Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG0509 A47-Beta Specnaz JG


Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałem do Krakmanów

Łożyska nie sa az z tak biednego platiku jak ktos napisał tylko polikarbonowe wiec jak oni zapeniaja że 320 fps pociągna spokojnie.

Pytałem także czy pasuje komora HU do Ak metalowa z SRC napisali ze pasuje.Hu guarderta też pasuje.Tłok aluminiowy tez i inne części np prowadnica spręzyny z łożyskowaniem z CA v3 czyli jakby sie cos sypało można napraic raczej.

Pozdro. W piatek zamawiam wiec walne recke i porównanie do ak cymy i innych replik.

Link to post
Share on other sites

wstawiłem preclufę i gumkę silikonową, działa bez problemu, kłopot tylko z komorą hop-up, albo delikatna taka albo mój błąd, zauważyłem pęknięcia na plastiku komory (chyba jednak wada fabryczna, bo nie mogłem aż tak niezgrabnie podejść do wymiany)

stockowa bateria wytrzyma jakieś 3-4 godzin strzelania (było zimno więc podejrzewam, że w normalnych temperaturach dłużej pociągnie), pasują bez problemu magazynki Stara, od Cymy jest problem z podawaniem, no i oczywiście od TM też bez problemu pasują

szybkostrzelność, hmmmmm, taka sobie,

fajnie drży w rękach podczas strzelania, GB nie rozbieram, na razie objęte gwarancją, ale zobaczę może nie wytrzymam, kusi mnie wymiana łożysk,

zasięg przyzwoity, po zmianie lufy poprawiło się skupienie

to chyba tyle

zobaczymy dalej w praniu

Link to post
Share on other sites

Ja jestem bardzo zadowolony z tej repliki. Zasięgiem lekko przebija AK47 CYMY jednak z celnością jest już gorzej. Początkowo miałem problemy z hopkiem ale do dlatego, że był zalany olejem i dodatkowo strzelałem w niskich temperaturach. Po przestrzelaniu około 500 kulek i przy temperaturach dodatnich zaczęło ładnie nosić.

Niskie temperatury wpływają też negatywnie na szybkostrzelność i przynajmniej w moim przypadku było to wyraźnie zauważalne - replika dosyć długo zbierała się do strzału zanim wypluwała kulkę ale przy obecnych warunkach pogodowych jest już OK.

Co do magazynków to ostatnio próbowałem podczepić hi-capa od SLRa CA i niestety nie podszedł.

Link to post
Share on other sites

Ok mini recenzja jak obiecałem.

 

PO otwarciu pudła :D ukazuje sie nam dośc masywny i cieżki Ak47 Beta spetsnaz.

W pudełku znajduje sie

*bateria(niezły rozmiar) 1500 mah NiCd

*wycior

*tarcze

*ładowarka

 

Całosc dosc solidnie dopasowana-nie ma nadlewów itp.

Kolba,Grip oraz raczka zostaly wykonane z czarnego pokałczukowanego(w dodtyku chocby guma) ABS.Cześci takie jak;pokrywa,zespół muszki i szczerbinki,tłumik płomienia,Spust ,magazynek,selektor ognia i wiele innych zostały wykonane z metalu<-tu pisze odrazu że nie mam pojecia jak gatunkowo(pokrywa pierwsa klasa:D)

Reszta karabinku zrobiona została z Abs do złudzenia przypominajacego metal (identycznie jak w wersji produkcji TM)

Karabin posiada regulowana za pomoca kluczyka muszke9kluczyk w zestawie)

Magazynek miesci nieco ponad 180 kulek.

oczywiście zaczepy na pas taktyczny tez metalowe

 

Troche o osiagach.

Jako iz karabin jest nowy pełno w nim oleju silikonowego.Po lekkim przetarciu lufy udałem sie na pole abo obadac jak nasza zabawka sie sprawuje.

 

Pierwsze kulki po 30m waliły w ziemie:P

Po oddaniu kilkunastu strzałów karabin dośc porzadnie sie rozkreca

Zasieg na kulkach 0,2g przy dobrze ustawionym HOP-UP jest wiekszy od ak 47 czy 74 z Cymy a kto wie czy nawet nie wiekszy od Spetsnaza z TM(przynajmniej w moim egzemplarzu)

Szybkostrzelnosc tez zadowalająca i widac że karabinek ma te swoje 320 fps(nie chciałbym sam zebrac z niego z bliska)

 

W karabinie nic nie trzeszczy nic nie puka i nie lata.selektor chodzi dosc cieżko i chwała mu za to.

 

Wg mnie rozrzut nie jest wcale duży niezłe skupienie jak na krótka lufę.

 

w moim egzemplarzu dosc ciezko otwiera sie wyrzutnia łusek(regulacja HU)

 

Jak napisałem wczesniej opisuje swój egzemplarz więc jak komus wali innaczej to kwestia loterii

 

Musze powiedziec że jestem bardzo zadowolony z kupna pomimo tego że strzela głosno zostaje to wynagrodzone mocą i zasiegiem:D

 

+ za to że przy szybkim strzelaniu semi nie zacina mi sie spust

+za jego wagę

+za wykonanie

+za celnośc jak na tak krótka lufę

 

- jeden jedyny za szpecacy napis na body pod selektorem ognia "made in china"

 

Karabinek WG mnie wart swej ceny w 100% cyma sie przy nim chowa jeżeli chodzi o moja opinię.

 

w sobote sprawdze go dosc pożadnie w boju:D

 

Sorka za brak polskich znaków ale moj komp robi co sie mu podoba:D:P

Gearbox pracuje dosc głosno ale dodaje to klimatu:P

Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze fajny patent w tym kałachu:D

Mianowicie w magazynku jest dziora w której jest imbusowa sróbka.w zestawie dodaja kluczyk imbusowy czarny(motylek)wkładacie do tej dziury i z predkoscia światła Hi cap podkrecony do fulla:D przydatna żecz na respie kiedy sie ładujemy.Troche smiesznie to wyglada jakbyśmy nakręcali jakaś zabawke ae daje rady:D :killer: :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Co do napisu "Made in China" to nie dopatrzyłem się takowego u siebie. Tyle, że mam JG0510 czyli wersję bez kolby.

 

3000 kulek na karku i śmiga jak złoto.

 

Jedno co to hop-up słabo podkręca pierwsze 2-3 kulki jak gdyby się rozgrzewał za każdym razem. Trochę denerwująca sprawa bo przy zasadzce zamiast zdjąć przeciwnika pierwszym strzałem trzeba powtórzyć.

Link to post
Share on other sites

Jak obiecałem tak pisze

 

Dzisiaj byłem na strzelance w dosc ostrych warunkach bojowych-lał deszcz,było zimno i wiał niezły wiatr.

Kałach na poczatku walił tak sobie póxniej z biegiem "przebiegu kulek"zaczął się rozkręcac.zasięg napewno ma wiekszy od cymy 47<-mój egzemplarz

PO wystrzelaniu 1200 kulek ani jednego zaciecia spustu.Hi cap ładnie pobiera wszystkie kulki.Zauważyłem że jak jest zimno spada w tym aegu szybkostrzelnosc podejzewam że to wina baterii więc lepiej zainwestowac w nowa np intellecta:) :mrgreen:

P.S-zrobiłem nawet kumplowi dziurę na nosie i polała sie krew wiec moc ma ten kałasz<-oczywiscie nie jestem z tego dumny bo ASG to zabawa a nie wojna:P

Link to post
Share on other sites

magazynki TM a reszte to nie wiem musze sprawdzic tylko że najlepiej krótki mag a nie jak do wyprodukował DE spetsnaza z długim magiem.obrzylistwo :-F

Mnie sie sprzęt sprawuje super.Poszło jakies 4tys kulek ponad i bezawaryjnie działa tylko trzeba pamietac żeby lufe czayscic regularnie(na wyłaczonym HOP-UP oczywiscie) bo zbiera sie tam olej i kulki lataja jak chcą :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Cylinder raczej mosiądz ale do upgreadu jezeli oto chodzi lepiej wymienić go na typ "0"

 

po drugie wymiana lufy na precke oczywiście góra 5 cm dłuższą(później może nie wyrobic cylinder chyba że go zmienisz na typ 0)prprawi skupienie ale radze także walnąc HU silikonowy np guarder czy systema.

 

Ja planuje dać mu baterie intellecta 1400 mah bo zbiera sie o niebo lepiej.Gumka silikonowa i prec lufa i powinno strzelac celniej i szybciej:D

zreszta nawet bez upgreadu jestem z niego zadowolony stosunek cena/jakosc CELUJĄCY <-cyma sie chowa:P

Link to post
Share on other sites

CYMA może i się chowa ale jak długo? Również jestem zadowolony z Betki ale spodziewam się, że w przypadku tej zabawki prędzej czy później również pojawią się jakieś problemy (jak we wszystkich elektrykach tej klasy).

Przebieg 4 tysięcy kulek to jeszcze trochę mało aby pisać o wytrzymałości tej repliki. Inna sprawa że ludzie podchodzą do JG z pewną nieufnością po tym jak JG wypuściło jakiś czas temu kiepską MP5 i AK47 z metal-body i plastyk gearboxem.

 

No i jeszcze pytanie - próbował ktoś podpinać do tego magazynki do AK-74 (5.45)? Wiem, że hi-cap od SLRa z CA nie pasuje (chociaż jakieś drobne przeróbki mogłyby pomóc ale właściciel magazynka się nie zgodził). Jak to jest z innymi magazynkami?

Edited by Loart
Link to post
Share on other sites

Takie małe narzędzie pozwalające zobaczyć jak będzie wyglądał AK po takich czy innych przeróbkach zewnętrznych (Beta Specnaz też jest):

http://www.softair.arcoefrecce.it/customizer/ak_english.htm

 

Beta ze składaną kolbą jest do kupienia na gunnerze:

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...;products_id=77

Ale z tego co słyszałem to kolba jest taka sama jak w AK-47S CYMY i ma podobne skłonności do łamania się.

 

Według tematu o "SWD" na tym forum to Beta [JG] ma taki sam gearbox jak "SWD" [JG]. Nie chciało im się nawet cylindra wymieniać więc w obu jest Typ2. Dlatego stockowy "SWD" nie powinien zbytnio odbiegać w osiągach od Bety. W SWD można jednak stosunkowo łatwo poprawić osiągi (cylinder + lufa).

 

Jeszcze jedno. JG jest chińską firmą - nie japońską!

Link to post
Share on other sites

Pojawiło się tutaj wiele parę sprzecznych informacji dotyczących pasujących magazynków. Sprawdziłem tylko P&J: pasują low-capy i hi-capy.

O ile jednak low-cap jest idealny to przy hi-capie trzeba użyć ciut większej siły przy podłączaniu oraz odłączaniu maga z gniazda. Po zbadaniu (!) pilnikiem jest lepiej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...