Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Info dla tych co im się urwały "blaszki" na silniku: lutownica, cyna i przylutować kawałek przewodu do tego który jest przylutowany do szczotki i zamocowany na wierzchu pod zagiętym kawałkiem blaszki. Swoją drogą to metal użyty do "zorganizowania" całego silnika jest nie do lutowania :(

Link to post
Share on other sites

tak sobie czytam i albo mi sie trafil genialny egzemplarz, albo innym trafily sie wybrakowane... swojej 14 juz od jakiegos czasu uzywam i jak narazie zero problemow... aha, dla tych ktorym uszkodzily sie GB lub ktorzy chca na ten przyklad zrobic lepszy tuning (ja akurat teraz wreszcie cos planuje) to na asgshopie pojawily sie wreszcie GB wzmocnione, z tego co sie dowiedzialem maja pasowac idealnie

Link to post
Share on other sites

Fakt, pojawienie sie tego geara jest bardzo pocieszające. A już miałem zmieniać m120 na m110 coby troszke dłużej gear wytrzymał. Ale skoro wzmacniany jest w sprzedaży i to w cenie dosyć atrakcyjnej, to sie nie bede czaił i niech chodzi stockowy na m120 aż pęknie :twisted:

Edited by Mendi
Link to post
Share on other sites

Mialem podobny problem. Silnik zwieral sie z obudowa. Wzgladalo to tak jakby cos sie blokowalo, a to po prostu silnik nie dostawal wzstarczajacej ilosci pradu. Nie wiem jaki kupiles silnik. Ja mam systemy i nie pasowal on do obudowy, trzeba bylo troche przypilowac.

 

Sorry za brak polskich znakow, ale pisze z kompa na ktorym nie ma polskiego.

Edited by N.A.T.tobi
Link to post
Share on other sites

Mi też urwała się blaszka od silniczka :/ zciągnołem górna blaszke wyciołem jakis kawałek blaszki z jakiejś starej zabawki przypiłowałem na wymiar i zcisnołem drugą połówką. Smiga tak samo bez żadnych problemów.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Hehe kupilem sobie kulki 0.25g :twisted: ale ladnie leci... tylko nie wiem czemu czasami kulka leci do gory a czasami rowno. To wina gumki HU? Mam troche pieniazkow :twisted: ... Pierwsze co powinienem kupic to: prec. lufa, gumka HU? (no i metalowa pokrywa lufy :P dla fajniejszego wygladu :D) Doradzcie :wink:

Link to post
Share on other sites

Lufa ma gwint przecież 14mm, poszukać poczytać, wszystko jest. Tłumiki bez problemu można kupić.

 

Jestem kolejnym szczęśliwym posiadaczem pękniętego gearboxu. Zamontował ktoś może u siebie to:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1855

 

Pasuje bez problemów?

 

Poza tym zauważyłem że 1 i 2 ząb w wzmocnionym cylindrze guardera się ściera dosyc poważnie. A na m120 przemieliło jedynie 3 tys kulek....

Link to post
Share on other sites

Co z tego że ma szynę skoro ta szyna jest paskudna jak nie wiem co :P

 

Czy jest lepszy... ma ponoć metalową rurę gazową, ciekawszą osłonę łoża w miejscu wyjścia lufy i rury gazowej.

 

Poza tym poczekajmy na opinie po jakimś tam używaniu ;)

 

Zresztą i tak mój KART jest lepszy :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...