Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki :)

 

Nikt nie zauważył jaką głupotę napisałem w poście nr. 974? :D

 

I zostawiam pytanie: jest możliwości dokupienia jakiegoś magicznego zestawu i zainstalowania go w innym AK VFC(bb)? Może skoro już zaczynają prowadząc takie AK z bb to za jakiś czas zaczną i produkować inne? A może wypuszczą tylko jakiś zestaw? Pozdr...

Link to post
Share on other sites

Trzeba sobie kupić suwadło i szkielet GB Guardera i będziesz miał BB w AK - ale zapomnij o baterii pod pokrywą komory zamkowej.

 

A będzie do tego można stosować sprężynę główną M120? Czy M110 max?

 

 

zauważyłem - ale nie ma co kogo ganić za literówkę:)

 

Dzięki za wyrozumiałość :)

 

..Omg jak późno o_O. Pozdr..

Link to post
Share on other sites

Zmniejsz zdjęcia..

wydaje mi się, że jest to albo pbs2 albo pbs3, ale nie jestem pewien..

 

Ale co do tłumików..

znalazłem taki tekst http://www.opisybroni.republika.pl/ak74.html

 

A tutaj dam cytat o jaki mi dokładnie chodzi:

"Na końcu lufy znajduje się wielofunkcyjne urządzenie wylotowe pełniące rolę hamulca wylotowego oraz osłabiacza podrzutu. Na lufie można również zamontować tłumik dźwięku PBS-2 (Pribor Bezszumnoj Strielby 2), aby skutecznie wytłumić broń należy zastosować naboje z pociskiem poddźwiękowym."

 

Z tego tekstu wynika, że jednak jest tłumik do ak74, a wszędzie piszą, że nie ma ;/

Link to post
Share on other sites

A nowy TM?

No prawda, ale chodziło mi lepiej odwzorowaną replikę, tzn stalowe body, gearbox standardowy, oraz dekiel który w TM jest nieprawidłowy(powinien być nieżebrowany). Wszechobecne śrubki, których nienawidzę...

Ogólnie TM jest fajny, ale nie na tuning... Do zabawy w domu co najwyżej :-P

Link to post
Share on other sites

co prawda nie jest to tunning 74 ale na tej "komorze zamkowej" z elementa (chyba) od krakmana..a reszta to już super składak...podstawa szczerbinki src, lufa toczona, kolano, zespół muszki, szczerbinka, łyżka na lufie - oryginał (szczerbinka ruska na 1000m). Drewna od oryginału (góra polska, dół rosyjski). Chwyt w trakcie przerabiania (poszerzania) też od oryginału sklejkowy - rosyjski. Kolba - ramiona z ruskiego akmsa, stopka z polskiego, mechanizm z cyminy. Pokrywa chyba dboya. Selektor z cyminy.

Jeszcze chętnie przygarnę GP-25.

marne zdjęcie ale tak już mam...

0402081657vd5.th.jpg

Link to post
Share on other sites

emm...

no a dlaczego z przodu nie dasz czarnych okładzin?:P

Będą, tylko trzeba się przejść po okładziny i chwyt czarny do gunefire'a :P

W piątek dam zdjęcia prawie ostateczne, trzeba zmienić też komorę na nie żebrowaną.

 

Jak ktoś taką ma na zbyciu to piszcie na PW.

Link to post
Share on other sites

co prawda nie jest to tunning 74 ale na tej "komorze zamkowej" z elementa (chyba) od krakmana..a reszta to już super składak...podstawa szczerbinki src, lufa toczona, kolano, zespół muszki, szczerbinka, łyżka na lufie - oryginał (szczerbinka ruska na 1000m). Drewna od oryginału (góra polska, dół rosyjski). Chwyt w trakcie przerabiania (poszerzania) też od oryginału sklejkowy - rosyjski. Kolba - ramiona z ruskiego akmsa, stopka z polskiego, mechanizm z cyminy. Pokrywa chyba dboya. Selektor z cyminy.

Jeszcze chętnie przygarnę GP-25.

marne zdjęcie ale tak już mam...

0402081657vd5.th.jpg

Czy jest na forum lekarz? Poddaję się... :ok: SUPER!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...