Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Masz tu parę zdjęć może Ci się przydadzą:

m72law1fk2.th.jpg

 

m72law2op8.th.jpg

 

m72lawfireik6.th.jpg

 

-Długość (otwarta) ........ trochę ponad 1m (34.67 cali)

 

-Długość (zamknięta) .......... 0.67 cm (24.8 cali)

 

-Waga ............................ 2.3 kg

 

Jakbyś potrzebował czegoś jeszcze daj znać na PM

Link to post
Share on other sites

Panowie, jeśli nie macie nic konkretnego do napisania to lepiej nie piszcie wcale.........

(mam nadzieję ze nie będę musiał pisać nic więcej o tej treści, bo mnie to nie bawi)

 

Napęd tego ma być „pirotechniczny”, więc będzie w miarę tani w eksploatacji

Link to post
Share on other sites

Wcale nie musi to byc drogie. Sama rura to drobiazg - kilka rur ze sklepu hydraulicznego. Może to nawet być kartonowa tuba do plakatów obłożona tkaniną szkalaną i "pomazana" żywicą. A szczegóły typu celownik itp też da się zrobić w domciu :)

 

Vaderski - poszukaj na allegro zakończonych aukcji z LAWami - napisz maile do kupców, "za flaszkę" na pewno dokładnie Ci wszystko pomierzą i zwymiarują, i zrobią ładny rysunek w paint'cie :) A przynajmniej ja bym to za flaszkę zrobił :wink:

Link to post
Share on other sites

Powiem tak. Jeśli chcesz strzelać z tego lawa czymś co ma średnicę 40mm, albo np. petardami, to robienie lufy wewnętrznej ma sens. Jeśli natomiast w tą 40mm lufę ma być wsadzany granat gazowy na kulki to ona nie będzie miała żadnego sensu.

Wówczas jest tak jakbyś wsadził sobie na lufę guna rurę od odkurzacza. Wzrośnie ci zasięg?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...