Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

CM.031 to raczej dziwne zjawisko, myślę że to ak74n (n oznacza po prostu że ma szynę boczną) z późnej serii czyli gdzieś 88-90r. (może i nawet 91r.) i w dodatku z czarnymi plastikami, a na większości zdjęć z ostrym ak74 wyp. w tamtym okresie, tworzywo miało odcień śliwkowy. W 91r. zaczęto produkować ak74m który różnił się tym iż posiadał gładką pokrywę komory zamkowej, bulbulatory zamiast kołków w podstawie muszki i kolanku gazowym, składaną plastikową kolbę (w odcieniu już czarnym lub ew. zostawała kolba metalowa ramowa chyba na zamówienie wdw) i w standardzie szynę boczną, co w wcześniej występowało naprawdę rzadko (dlatego ucina się "n" gdyż po prostu wystarczy "m" dlatego ak74mn to nieprawidłowe nazewnictwo)

 

Oczywiście są jeszcze produkty Arsenala :D

Edited by fumfel hubert
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kluczem do montażu PK-A na AKSU jest zmiana szyny zaciskającej.

PK-A jest bardzo wysoki więc w standardzie w wersji wojskowej jest zacisk SWD. Natomiast w wersji modernizowanej stosuje się już zamiennie montaż SWD i AK. Montaż AK jest wyższy i podnosi optykę o jakieś 1.5cm. Dzięki temu wszystko się zgrywa i wygląda bardzo dobrze:)

 

Foto poglądowe :

 

russianlove-1.jpg

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostosowałem swój magazynek od tantala - bebechy stockowego hi-capa wchodzą bez przeróbek, ale trzeba je skrócić o jakieś 7mm.

W porównaniu do airsoftowych - niebo a ziemia.

 

http://img231.imageshack.us/my.php?image=imgp2492gi0.jpg

 

Tak obecnie wygląda mój AKSU - jak widać izolka użyta hurtowo nie tworzy dobrego efektu, ale nie chciało mi się pracować przy kałaszku i musiał być gotowy na jutro.

 

(W przygotowaniu mechanizm radiowy do zdalnego odpalania repliki :P - taka ciekawostka)

 

SoP-Pel - pięknie zrobiony kałach...

Edited by Kajor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...