Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-14 Wood/Olive made by China


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ładna. Sm malowałeś?? :D ... Ja jak już to bym pomyslał nad camo WP (Wojska Polskiego :wink: ) bardzo mi sie podoba tak samo jak moro 8-) (a swoją drogą... moąna nosią polskie moro? :-F )

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Te loza co byly na tej stronce to nawet ladne ale te pierwsze, z tej galerii to porazka... jakby ktos mial problemy z odbytnica i niedobór papieru toaletowego... :-F a jakbym chcial camo na Olive stylu to musze najpierw zdrapac to cos co ma przypominac farbe matowa?? czy nie zejdzie camo z tego gowna? :P

Nie obrażaj Flecktarn'a bo kamufluje świetnie :twisted:

- inna sprawa, że nie wygląda tak "artystycznie" jak inne camo.

 

A łoże musiałbyś porządnie zmatowić, bo z tej gumy to na bank wszystko szybciej zlezie niż normalnie z tworzywa.

Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o wyglad "artystyczny" tylko piekno, moda i styl :-F

Najwazniejsza to jest gumka HU i prec lufa... pózniej inne bajery :D a no i łożyska... bo chinole nie wiedza co to metal...:P

 

 

Haha jutro pierwsze ASG na ktorym przetestuje M14 w terenie :D

 

Pozniej pozostaje tylko obejrzenie M14 od srodka :twisted: fajnie jak uda mi sie ja ponownie zlozyc :wink:

 

Czy na pewno standardowa gumka dziala? :-F bo reguluje, reguluje HU i nic... to samo :???:

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites
To krzyzyk na droge Twojemu silnikowi...

 

Nie rozumiem dlaczego ?? Większość moich replik "jeździ" bez bezpieczników i jakoś dają radę bez żadnych stresów czy "awarii" silnika. Raczej nie planuję podłączać tam aku od samochodu czy bezpośrednio 220V więc po co bezpiecznik ?

 

PS

 

Panie Kocie po pierwsze pisz po polsku, po drugie nie jest to miejsce do omawiania Twoich emocji co będzie na strzelance, co bardziej Ci się podoba w kwestii umundurowania czy kamuflażu. Masz konkretne pytania/spostrzeżenia co do tuningu to proszę resztę do odpowiednich działów.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie : żeby zamontować bipod harrisa potrzebny jest taki bolec z dziurką. Mam taki jeden na stanie i zamierzam go tam zamontować. I tu pytanie : czy wytrzyma on tam chociaż przez sekundę? Bo wydaje mi się, że całość zaleje jakimś klejem...

 

Boje się, że to popęka :poddanie:

Edited by Świr
Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o wytrzymałość łoża czy zamocowania bipodu? Generalnie mocowanie jest stabilne; a wprawdzie nie wiem na ile jest wytrzymałe chińskie tworzywo; ale chyba nie powinno pękać. Skoro wytrzymują chwyty od emek lub plastikowe łoża snajperek...

Link to post
Share on other sites

Ok.. HU dziala (wystarczylo kilkadziesiat razy pokrecic 8-) )

M14 przeszlo test w terenie... Spisuje sie doskonale... jeszcze tylko prec lufka i... :mrgreen:

Ale mam teraz problem z magiem :cry: nie moge odblokowac... i nie wiem czy sie zapiaszczyl czy cos... niby z hi-capami tak jest :roll: ale wie ktos jak to naprawic? Czy musze go rozlozyc? :wink: :-F

Link to post
Share on other sites

Tak, masz go rozkręcić i tam będzie takie szare [metalowe] "półkole" , które przekręcisz kawałek [uwaga na palce] i sprężyna się sama zwolni

 

 

A co do bipodu - chodziło mi o wytrzymanie łoża, bo strasznie nie jestem co do niego pewien ;-)

Link to post
Share on other sites

Dzieki pozniej tak zrobie... boje sie o palce :P jak czesto takie cos sie robi? :-F

 

Świr, fajny avatar :D sam zrobiles, to ty? :P a w jakim programie?

 

Synku; trzymaj się tematu, bo Twoje posty polecą w kosmos.

Pogadać to sobie możesz na czacie.

A jak masz pytanie do kolegi nie związane z tematem to pisz na PW.

[Promant]

Link to post
Share on other sites

A co do bipodu - chodziło mi o wytrzymanie łoża, bo strasznie nie jestem co do niego pewien ;-)

Większość dwójnogów jest dość lekka, a przecież łoża w tanich snajpach jak m6 też nie są z jakiegoś supertworzywa. Jeśli mocowanie jest prawidłowe, to nie wiem co tam mogłoby nie wytrzymać.

Link to post
Share on other sites

1. Maga nie da sie otworzyc :wink:

2. odkrecilem jakas ram srobke na dole i gowno :roll:

nie wiem jak chinole to zrobile... poza tym nie ma tam zadnej sprezyny ani nic co powinno popychac kulki :-F nie wiem moze poleciala w kosmos... POMOCY! :poddanie: nie chce kupowac nowego maga :( a kulki mam P&J 0.2g :cry:

Link to post
Share on other sites

Podważ maga nożem - jak jest złączenie plastik-metal i ciągnij do góry. To łatwe jest...tylko trzeba pomyśleć xP

 

35zł mag z DF więc duży wydatek to duży nie jest, a mniej pindolenia się z tym stockowym.

 

Kulki z P&J? Szczęść Boże :mrgreen:

Edited by Drakeus
Link to post
Share on other sites

Eeh... nie wiedzialem.. :P a ten mag za 30 iles to ma 30 kulek... lepszy low-cap za 108zl i ma 70 kulek :twisted:

 

"Kulki z P&J? Szczęść Boże :mrgreen:" to dobrze? :D to nie sa "aniolki" ladnie dorobione kulki 0.2g :wink: nie wiem o co cie chodzi :-F :-P

 

I co mam zrobic jak juz wyciagne bebechy z maga? :-F

 

Używaj emotikonów z umiarem. Post ma być czytelny, a nie wyglądać jak dziecięca kolorowanka.

[Promant]

Link to post
Share on other sites

P&J są syfn.....ee...nie najlepszej jakości :P

Noo ja mam Maruiowskiego na 70 i jestem diablo zadowolony :D

 

Tak się tylko pochwalę że kolega mi robi drewno do M14 za śmieszne pieniądze - w 150zł się zmieszczę :)

No dobra, chwalenie mode off.

 

Jaką lunetę polecacie do tej repliki?

Link to post
Share on other sites

Powiadają, że każda kolejna emotka użyta w poscie to mniejsze IQ - nie wiem ile w tym prawdy, ale coś jednak w tym jest...

 

Sprężyna w hi-capie to nie zwykła sprężynka jak te w low-capach. To jest taki zwinięty "ślimak" jak w zegarach.

 

Co do kulek P&J to wszyscy się zachwycali dopóki nie zaczęli znajdować w opakowaniu połówek.

Link to post
Share on other sites

Z tymi kulkami faktycznie jest jak mówisz Dudi. A tak bajdałej to aż dziw że cie aż tu zawiało ;-)

 

Co do lunety, to nie można raczej powiedzieć "bierz taką a taką bo jest najlepsza do M14". Kwestia gustu, oczekiwań i oczywiście kasy. Na niskim montażu lunetka 3-9x40 np. Tasco wchodzi na emke bez problemu. Można zawsze użyć innej oraz montażu wyższego lub niższego, "jak ciocia woli" :-F

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: czy ktoś montował lub planuje montować zestaw cylindra o powiększonych średnicach Guardera do M14? Jestem zwolennikiem montowania bore-up'ów w AEG, dlatego pytam czy nie ma z tym problemu, czy to będzie pasować?

Zestaw o powiekszonych średnicach jest na Machinegun.pl troche droższe od zwykłego zestawu, dlatego chyba warto dołożyć troche więcej i mieć boreup'a.

Edited by bartek_86
Link to post
Share on other sites

kręć tym szarym półkolem .. powinna się zwolnić sprężyna [ślimak]

 

Zamontowałem ten bolec.. gdy trochę mocniej nim szarpałem widziałem jak się połówki łoża rozchodzą. Całość zalałem połową opakowania dwuskładnikowego poxipolu i teraz całość wygląda... pancernie

 

;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...