Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Póki co prawie 400FPS mi starczy, a sam cymak jest dobry.

 

O ta:

 

http://www.taiwangun.com/shop,show,951

 

Chodziło mi tu o jako takie odwzorowanie broni (tzn mi by to przeszkadzało :-P ) i jakość wykonania, przynajmniej z zewnątrz.

Guma to guma mięttkie to ;-) na 99% wejdzie , była sprawdzana prze ze mnie na stopkach ak (47) cymy, ramowej -74s i plastikowej -74m i wchodziło

 

Tak z całą pewnością był też "drewniany" AK-74N, powodzenia w szukaniu drewna :)

Edited by fumfel hubert
Link to post
Share on other sites

Bodajże w filmie "Bestia" dowódca czołgu ostrzeliwuje się z AK z drumem. Wyglądało to świetnie.

I jeszcze coś:

Oto, Szanowni Panowie plon wczorajszej pracy przy projekcie "Prosiaczek". W oparciu o wskazane mi przez Imć Pana Qliga materiały, porównania z wymiarami AK i Wepra szturmowego doszedłem do wniosku, że wymiary podane w tabelce na rosyjskiej stronce są zmyłką. Z porównań długości korpusu RPK zastosowanego w Wepre 1 - bo taką replikę projektuję - wynika, że długość wynosi nie 815, ale 850 mm. Poza tym pokazany Wepr 3 jest w rzeczywistości Weprem 1. Przy pierwotnych przeliczeniach zbyt krótki wychodził korpus komory zamkowej. Kolejne wymiary pobierałem żywcem z oryginału - tzn drewno. Jako, że ma to być replika ASG zacząłem dostosowywać wymiary do tych potrzeb. Tyle pisaniny. Czas na zdjęcia. Po kolei: pierwsze kreski, porównanie z AK74, zbliżenia z magazynkiem.

p1020284qq1.th.jpgthpix.gif p1020289ou2.th.jpgthpix.gif p1020292of5.th.jpgthpix.gifp1020293sh0.th.jpgthpix.gif

p1020294ca3.th.jpgthpix.gif

Wepr 1 to karabin strzelający pociskami 5,45 x 39 i jest zasilany z magazynków 10 i 30. Jeśli replika powstanie, docelowo będzie zasilana magazynkiem 10, ale taki będę musiał wykonać sam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...