie texty bo to GÓRU mówi Oo

 

drugi przykład jak przychodzisz w jakiś wątek co ma 100str i się o coś a odpowiedź pada "Ty noobie jeden, to było wcześniej" no dzięki, to nie jest mój wymysł ale tak jest.

 

ja się nie chce z nikim kłucić i tyle, przyznałem iziemu racje więc o co chodzi? koniec tematu już ;)

 

rozejm?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - to "guru" a nie "góru" jak piszesz AdRain. Twoje posty są pełne tego typu błędów. Jeśli nie zaczniesz ich poprawiać, to nie zauważysz nawet jak wylecisz.

Po drugie - polecam zastosowanie się do rady Iziego przy wypowiedziach odnośnie czegoś, czego się nie posiada.

Jeszcze raz zobaczę podobną pyskówkę , albo próbe odpowiedzi zaczepnych wywalę temat wraz z właścicielem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...